kdevplatform - en to uk translation catalogue (944 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @info:tooltip]
en: Dirty
uk: брудна

[ctx: @info:tooltip]
en: Pending
uk: в очікуванні

[ctx: @info:tooltip]
en: Clean
uk: чиста

en: Not hit yet
uk: Ще не пройдено

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: next hits
uk: наступні проходи

en: Breakpoint is <a href="pending">pending</a>
uk: Точка зупинки в <a href="pending">очікуванні</a>

en: Breakpoint is <a href="dirty">dirty</a>
uk: Точка зупинки <a href="dirty">брудна</a>

en: Breakpoint is active
uk: Точка зупинки активна

en: Hit %1 time | Hit %1 times
uk[0]: Пройдено %1 раз
uk[1]: Пройдено %1 рази
uk[2]: Пройдено %1 разів
uk[3]: Пройдено %1 раз

en: Breakpoint has errors
uk: Помилок у точці зупинки не виявлено

en: <b>Breakpoint is pending</b><p>Pending breakpoints are those that have been passed to GDB, but which are not yet installed in the target, because GDB cannot find the function or file to which the breakpoint refers. The most common case is a breakpoint in a shared library: GDB will insert this breakpoint only when the library is loaded.</p>
uk: <b>Точка зупинки в очікуванні</b><p>Очікувані точки зупинки — це точки зупинки, які було передано до GDB, але ще не встановилися у самій програмі, оскільки GDB ще не може знайти функцію або файл, на який посилається точка зупинки. Найпоширенішим випадком таких точок зупинки є точки зупинки у спільній бібліотеці: GDB вставить таку точку зупинки, лише після завантаження бібліотеки.</p>

en: <b>Breakpoint is dirty</b><p>The breakpoint has not yet been passed to the debugger.</p>
uk: <b>Брудна точка зупинки</b><p>Точку зупинки ще не передано зневаднику.</p>

en: Breakpoint
uk: Точка зупинки

en: Breakpoint not found
uk: Не знайдено точки зупинки

en: Couldn't find breakpoint at %1:%2
uk: Не вдалося знайти точку зупинки у %1:%2

en: &Breakpoint
uk: &Точка зупинки

en: &Disable Breakpoint
uk: Ви&мкнути точку зупинки

en: &Enable Breakpoint
uk: У&вімкнути точку зупинки

en: &Bookmark
uk: З&акладка

en: Type
uk: Тип

en: Location
uk: Розташування

en: Condition
uk: Умова

en: Active status
uk: Стан активності

en: State
uk: Стан

[ctx: @title:window]
en: Debugger Breakpoints
uk: Точки зупинки зневадника

[ctx: @info:whatsthis]
en: Displays a list of breakpoints with their current status. Clicking on a breakpoint item allows you to change the breakpoint and will take you to the source in the editor window.
uk: Показує список точок зупинки з їхнім поточним станом. Якщо клацнути на точці зупинки, можна її змінити, натискання перенесе вас до відповідного рядка джерела у вікні редактора.

en: Breakpoint Details
uk: Подробиці щодо точки зупинки

en: New code breakpoint ...
uk: Створити точку зупинки…

en: Enter condition ...
uk: Ввести умову…

[ctx: New breakpoint]
en: &New
uk: С&творити

[ctx: Code breakpoint]
en: &Code
uk: &Код

[ctx: Data breakpoint]
en: Data &Write
uk: &Запис даних

[ctx: Data read breakpoint]
en: Data &Read
uk: &Читання даних

[ctx: Data access breakpoint]
en: Data &Access
uk: &Доступ до даних

en: &Delete
uk: Ви&лучити

en: Disable &All
uk: Ви&мкнути всі

en: &Enable All
uk: &Увімкнути всі

en: &Remove All
uk: Ви&лучити всі

en: %2 | %2 (repeated %1 times)
uk[0]: %2 (%1 повторення)
uk[1]: %2 (%1 повторення)
uk[2]: %2 (%1 повторень)
uk[3]: %2

[ctx: #thread-id at function-name or address]
en: #%1 at %2 (crashed)
uk: №%1 на %2 (аварія)

