kdevlldb - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: (running)
uk: (триває обробка)

[ctx: @title:window]
en: LLDB Console
uk: Консоль LLDB

en: Attempting to execute user command on unsupported LLDB version
uk: Спроба виконати команду користувача на непідтримуваній версії LLDB

en: <b>Could not start debugger:</b><br />
uk: <b>Не вдалося запустити зневадник</b><br />

en: <b>Error connecting to remote target:</b><br />
uk: <b>Помилка під час спроби встановити з’єднання із віддаленою ціллю:</b><br />

en: <b>Failed to load core file</b><p>Debugger reported the following error:<p><tt>%1
uk: <b>Не вдалося завантажити файл core</b><p>Зневадник повідомив про таку помилку:<p><tt>%1

en: <b>Your lldb-mi version is unsupported, as it lacks an essential patch.</b><br/>See https://llvm.org/bugs/show_bug.cgi?id=28026 for more information.<br/>Debugger console will be disabled to prevent crash.<br/>Do you want to continue?
uk: <b>Підтримки вашої версії lldb-mi не передбачено, оскільки до неї не включено важливу латку.</b><br/>Докладніший опис можна знайти тут: https://llvm.org/bugs/show_bug.cgi?id=28026 .<br/>Для запобігання аварійному завершенню програми консоль діагностики буде вимкнено.<br/>Хочете продовжити роботу?

en: LLDB Version Unsupported
uk: Непідтримувана версія LLDB

en: <b>You need lldb-mi from LLDB 3.8.1 or higher.</b><br />You are using: %1
uk: <b>Вам слід встановити lldb-mi версії з LLDB 3.8.1 або новішої.</b><br />Ви використовуєте: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
uk: Пенал налагодження

en: Debug a native application in LLDB
uk: Виконати діагностику програми у LLDB

en: A program is already being debugged. Do you want to abort the currently running debug session and continue with the launch?
uk: Діагностика програми вже виконується. Хочете перервати поточний сеанс діагностики і продовжити запуск?

[ctx: @action:button]
en: Abort Current Session
uk: Перервати поточний сеанс

[ctx: @title:tab]
en: LLDB Configuration
uk: Налаштування LLDB

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupDebugger)
en: Debugger
uk: Засіб діагностики

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Debugger executable:
uk: Виконуваний файл зневадника:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, lineDebuggerExec)
en: Override path to lldb-mi executable...
uk: Перевизначити шлях до виконуваного файла lldb-mi…

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Additional arguments:
uk: Додаткові параметри:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Environment:
uk: Середовище:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkInheritSystem)
en: Inherit system environment
uk: Успадковувати середовище системи

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupOptions)
en: Options
uk: Параметри

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Config script:
uk: Скрипт налаштовування:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, lineConfigScript)
en: /path/to/lldb/config/script
uk: /шлях/до/скрипту/налаштовування/lldb

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Start debugger with:
uk: Запускати засіб діагностики з:

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: Application Output
uk: Виведені програмою дані

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: LLDB Console
uk: Консоль LLDB

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: Frame Stack
uk: Стек викликів

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Break on start:
uk: Зупинка після запуску:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupRemote)
en: Remo&te Debugging
uk: Д&истанційна діагностика

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Remote server:
uk: Віддалений сервер:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineRemoteServer)
en: host:port
uk: вузол:порт

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Remote work path:
uk: Віддалений робочий шлях:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineOnDevPath)
en: /path/to/a/on-device/writable/directory
uk: /шлях/до/придатного/до/запису/каталогу/на/пристрої
