kdevelop - en to uk translation catalogue (106 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (session)
en: Session
uk: Сеанс

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
uk: &Проєкт

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (run)
en: &Run
uk: &Виконання

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (debug_core_menu)
en: Examine Core File
uk: Дослідити файл core

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (debug_attach_menu)
en: Attach to Process
uk: Приєднати до процесу

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: &Navigation
uk: &Навігація

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (code)
en: Code
uk: Код

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (analyze_file)
en: Analyze Current File With
uk: Виконати аналіз поточного файла за допомогою

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (analyze_project)
en: Analyze Current Project With
uk: Виконати аналіз поточного проєкту за допомогою

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
uk: &Вікно

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
uk: Довідка

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Code
uk: Код

en: KDevelop Project Files
uk: Файли проєктів KDevelop

en: Could not open %1
uk: Не вдалося відкрити %1

en: Could not open file '%1'.
uk: Не вдалося відкрити файл «%1».

en: Could not open project '%1': %2
uk: Не вдалося відкрити проєкт «%1»: %2

en: Select the session to open the document in
uk: Виберіть сеанс, у якому слід відкрити документ

en: Cannot open unknown session %1. See `--list-sessions` switch for available sessions or use `-n` to create a new one.
uk: Не вдалося відкрити невідомий сеанс %1. Переглянути список сеансів можна за допомогою параметра --list-sessions. Створити сеанс можна за допомогою параметра -n.

en: The KDevelop Integrated Development Environment
uk: Інтегроване середовище для розробки KDevelop

en: Copyright 1999-%1, The KDevelop developers
uk: © Розробники KDevelop, 1999–%1

en: Co-maintainer, C++/Clang, QA, Windows Support, Performance, Website
uk: Співсупровід, C++/Clang, забезпечення якості, підтримка Windows, швидкодія, сайт

en: Co-maintainer, AppImage, Python Support, User Interface improvements
uk: Співсупровід, AppImage, підтримка Python, покращення у інтерфейсі користувача

en: CMake Support, Run Support, Kross Support
uk: Підтримка CMake, підтримка запуску, підтримка Kross

en: C++/Clang, Generic manager, Webdevelopment Plugins, Snippets, Performance
uk: C++/Clang, загальне керівництво, додатки для веброзробки, робота з фрагментами, швидкодією

en: C++/Clang, DUChain, Bug Fixes
uk: C++/Clang, ланцюжок «оголошення-використання», виправлення вад

en: Architecture, VCS Support, Project Management Support, QMake Projectmanager
uk: Архітектура, підтримка VCS, підтримка керування проєктами, керування проєктами QMake

en: Architecture, Sublime UI, Ruby support
uk: Архітектура, інтерфейс Sublime, підтримка Ruby

en: Definition-Use Chain, C++ Support, Code Navigation, Code Completion, Coding Assistance, Refactoring
uk: Ланцюжок визначення-використання, підтримка C++, навігація кодом, завершення коду, помічник кодування, зміна формату програми

en: GDB integration
uk: Інтеграція з GDB

en: Text editor integration, definition-use chain
uk: Вбудовування текстового редактора, ланцюжок визначення-використання

en: Website admin, API documentation, Doxygen and autoproject patches
uk: Адміністратор сайта, документація API, латки для Doxygen та autoproject

en: GDB integration, Webdevelopment Plugins
uk: Інтеграція з GDB, додатки для веброзробки

en: astyle and indent support
uk: Підтримка astyle і indent

en: Distributed VCS, Git, Mercurial
uk: Розподілена VCS, Git, Mercurial

en: SnippetPart, debugger and usability patches
uk: SnippetPart, зневадник і покращення у використанні

en: Subversion plugin, Custom Make Manager, Overall improvements
uk: Додаток системи керування версіями (SVN), керування нетиповим Make, загальні вдосконалення

en: Ported to Qt 3, patches, valgrind, diff and perforce support
uk: Портування на Qt 3, латки, підтримка valgrind, diff та perforce

en: C++ parser
uk: Обробник C++

en: The KWrite authors
uk: Автори KWrite

en: Kate editor component
uk: Компонент редактора Kate

en: Nokia Corporation/Qt Software
uk: Корпорація Nokia/Qt Software

en: Designer code
uk: Код Designer

en: Contributors to older versions:
uk: Учасники розробки попередніх версій:

en: Initial idea, basic architecture, much initial source code
uk: Початкова ідея, базова архітектура, більшість початкового вихідного коду

en: KTabBar, bugfixes
uk: KTabBar, виправлення вад

en: Java & Objective C support
uk: Підтримка Java та об’єктного C

en: Debugger frontend
uk: Клієнтська програма для зневадника

en: PHP support, context menu stuff
uk: Підтримка PHP, наповнення контекстного меню

en: KDE application templates
uk: Шаблони програм для KDE

en: Dist part, bash support, application templates
uk: Підтримка дистрибутивів, підтримка bash, шаблони програм

en: Several components, htdig indexing
uk: Декілька компонентів, індексування htdig

en: Help with Automake manager and persistent class store
uk: Допомога з керуванням Automake і послідовне збереження класів

en: Help with KParts infrastructure
uk: Допомога у вивченні інфраструктури KParts

