kdevcmake - en to uk translation catalogue (59 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
uk: Налаштовування каталогу збирання — %1

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory for %1
uk: Налаштувати параметри каталогу збирання для %1

en: You need to specify a build directory.
uk: Вам слід вказати каталог збирання.

en: Using an already created build directory.
uk: Використання вже створеного каталогу збирання.

en: Creating a new build directory.
uk: Створення нового каталогу збирання.

en: Build directory already configured.
uk: Каталог збирання вже налаштовано.

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
uk: Цей каталог збирання належить %1, але каталог проєкту — це %2.

en: You may not select a relative build directory.
uk: Не можна вказувати відносну адресу каталогу збирання.

en: The selected build directory is not empty.
uk: Вибраний каталог збирання не є порожнім.

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableLabel)
en: Available build directories:
uk: Доступні каталоги збирання:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, availableBuildDirs)
en: New build directory
uk: Новий каталог збирання

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Build &directory:
uk: Каталог &збирання:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Installation prefix:
uk: Пре&фікс теки встановлення:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, installPrefix)
en: The prefix under which the project will be installed. Leaving this empty will let CMake use its default install prefix.
uk: Префікс, до якого буде встановлено проєкти. Якщо не вказувати, надасть змогу CMake використати типовий префікс.

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, installPrefix)
en: CMake's default install prefix
uk: Типовий префікс встановлення CMake

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build &type:
uk: &Тип збирання:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraArgumentsLabel)
en: Extra arguments:
uk: Додаткові параметри:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: CMake &executable:
uk: Ви&конуваний файл CMake:

en: INVALID
uk: НЕКОРЕКТНО

[ctx: @item]
en: Command
uk: Команда

[ctx: @item]
en: Variable
uk: Змінна

[ctx: @item]
en: Macro
uk: Макрос

[ctx: @item]
en: Path
uk: Шлях

[ctx: @item]
en: Target
uk: Призначення

en: wrong
uk: помилкове

[ctx: @item cmake]
en: Commands
uk: Команди

[ctx: @item cmake]
en: Variables
uk: Змінні

[ctx: @item cmake]
en: Modules
uk: Модулі

[ctx: @item cmake]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: @item cmake]
en: Policies
uk: Правила

en: <p>For better CMake documentation rendering, install rst2html.</p>
uk: <p>Для перегляду документації з CMake із кращим форматуванням встановіть rst2html</p>

en: Unable to find a CMake executable. Is one installed on the system?
uk: Не вдалося виявити виконуваний файл CMake. Чи встановлено його у системі?

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
uk: <br /><em>Розмір кешу:</em> %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
uk: <br /><em>Кеш документації:</em> %1

[ctx: error message]
en: invalid CMake file API project data
uk: некоректні дані щодо програмного інтерфейсу проєкту у файлі CMake

en: CMake Content Page
uk: Сторінка вмісту CMake

en: Configured project '%1' with outdated CMake data. As a result, KDevelop's code understanding may be wrong.
    
    To fix this issue, please right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
uk: У налаштованому проєкті «%1» ззасатілі дані CMake. У KDevelop може неправильно обробити код KDevelop.
    
    Щоб виправити цю проблему, наведіть вказівник миші на пункт проєкту на панелі інструмента перегляду проєктів, клацніть правою кнопкою і виберіть у меню пункт «Перезавантажити».

en: Failed to configure project '%1' (error message: %2). As a result, KDevelop's code understanding will likely be broken.
    
    To fix this issue, please ensure that the project's CMakeLists.txt files are correct, and KDevelop is configured to use the correct CMake version and settings. Then right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
uk: Не вдалося налаштувати проєкт «%1» (повідомлення про помилку: %2). У результаті можливість розібратися з кодом у KDevelop, ймовірно, буде неповною.
    
    Щоб виправити цю проблему, переконайтеся, що у файлах CMakeLists.txt немає помилок, і що KDevelop налаштовано на використання належної версії CMake і вказано правильні параметри роботи. Далі, наведіть вказівник миші на пункт проєкту на панелі інструмента перегляду проєктів, клацніть правою кнопкою і виберіть у меню пункт «Перезавантажити».

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Cache Values
uk: Значення кешу

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comment:
uk: Коментар:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showAdvanced)
en: Show Advanced
uk: Показувати додаткові

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedBox)
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installationPrefixLabel)
en: Installation prefix:
uk: Префікс теки встановлення:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buildTypeLabel)
en: Build type:
uk: Тип випуску:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Configure environment:
uk: Налаштування середовища:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
uk: Виберіть середовище, яке буде використано

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showInternal)
en: Show advanced values
uk: Показувати додаткові значення

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CMake executable:
uk: Виконуваний файл CMake:

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @title:column]
en: Value
uk: Значення

[ctx: @title:column]
en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @title:column]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @title:column]
en: Strings
uk: Рядки

en: The %1 directory is about to be removed in KDevelop's list.
    Do you want KDevelop to delete it in the file system as well?
uk: Зараз зі списку KDevelop буде вилучено каталог %1.
    Чи бажаєте ви, щоб KDevelop вилучив цей каталог і з файлової системи?

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
uk: Не вилучати

en: Could not remove: %1
uk: Не вдалося вилучити: %1

[ctx: @title:tab]
en: Configure CMake Settings
uk: Налаштовування параметрів CMake

en: Parse test suite %1
uk: Обробка комплексу для перевірки %1
