kdevsubversion - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Please select only one item for this operation
ug: بۇ مەشغۇلات ئۈچۈن بىرلا تۈر تاللاڭ

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
ug: «%1» قوشۇلدى

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
ug: %1 ئۆچۈرۈلدى

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
ug: %1 ئۆچۈرۈلدى

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
ug: «%1» قوشۇلدى

en: Sending %1
ug: %1 نى ئەۋەتىۋاتىدۇ

en: Adding %1.
ug: «%1» نى قوشۇۋاتىدۇ.

en: Deleting %1.
ug: %1 نى ئۆچۈرۈۋاتىدۇ.

en: Replacing %1.
ug: %1 نى ئالماشتۇرۇۋاتىدۇ.

en: Transmitting file data
ug: ھۆججەتنىڭ سانلىق-مەلۇماتلىرىنى يوللاۋاتىدۇ

en: Completed
ug: تاماملاندى

en: Subversion Log
ug: Subversion خاتىرىسى