en: Ada support
uk: Підтримка Ada

en: QMake projectmanager
uk: Керування проєктами QMake

en: MDI modes, QEditor, bugfixes
uk: Режими MDI, QEditor, виправлення вад

en: PartExplorer, redesign of CvsPart, patches, bugs(fixes)
uk: PartExplorer, зміна дизайну компонента CVS, вади (виправлення)

en: Replace, Bookmarks, FileList and CTags2 plugins. Overall improvements and patches
uk: Заміна, Закладки, додатки FileList і CTags2. Загальні покращення і латки

en: Filecreate part and other bits and patches
uk: Майстер створення файлів та інші доповнення і виправлення

en: ClearCase support
uk: Підтримка ClearCase

en: Ruby support
uk: Підтримка Ruby

en: Fortran documentation
uk: Документація з Fortran

en: Python documentation utility
uk: Утиліта документації Python

en: Doxygen wizard
uk: Майстер Doxygen

en: Fileselector component
uk: Компонент вибору файлів

en: C++ code completion, persistent class store
uk: Автодоповнення коду C++, постійне сховище класів

en: Patches
uk: Латки

en: Help with Perl support
uk: Допомога з підтримкою Perl

en: Documentation index view
uk: Перегляд індексу документації

en: Documentation Finder,  qmake projectmanager patches, usability improvements, bugfixes ...
uk: Пошук у документації, латки до керування проєктами qmake, покращення у використанні, виправлення вад...

en: QMake project manager patches
uk: Латки до керування проєктами QMake

en: Cleanup and bugfixes for qEditor, AutoMake and much other stuff
uk: Впорядкування та виправлення вад у qEditor, AutoMake і багато всього іншого

en: Artwork for the ruby language
uk: Художня робота для підтримки ruby

en: Open KDevelop with a new session using the given name.
uk: Відкрити у KDevelop новий сеанс з вказаною назвою.

en: Open KDevelop with the given session.
    You can pass either hash or the name of the session.
uk: Відкрити у KDevelop вказаний сеанс.
    Ви можете вказати або хеш або назву сеансу.

en: Delete the given session.
    You can pass either hash or the name of the session.
uk: Вилучити вказаний сеанс.
    Передати можна або хеш-суму або назву сеансу.

en: Shows all available sessions and lets you select one to open.
uk: Показати список сеансів для вибору того, який слід відкрити.

en: List all available sessions on shell and lets you select one to open.
uk: Показати список всіх доступних сеансів оболонки і надати вам можливість вибрати той, який слід відкрити.

en: List available sessions and quit.
uk: Показати список можливих сеансів і завершити роботу.

en: Open KDevelop and fetch the project from the given <repo url>.
uk: Відкрити KDevelop і отримати проєкт із вказаною адресою сховища.

en: Open KDevelop and load the given project. <project> can be either a .kdev4 file or a directory path.
uk: Відкрити KDevelop і завантажити вказаний проєкт. <project> може бути або файлом .kdev4, або шляхом до каталогу.

en: Start debugging an application in KDevelop with the given debugger.
    The executable that should be debugged must follow - including arguments.
    Example: kdevelop --debug gdb myapp --foo bar
uk: Почати діагностику програми у KDevelop за допомогою вказаного зневадника.
    Слід вказати виконуваний файл програми разом з параметрами.
    Приклад: kdevelop --debug gdb myapp --foo bar

en: Files to load, or directories to load as projects
uk: Файли, які слід завантажити, або каталоги, які слід завантажити як проєкти

en: Available sessions (use '-s HASH' or '-s NAME' to open a specific one):
uk: Доступні сеанси (скористайтеся параметром «-s ХЕШ» або «-s НАЗВА», щоб відкрити один з них):

en: Hash
uk: Хеш

en: Name: Opened Projects
uk: Назва: відкриті проєкти

en: [running]
uk: [виконується]

en: Select the session you would like to use
uk: Виберіть сеанс, яким ви хочете скористатися

[ctx: @info:shell]
en: Specify the executable you want to debug.
uk: Вкажіть виконуваний файл, який ви бажаєте налагоджувати.

[ctx: @info:shell]
en: Specified executable does not exist.
uk: Вказаного виконуваного файла не існує.

en: Debug %1
uk: Діагностика %1

en: A session with the name %1 exists already. Use the -s switch to open it.
uk: Сеанс з назвою %1 вже існує. Скористайтеся параметром -s, щоб його відкрити.

en: No session with the name %1 exists.
uk: Сеансу із назвою %1 не існує.

en: Could not lock session %1 for deletion.
uk: Не вдалося заблокувати сеанс %1 для вилучення.

en: Session with name %1 was successfully removed.
uk: Сеанс із назвою %1 було успішно вилучено.

en: Cannot find native launch configuration type
uk: Не вдалося виявити належного типу налаштувань запуску

en: Cannot find launcher %1
uk: Не вдалося виявити інструмент запуску %1

en: KDevelop Sessions
uk: Сеанси KDevelop

en: Arbitrary String Which Says Something
uk: Довільний рядок, який повідомляє про щось

en: Finds KDevelop sessions matching :q:.
uk: Знаходить сеанси KDevelop, які відповідають запиту :q:.

en: Lists all the KDevelop editor sessions in your account.
uk: Показує список всіх сеансів редактора KDevelop на вашому обліковому записі.

en: Open KDevelop Session
uk: Відкрити сеанс KDevelop
