kdevexecute - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: There is a quoting error in the arguments for the launch configuration '%1'. Aborting start.
uk: Під час спроби виконання файла було виявлено помилку у використанні лапок у параметрах налаштуваннях запуску «%1». Запуск перервано.

en: A shell meta character was included in the arguments for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
uk: У параметрах налаштуваннях запуску було використано метасимвол оболонки «%1», підтримку таких символів ще не реалізовано. Запуск перервано.

en: Couldn't resolve the dependency: %1
uk: Не вдалося розв’язати залежності: %1

en: No valid executable specified
uk: Не вказано коректного виконуваного файла

en: There is a quoting error in the executable for the launch configuration '%1'. Aborting start.
uk: Під час визначення виконуваного файла у налаштуваннях запуску виявлено помилку у використанні лапок «%1». Запуск перервано.

en: A shell meta character was included in the executable for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
uk: У визначенні виконуваного файла налаштувань запуску було використано метасимвол оболонки «%1», підтримку таких символів ще не реалізовано. Запуск перервано.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask If Running
uk: Запитати, якщо запущено

[ctx: @item:inlistbox]
en: Kill All Instances
uk: Вбити усі екземпляри

[ctx: @item:inlistbox]
en: Start Another
uk: Запустити ще один

[ctx: @title:tab]
en: Configure Native Application
uk: Налаштувати рідну програму

en: Executes Native Applications
uk: Виконує рідні програми

en: Native Application
uk: Рідна програма

en: Compiled Binary
uk: Зібраний виконуваний файл

[ctx: @title:menu]
en: Project Executables
uk: Виконувані файли проєкту

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Executable
uk: Виконуваний файл

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Project &target:
uk: &Ціль проєкту:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E&xecutable:
uk: Ви&конуваний файл:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: executable or /path/to/executable
uk: виконуваний файл або /шлях/до/виконуваного_файла

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: Enter the executable name or the absolute path to the executable file
uk: Введіть назву виконуваного файла або абсолютний шлях до нього

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
uk: Поведінка

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ar&guments:
uk: &Параметри:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, arguments)
en: <html><head/><body><p>Enter arguments to give to the executable.<br/>You can pass arguments containing space characters by putting them in double-quotes.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Вкажіть параметри, які буде передано виконуваному файлу.<br/>Параметри з пробілами можна передати за допомогою додавання навколо них подвійних лапок.</p></body></html>

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Working &directory:
uk: &Робочий каталог:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, workingDirectory)
en: Select a working directory for the executable
uk: Виберіть робочий каталог для виконуваного файла

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: E&nvironment:
uk: С&ередовище:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
uk: Виберіть середовище, яке буде використано

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: <p>By default applications will be run in the background and only their output will be displayed in a tool view. This makes it impossible to interact with applications requiring user input from a terminal emulator. To run such applications, you should use an external terminal.</p>
uk: <p>Типово, програми буде запущено у фоновому режимі. На панелі буде показано лише виведені ними дані. Отже взаємодія з програмою, яка працює у інтерактивному режимі, неможлива. Щоб вводити дані у програмах з інтерактивним керуванням, вам слід скористатися зовнішнім терміналом.</p>

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: Use external terminal:
uk: Використовувати зовнішній термінал:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, terminal)
en: <p>Defines the command to execute the external terminal emulator. Use the following placeholders:</p>
    <dl>
    <dt><code>%exe</code></dt>
    <dd>The path to the executable selected above.</dd>
    <dt><code>%workdir</code></dt>
    <dd>The path to the working directory selected above.</dd>
    </dl>
    <p>The arguments defined above will get appended to this command.</p>
uk: <p>Визначає команду, яку слід виконати у зовнішньому емуляторі термінала. Можна використовувати такі позначення:</p>
    <dl>
    <dt><code>%exe</code></dt>
    <dd>Адреса виконуваного файла, вибраний вище.</dd>
    <dt><code>%workdir</code></dt>
    <dd>Адреса робочого каталогу, вибрана вище.</dd>
    </dl>
    <p>Визначені вище аргументи буде додано до цієї команди.</p>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Restart
uk: Перезапустити

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Dependencies
uk: Залежності

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Act&ion:
uk: &Дія:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Specifies the action to take for the dependencies before starting the executable.
uk: Визначає дію, яку слід виконати для залежностей перед запуском виконуваного файла.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, dependencyAction)
en: The selected action will be run before the executable is started.  This allows there to be parts of a project, upon which the executable does not directly depend, to be built and/or installed before running the application.
uk: Вказану дію буде виконано до запуску виконуваного файла, таким чином можна наказати системі зібрати і/або встановити до запуску виконуваного файла певні частини проєкту, які є непрямими залежностями.

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build
uk: Зібрати

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build and Install
uk: Зібрати і встановити

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Targets:
uk: Цілі:

en: No environment profile specified, looks like a broken configuration, please check run configuration '%1'. Using default environment profile.
uk: Не вказано профіль середовища, схоже, ви припустилися помилки під час налаштування, будь ласка, перевірте налаштування запуску «%1». Буде використано типовий профіль середовища.

[ctx: @title:window]
en: Job Already Running
uk: Завдання вже виконується

en: '%1' is already being executed.
uk: «%1» вже виконується.

[ctx: @action:button]
en: Kill All Instances
uk: Вбити усі екземпляри

[ctx: @action:button]
en: Start Another
uk: Запустити ще один

[ctx: @option:check]
en: Remember choice
uk: Запам'ятати вибір