[ctx: #thread-id at function-name or address]
en: #%1 at %2
uk: №%1 у %2

en: Depth
uk: Глибина

en: Function
uk: Функція

en: Source
uk: Джерело

en: <b>Frame stack</b>Often referred to as the "call stack", this is a list showing which function is currently active, and what called each function to get to this point in your program. By clicking on an item you can see the values in any of the previous calling functions.
uk: <b>Стек блоків</b> Його часто називають «стеком викликів». Це список, що показує яка з функцій зараз активна, і якою частиною програми було викликано кожну функцію, з метою отримання можливості переходу у цю точку програми. Натиснувши відповідний елемент, ви зможете побачити значення під час кожного попереднього виклику функцій.

en: Threads:
uk: Нитки:

[ctx: #frame function() at file]
en: #%1 %2() at %3
uk: #%1 %2() у %3

[ctx: #frame function() at file:line]
en: #%1 %2() at %3:%4
uk: #%1 %2() у %3:%4

en: Breakpoint hit: %1
uk: Проходження точки зупинки: %1

en: Watchpoint hit: %1
uk: Проходження точки спостереження: %1

en: Remote Path
uk: Віддалений шлях

en: Local Path
uk: Локальний шлях

en: Delete
uk: Вилучити

en: Error
uk: Помилка

en: Auto
uk: Авто

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, configName)
en: Name
uk: Назва

en: Value
uk: Значення

en: Locals
uk: Локальні

en: Watch This
uk: Спостерігати

en: Stop on Change
uk: Зупинитися на зміні

en: Debugger Variables
uk: Змінні зневадника

[ctx: @option:check]
en: Auto-resize columns on click
uk: Автоматично змінювати розмір стовпчиків при клацанні

en: <b>Variable tree</b>The variable tree allows you to see the values of local variables and arbitrary expressions.<br />Local variables are displayed automatically and are updated as you step through your program. For each expression you enter, you can either evaluate it once, or "watch" it (make it auto-updated). Expressions that are not auto-updated can be updated manually from the context menu. Expressions can be renamed to more descriptive names by clicking on the name column.<br />To change the value of a variable or an expression, click on the value.<br />
uk: <b>Дерево змінних</b> Дерево змінних дозволяє слідкувати за значеннями локальних змінних і довільних виразів.<br />Локальні змінні буде показано автоматично, їхні значення оновлюються під час поступу у виконанні програми. Кожен вираз, який ви введете, можна одноразово обчислити або «спостерігати» за ним (увімкнути його автооновлення). Вирази, автооновлення яких неможливе, можна оновити вручну з контекстного меню. Вирази можна перейменувати, надавши їм зрозуміліші назви, якщо клацнути на стовпчику назви.<br />Щоб змінити значення змінної або виразу, клацніть на його значенні.<br />

en: <b>Expression entry</b>Type in expression to watch.
uk: <b>Введення виразу</b> Введіть вираз для перегляду.

en: &Format
uk: &Формат

en: &Natural
uk: &Натуральне

en: &Binary
uk: &Двійкове

en: &Octal
uk: &Вісімкове

en: &Decimal
uk: &Десяткове

en: &Hexadecimal
uk: &Шістнадцяткове

en: Remove Watch Variable
uk: Не спостерігати за змінною

en: &Copy Value
uk: &Копіювати значення

en: &Stop on Change
uk: З&упинитися на зміні

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
uk: Знайти:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
uk: Перейти до наступного відповідника

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
uk: Перейти до попереднього відповідника

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCase)
en: Match case sensitive
uk: З урахуванням регістру

en: Documentation
uk: Документація

[ctx: @action go back]
en: Back
uk: Назад

[ctx: @action go forward]
en: Forward
uk: Вперед

[ctx: @action go to start page]
en: Home
uk: На початок

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, branchFilterEdit)
en: Search...
uk: Шукати…

[ctx: @action]
en: Find in Text...
uk: Знайти у тексті…

[ctx: @info:tooltip]
en: Find in text of current documentation page
uk: Знайти у тексті поточної сторінки документації

[ctx: @title:menu]
en: Debug
uk: Діагностика

[ctx: @title:menu]
en: Refactor
uk: Реорганізувати

[ctx: @title:menu]
en: Analyze Current File With
uk: Виконати аналіз поточного файла за допомогою

