kdevcustommake - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
uk: Спроба виявлення шляхів include у той час, коли ще виконувався інший процес виявлення

en: Makefile is missing in folder "%1"
uk: У теці «%1» відсутній Makefile

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
uk: Проблема під час спроби визначити шляхи include для %1

en: Cached: %1
uk: Кешовано: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
uk: Назву файла %1, здається, неправильно сформовано

en: Failed to extract new working directory
uk: Не вдалося видобути новий робочий каталог

en: Output was: %1
uk: Результат: %1

en: Recursive make call failed
uk: Помилка рекурсивного виклику make

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
uk: Рядок параметрів «%1», здається, не є коректним. Результат: %2

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
uk: Каталогу «%1» не існує. Результат: %2

en: Malformed recursive make call
uk: Неправильно сформований рекурсивний виклик make

en: Could not extract include paths from make output
uk: Не вдалося визначити шляхи include з виводу make

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
uk: Тека: «%1»  Команда: «%2» Результат: «%3»
