kdevcmakebuilder - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
uk: Не вдалося знайти засіб збирання make. Перевірте, чи належним чином встановлено програми

en: Could not find a builder for %1
uk: Не вдалося знайти засіб збирання для %1

en: No build directory configured, cannot install
uk: Не вказано каталогу для збирання, встановлення неможливе

en: No build directory configured, cannot configure
uk: Не вказано каталогу для збирання, запуск configure неможливий

[ctx: @title:tab]
en: Configure Global CMake Settings
uk: Налаштовування загальних параметрів CMake

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
uk: Типовий виконуваний файл CMake:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
uk: Типовий породжувач:

en: Internal error: no project specified to configure.
uk: Внутрішня помилка: не вказано проєкту для налаштовування.

en: Failed to create build directory %1.
uk: Не вдалося створити каталог збирання %1.

en: No build directory configured, cannot clear the build directory
uk: Не вказано каталогу для збирання, спорожнення каталогу збирання неможливе

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
uk: Помилковий каталог збирання: не вдалося його спорожнити.

en: ** Prune successful **
uk: ** Успішне вилучення **

en: ** Prune failed: %1 **
uk: ** Спроба вилучення зазнала невдачі: %1 **