[ctx: @title:menu]
en: Analyze Current Project With
uk: Виконати аналіз поточного проєкту за допомогою

en: The executable %1 cannot be found. Please make sure it is installed and can be executed. <br />The plugin will not work until you fix this problem.
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл %1. Будь ласка, переконайтеся, що відповідну програму встановлено, і що її можна виконати. <br />До того часу, доки ви не виправите цю помилку, додаток не працюватиме.

en: Rename "%1" to "%2"
uk: Перейменувати «%1» на «%2»

en: Failed to apply changes: %1
uk: Не вдалося застосувати зміни: %1

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename file from "%1" to "%2".
uk: Перейменувати файл з «%1» на «%2»

en: Parsing: %1
uk: Обробка: %1

en: Background Parser
uk: Інструмент фонової обробки

[ctx: %1: filename]
en: Skipped file that is too large: '%1'
uk: Пропущено файл, розмір якого є надто великим: «%1»

[ctx: %1: file size, %2: limit file size]
en: The file is %1 and exceeds the limit of %2.
uk: Розмір файла дорівнює %1, що перевищує обмеження у %2.

en: Could not open file '%1'
uk: Не вдалося відкрити файл «%1»

en: File could not be read from disk.
uk: Не вдалося прочитати файл з диска.

en: File could not be opened.
uk: Не вдалося відкрити файл.

en: File could not be read from disk due to permissions.
uk: Не вдалося прочитати файл з диска через недостатні права доступу.

en: Process 1 file in %2 | Process %1 files in %2
uk[0]: Обробка %1 файла у %2
uk[1]: Обробка %1 файлів у %2
uk[2]: Обробка %1 файлів у %2
uk[3]: Обробка %1 файла у %2

en: All projects classes
uk: Усі класи проєктів

en: Base classes
uk: Базові класи

en: Derived classes
uk: Похідні класи

en: Classes in project %1
uk: Класи у проєкті %1

en: not implemented
uk: не реалізовано

[ctx: @action]
en: Rename "%1"...
uk: Перейменувати «%1»…

en: No declaration under cursor
uk: Під курсором немає оголошення

en: Declaration is located in non-writable file %1.
uk: Оголошення розташовано у непридатному до запису файлі, %1.

[ctx: @title:window Renaming some declaration]
en: Rename "%1"
uk: Перейменувати «%1»

[ctx: @title:tab]
en: Uses
uk: Використання

[ctx: @title:tab]
en: Declaration Info
uk: Параметри оголошення

en: Renaming "%1" to "%2"
uk: Перейменовуємо «%1» на «%2»

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameDialog)
en: Rename
uk: Перейменування

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, newNameLabel)
en: &New name:
uk: &Нова назва:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, goButton)
en: <html><head/><body><p>&quot;Note: All overloaded functions, overloads, forward-declarations, etc. will be renamed too&quot;</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Зауваження: всі перевантажені функції, перевантаження (overload), попередні визначення (forward) тощо, також буде перейменовано.</p></body></html>

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, goButton)
en: &Rename
uk: Пере&йменувати

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Could not find an open document
uk: Не вдалося знайти відкритий документ

en: Could not find the chain for the selected document: %1
uk: Не вдалося знайти ланцюжок для вибраного документа: %1

en: Error finding context for selection range
uk: Помилка під час пошуку контексту для діапазону вибору

en: Error checking conditions to generate code: %1
uk: Помилка під час перевірки умов створення коду: %1

en: Error Gathering user information: %1
uk: Помилка під час збирання відомостей про користувача: %1

en: Error generating code: %1
uk: Помилка під час створення коду: %1

en: Could not rename '%1' to '%2'
uk: Не вдалося перейменувати «%1» на «%2»

[ctx: Inconsistent change in <filename> between <range>, found <oldText> (encountered <foundText>) -> <newText>]
en: Inconsistent change in %1 between %2, found %3 (encountered "%4") -> "%5"
uk: Несумісна зміна у %1 між %2, знайдено %3 (виявлено «%4») -> «%5»

en: Could not replace text in the document: %1
uk: Не вдалося замінити текст у документі: %1

