kdevgit - en to uk translation catalogue (113 entries)

en: Filter by filename/project name
uk: Фільтрувати за назвою файла або проєкту

en: Refresh
uk: Оновити

en: Stage selected
uk: Позначити вибрані

en: Unstage selected
uk: Скасувати позначення вибраних

en: Revert unstaged edits
uk: Скасувати непозначені редагування

en: Committing failed. See Version Control tool view.
uk: Не вдалося внести. Подробиці на панелі засобу керування версіями.

en: Stage selected lines or hunk
uk: Позначити зміни у позначених рядках або фрагменті

en: Unstage selected lines or hunk
uk: Скасувати позначення вибраних рядків або фрагмента

en: Revert selected lines or hunk
uk: Скасувати зміни у позначених рядках або фрагменті

en: Go to line in source
uk: Перейти до рядка у коді

en: Unstage selected lines
uk: Скасувати позначення вибраних рядків

en: Stage selected lines
uk: Позначити зміни у позначених рядках

en: Revert selected lines
uk: Скасувати зміни у позначених рядках

en: Unstage selected hunk
uk: Скасувати позначення вибраного фрагмента

en: Stage selected hunk
uk: Позначити зміни у позначеному фрагменті

en: Revert selected hunk
uk: Скасувати зміни у позначеному фрагменті

en: %1 (staged)
uk: %1 (позначено)

en: Staged (%1)
uk: Позначено (%1)

en: Unstaged (%1)
uk: Не позначено (%1)

en: %1 (unstaged)
uk: %1 (не позначено)

en: The selected lines will be reverted and the changes lost. This operation cannot be undone. Continue?
uk: Зміни у позначених рядка буде скасовано і втрачено. Скасувати наслідки такої дії неможливо. Продовжити виконання дії?

[ctx: @action:button]
en: Revert
uk: Скасувати

en: Try to keep summary length below %1 characters.
uk: Намагатися не перевищувати довжину резюме у %1 символів.

en: Separate summary from details with one empty line.
uk: Розділяти резюме та подробиці порожнім рядком

en: Try to keep line length below %1 characters.
uk: Намагатися не перевищувати довжину рядка у %1 символів.

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, GitNameEmailDialog)
en: Configure Name and Email for Git
uk: Налаштовування імені і електронної пошти для Git

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <html><head/><body><p>You have not yet configured the name and email to be associated with your Git commits.<br/>The values you enter here will be written to the Git configuration, either locally for the current project only, or globally for all Git projects.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Вами ще не налаштовано імені та адреси електронної пошти для ваших внесків у сховища Git.<br/>Вказані тут значення буде записано до налаштувань Git, локально лише для поточного проєкту або глобально для усіх проєктів Git.</p></body></html>

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
uk: &Ім’я:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Emai&l:
uk: &Ел. пошта:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, globalCheckBox)
en: Write to global config
uk: Записати до загальних налаштувань

en: Unable to find git executable. Is it installed on the system?
uk: Не вдалося виявити виконуваний файл git. Чи встановлено його у вашій системі?

en: Git Commit
uk: Внесок до git

[ctx: @action:inmenu]
en: Rebase
uk: Перенести основу

[ctx: @title:menu]
en: Git Stashes
uk: Записи реєстру Git

[ctx: @action:inmenu]
en: Stash Manager
uk: Керування реєстром

[ctx: @action:inmenu]
en: Push Stash
uk: Застосувати запис

[ctx: @action:inmenu]
en: Pop Stash
uk: Виштовхнути запис реєстру

en: error: %1
uk: помилка: %1

en: Did not specify the list of files
uk: Не вказано список файлів

en: Could not reset changes (empty list of paths)
uk: Не вдалося скинути зміни (порожній список шляхів)

en: Could not revert changes
uk: Не вдалося скасувати зміни

en: The following files have uncommitted changes, which will be lost. Continue?
uk: До вказаних нижче файлів було внесено зміни, які не зареєстровано у сховищі. Ці зміни буде втрачено. Виконати дію попри це?

en: No files or message specified
uk: Не вказано файлів або повідомлення

en: Email or name for Git not specified
uk: Не вказано адреси електронної пошти або імені для Git

en: No message specified
uk: Повідомлення не вказано

en: No files to remove
uk: Немає файлів для вилучення

en: There are pending changes, do you want to stash them first?
uk: У черзі є внесені зміни. Бажаєте спочатку зареєструвати їх?

[ctx: @action:button]
en: Stash
uk: Накопичити

[ctx: @action:button]
en: Keep
uk: Зберегти

[ctx: @title:window]
en: Branch Selection
uk: Вибір гілки

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RebaseDialog)
en: Rebase
uk: Перенести основу

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Base branch:
uk: Базова гілка:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rebaseButton)
en: Rebase
uk: Перенести основу

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_2)
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: Files in a vcs which have changes staged for commit]
en: Staged changes
uk: Позначені зміни

[ctx: Files in a vcs which have changes not yet staged for commit]
en: Unstaged changes
uk: Несформовані зміни

[ctx: Files in a vcs which have unresolved (merge) conflits]
en: Conflicts
uk: Конфлікти

[ctx: Files which are not tracked by a vcs]
en: Untracked files
uk: Невраховані файли

[ctx: Files in a vcs which have changes staged for commit]
en: Staged
uk: Позначено

en: Files with changes staged for commit
uk: Файли, зміни у яких позначено до внеску