[ctx: Inconsistent change in <document> at <range> = <oldText> (encountered <encountered>) -> <newText>]
en: Inconsistent change in %1 at %2 = "%3"(encountered "%4") -> "%5"
uk: Несумісна зміна у %1, %2 = «%3»(виявлено «%4») -> «%5»

[ctx: Inconsistent change-request at <document>:intersecting changes: <previous-oldText> -> <previous-newText> @<range> & <new-oldText> -> <new-newText> @<range>]
en: Inconsistent change-request at %1; intersecting changes: "%2"->"%3"@%4 & "%5"->"%6"@%7
uk: Несумісний запит щодо зміни у %1; перетин змін: «%2»->«%3»@%4 & «%5»->«%6»@%7

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RefactoringDialog)
en: Refactoring
uk: Реорганізація

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: &Abort
uk: П&ерервати

en: Alias %1 as %2
uk: Замінник %1 як %2

en: Lost alias %1
uk: Втрачено альтернативну назву %1

en: invalid member-function %1 type %2
uk: некоректна функція-учасник %1 типу %2

en: (unknown direct declaration)
uk: (невідоме безпосереднє оголошення)

en: (missing)
uk: (не вистачає)

en: context-free forward-declaration %1
uk: безконтекстне попереднє оголошення %1

en: Import %1 as %2
uk: Імпортувати %1 як %2

en: Import %1
uk: Імпортувати %1

en: lost declaration
uk: втрачено оголошення

en: Back to %1<br />
uk: Назад до %1<br />

en: enumerator
uk: лічильник

en: namespace %1
uk: простір назв %1

en: enumeration %1
uk: перелік %1

en: (resolved forward-declaration:
uk: (визначене попереднє оголошення:

en: (unresolved forward-declaration)
uk: (невизначене попереднє оголошення)

en: possible resolution from
uk: можливе розв’язання від

en: Returns:
uk: Повертає:

en: Type:
uk: Тип:

en: Enum:
uk: Перелік:

en: Container:
uk: Контейнер:

en: Scope: %1
uk: Область видимості: %1

en: Access: %1
uk: Доступ: %1

en: Kind: %1 %2
uk: Сорт: %1 %2

en: Kind: %1
uk: Сорт: %1

en: Deprecated
uk: Застаріле

en: Status: %1
uk: Стан: %1

en: Def.:
uk: Визн.:

en: Decl.:
uk: Огол.:

en:  Def.:
uk:  Визн.:

en:  Decl.:
uk:  Огол.:

en: Show uses
uk: Показати випадки використання

en: Show documentation for
uk: Показати документацію з

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
uk: <анонімно>

en: Overrides a
uk: Перевизначає

en: function
uk: функція

en:  from
uk:  з

en: Hides a
uk: Ховає

en: Overridden in
uk: Перевизначене у

en: Overriders possible, show all
uk: Можливі перевизначення, показати всі

en: More overriders possible, show all
uk: Можливі додаткові перевизначення, показати всі

en: Inherited by
uk: Успадковане

en: Inheriters possible, show all
uk: Можливі спадкоємці, показати всі

en: More inheriters possible, show all
uk: Додаткові можливі спадкоємці, показати всі

[ctx: A declaration that is unknown]
en: Unknown
uk: Невідоме

[ctx: tells if a declaration is defining the variable's value]
en: definition
uk: визначення

[ctx: as in c++ forward declaration]
en: forward
uk: випереджальне

[ctx: a variable that won't change, const]
en: constant
uk: стала

en: 1 Byte | %1 Bytes
uk[0]: %1 байт
uk[1]: %1 байти
uk[2]: %1 байтів
uk[3]: 1 байт

en: 1 Bit | %1 Bits
uk[0]: %1 біт
uk[1]: %1 біти
uk[2]: %1 бітів
uk[3]: 1 біт

en: offset in parent: %1
uk: відступ у батьківському записі: %1

en: size: %1 Bytes
uk: розмір: %1 байтів

en: aligned to: %1 Bytes
uk: вирівняно до: %1 байтів

en: Declarations:
uk: Оголошення:

en: not parsed yet
uk: ще не розібрано

[ctx: Files included into this file]
en: Includes
uk: Включення

[ctx: Count of files this file was included into]
en: Included by
uk: Включено з

en: Typedef
uk: Визначення типу

en: Class
uk: Клас

en: Variable
uk: Змінна

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Namespace import
uk: Імпорт простору назв

en: Namespace alias
uk: Псевдонім простору назв

en: Forward Declaration
uk: Попереднє оголошення

en: (Hold <em>Alt</em> to show. Navigate via arrow keys, activate by pressing <em>Enter</em>)
uk: (Утримуйте натисненою клавішу <em>Alt</em> для показу. Навігація — клавіші зі стрілками, активація — <em>Enter</em>)

en: (Hold <em>Alt</em> to show this tooltip)
uk: (Утримуйте натиснутою клавішу <em>Alt</em>, щоб побачити цю підказку)

en: Problem
uk: Проблема

en: Problem in <i>%1</i>
uk: Проблема у <i>%1</i>

en: Location:
uk: Розташування:

en: <br>See:
uk: <br>Див.

en:  in
uk:  у

en: Solution (%1)
uk: Вирішення (%1)

en: %1 still needs an update!
uk: %1 все ще потребує оновлення!

en: Uses of
uk: Використання

en: Uses of %1
uk: Використання %1

[ctx: refers to a line in source code]
en: Line <b>%1</b>:
uk: Рядок <b>%1</b>:

[ctx: Refers to a line in source code]
en: Line <b>%1</b>:
uk: Рядок <b>%1</b>:

en: Unknown context
uk: Невідомий контекст

en: Global
uk: Загальні

[ctx: %1: source file]
en: In %1
uk: У %1

en: Definition
uk: Визначення

en: Declaration
uk: Оголошення

[ctx: %1: number of uses, %2: filename with uses]
en: %2: 1 use | %2: %1 uses
uk[0]: %2: %1 використання
uk[1]: %2: %1 використання
uk[2]: %2: %1 використань
uk[3]: %2: 1 використання

[ctx: Refers to closing a UI element]
en: Collapse
uk: Згорнути

[ctx: Refers to opening a UI element]
en: Expand
uk: Розгорнути

en: 1 use found | %1 uses found
uk[0]: Виявлено %1 використання
uk[1]: Виявлено %1 використання
uk[2]: Виявлено %1 використань
uk[3]: Виявлено одне використання

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Warning
uk: Попередження

en: Hint
uk: Підказка

en: Disk
uk: Диск

en: Preprocessor
uk: Попередня обробка

en: Lexer
uk: Лексичний аналізатор

en: Parser
uk: Синтаксичний аналізатор

en: Definition-Use Chain
uk: Ланцюжок «Визначення-Використання»

en: Semantic analysis
uk: Семантичний аналіз

en: To-do
uk: Завдання

en: Unknown
uk: Невідома

[ctx: <severity>: <description> in <url>:[<range>]: <explanation> (found by <source>)]
en: %1: %2 in %3:[(%4,%5),(%6,%7)]: %8 (found by %9)
uk: %1: %2 у %3:[(%4,%5),(%6,%7)]: %8 (знайдено %9)

en: <no explanation>
uk: <немає пояснення>

en: %1 of %2
uk: %1 з %2

en: unknown
uk: невідомо

en: %1 of %2 : %3
uk: %1 з %2: %3

en: files or - to read from STDIN, the latter is the default if nothing is provided
uk: файли або читання з STDIN. Типовим джерелом, якщо не вказано інше, є STDIN

en: print generated AST tree
uk: вивести створену ієрархію AST

en: print generated token stream
uk: вивести створений потік елементів

en: code to parse
uk: код, який слід обробити

en: No build directory specified for a builder job.
uk: Для завдання зі збирання не вказано каталогу для збирання.

en: No working directory specified for a process.
uk: Для процесу не вказано робочого каталогу.