[ctx: Files in a vcs which have changes not checked in to repo]
en: Modified
uk: Змінено

en: Files with changes
uk: Файли зі змінами

[ctx: Files in git which have unresolved (merge) conflits]
en: Conflicts
uk: Конфлікти

en: Files with unresolved (merge) conflicts
uk: Файли із нерозв'язаними конфліктами об'єднання

[ctx: Files which are not tracked by a vcs]
en: Untracked
uk: Не враховано

en: Files not tracked in VCS
uk: Файли, які перебувають поза стеженням СКВ

[ctx: @item file has unstaged changes]
en: Modified (unstaged)
uk: Змінено (не позначено)

[ctx: @item file was deleted from worktree]
en: Deleted (unstaged)
uk: Вилучено (не позначено)

[ctx: @item file was renamed in worktree]
en: Renamed (unstaged)
uk: Перейменовано (не позначено)

[ctx: @item file was copied in worktree]
en: Copied (unstaged)
uk: Скопійовано (не позначено)

[ctx: @item file has staged changes]
en: Modified (staged)
uk: Змінено (позначено)

[ctx: @item file has both staged and unstaged changes]
en: Modified (unstaged changes)
uk: Змінено (непозначені зміни)

[ctx: @item file has staged changes and was deleted in worktree]
en: Modified (unstaged deletion)
uk: Змінено (непозначене вилучення)

[ctx: @item file was added to versioncontrolsystem and has unstaged changes]
en: Added (unstaged changes)
uk: Додано (непозначені зміни)

[ctx: @item file was added to versioncontrolsystem and deleted in worktree]
en: Added (unstaged deletion)
uk: Додано (непозначене вилучення)

[ctx: @item file was deleted from versioncontrolsystem and renamed in worktree]
en: Deleted (unstaged rename)
uk: Вилучено (непозначене перейменування)

[ctx: @item file was deleted from versioncontrolsystem and copied in worktree]
en: Deleted (unstaged copy)
uk: Вилучено (непозначена копія)

[ctx: @item file was renamed in versioncontrolsystem]
en: Renamed (staged)
uk: Перейменовано (позначено)

[ctx: @item file was renamed in versioncontrolsystem and has unstaged changes]
en: Renamed (unstaged changes)
uk: Перейменовано (непозначені зміни)

[ctx: @item file was renamed in versioncontrolsystem and was deleted in worktree]
en: Renamed (unstaged deletion)
uk: Перейменовано (непозначене вилучення)

[ctx: @item file was copied in versioncontrolsystem]
en: Copied
uk: Скопійовано

[ctx: @item file was copied in versioncontrolsystem and has unstaged changes]
en: Copied (unstaged changes)
uk: Скопійовано (непозначені зміни)

[ctx: @item file was copied in versioncontrolsystem and was deleted in worktree]
en: Copied (unstaged deletion)
uk: Скопійовано (непозначене вилучення)

[ctx: @item file has unresolved merge conflicts]
en: Unresolved conflicts
uk: Нерозв'язані конфлікти

[ctx: @item file is not under vcs]
en: Untracked
uk: Не враховано

[ctx: file in unknown (invalid) state]
en: Unknown
uk: Невідомо

en:  (staged)
uk:  (позначено)

en:  (unstaged)
uk:  (не позначено)

en:  (conflicts)
uk:  (конфлікти)

en:  (untracked)
uk:  (не враховано)

en: no branch
uk: немає гілки

en: Commit
uk: Внести

en: Extended commit description
uk: Розширений опис внеску

en: Commit summary
uk: Резюме внеску

en: To commit changes, please write a commit message first
uk: Для внесення змін, будь ласка, спочатку впишіть повідомлення щодо внеску

en: Commit changes to <b>%1</b> on branch <b>%2</b>
uk: Внесення змін до <b>%1</b> до гілки <b>%2</b>

en: To commit changes, please select a project first
uk: Для внесення змін, будь ласка, спочатку виберіть проєкт

en: Please stage some changes before committing.
uk: Будь ласка, позначте якісь зміни, перш ніж робити внесок.

[ctx: @title:window]
en: Stash Manager
uk: Керування реєстром

en: Are you sure you want to drop the stash '%1'?
uk: Ви справді бажаєте викинути з реєстру запис «%1»?

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, drop)
en: Drop
uk: Викинути

[ctx: @title:window]
en: Git Stash
uk: Запис реєстру Git

[ctx: @label:textbox]
en: Name for the new branch:
uk: Назва нової гілки:

en: %1 created on %2
uk: %1 створено %2

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, drop)
en: Remove the selected stash
uk: Вилучити позначений запис

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pop)
en: Apply stash's patch and drop the stash
uk: Застосувати латку з реєстру і вилучити запис реєстру

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pop)
en: Pop
uk: Виштовхнути

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, show)
en: Show the content of the stash
uk: Показати вміст запису реєстру

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, show)
en: Show
uk: Показати

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, apply)
en: Apply stash's patch
uk: Застосовує латку з реєстру

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
uk: Застосувати

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, branch)
en: Create a new branch and apply the stash there, then drop the stash
uk: Створити нову гілку і застосувати запис реєстру у ній, а потім вилучити запис реєстру.

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, branch)
en: Branch
uk: Створити гілку