en: Invalid build directory '%1'
uk: Некоректний каталог збирання, «%1»

en: Invalid working directory '%1'
uk: Некоректний робочий каталог, «%1»

en: Build directory '%1' is not a local path
uk: Каталог збирання «%1» не є локальним

en: Working directory '%1' is not a local path
uk: Робочий каталог «%1» не є локальним

en: Build directory '%1' does not exist or is not a directory
uk: Каталогу збирання «%1» не існує або вказано не каталог

en: Working directory '%1' does not exist or is not a directory
uk: Робочого каталогу «%1» не існує або вказано не каталог

en: Failed to specify program to start: %1
uk: Не вдалося вказати програму для запуску: %1

en: *** Killed process ***
uk: *** Завершено роботу процесу ***

en: *** Warning: could not kill the process ***
uk: *** Попередження: не вдалося завершити роботу процесу ***

en: %1 has failed to start
uk: %1 не вдалося запустити

en: %1 has crashed
uk: %1 завершено роботу у аварійному режимі

en: Read error
uk: Помилка читання

en: Write error
uk: Помилка запису

en: Waiting for the process has timed out
uk: Очікуємо на досягнення граничного часу очікування процесу

en: Exit code %1
uk: Код виходу %1

en: *** Failure: %1 ***
uk: *** Помилка: %1 ***

en: *** Finished ***
uk: *** Завершено ***

en: The base folder of project <b>%1</b> got deleted or moved outside of KDevelop.
    The project has to be closed.
uk: Базову теку проєкту <b>%1</b> було вилучено або пересунуто сторонньою щодо KDevelop програмою.
    Проєкт слід закрити.

[ctx: @title:window]
en: Project Folder Deleted
uk: Вилучено теку проєкту

en: You tried to rename '%1' to '%2', but the latter is filtered and will be hidden.
    Do you want to continue?
uk: Ви намагалися перейменувати «%1» на «%2», але остаточна назва не проходить фільтрування, отже її буде приховано.
    Виконати перейменування?

[ctx: @info:status]
en: build
uk: збирання

[ctx: @info:status]
en: clean
uk: спорожнення

[ctx: @info:status]
en: configure
uk: налаштовування

[ctx: @info:status]
en: install
uk: встановлення

[ctx: @info:status]
en: prune
uk: спрощення

[ctx: Unspecified set of build items (e. g. projects, targets)]
en: Various items
uk: Різноманітні об’єкти

en: Cannot remove folder <i>%1</i>.
uk: Не вдалося вилучити теку <i>%1</i>.

en: Cannot remove file <i>%1</i>.
uk: Не вдалося вилучити файл <i>%1</i>.

en: The file <i>%1</i> already exists.
uk: Файл з назвою <i>%1</i> вже існує.

en: Cannot create file <i>%1</i>.
uk: Не вдалося створити файл <i>%1</i>.

en: Cannot create folder <i>%1</i>.
uk: Не вдалося створити теку <i>%1</i>.

en: Project Import: %1
uk: Імпортування проєкту: %1

en: Project import canceled.
uk: Імпортування проєкту скасовано.

[ctx: @title:column buildset item name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column buildset item path]
en: Path
uk: Шлях

[ctx: @item:intext]
en: no branch
uk: немає гілки

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter the path to an item from the projects tree...
uk: Введіть шлях до елемента з дерева проєкту…

[ctx: @action]
en: Select...
uk: Вибрати…

[ctx: @title:window]
en: Select an Item
uk: Виберіть пункт

en: Select the item you want to get the path from.
uk: Позначити об’єкт, шлях до якого ви хочете отримати.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (ProjectItemLineEdit, targetDependency)
en: Enter a dependency to add to the list
uk: Введіть залежність, яку слід додати до списку

[ctx: @info:placedholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (ProjectItemLineEdit, targetDependency)
en: Enter a dependency to add to the list...
uk: Введіть залежність, яку слід додати до списку…

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addDependency)
en: Add the listed target to the dependency list
uk: Додати ціль зі списку до списку залежностей

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, dependencies)
en: List of indirect dependent targets.
uk: Список непрямих залежних цілей.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, dependencies)
en: This list should contain targets that the application does not directly depend on, but for which an action needs to be taken before running the application.
uk: У цьому списку слід вказати непрямі залежності програми, для яких слід виконати певні дії до запуску файла програми.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeDependency)
en: Remove the selected dependencies from the list
uk: Вилучити вибрані залежності зі списку

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, moveDepUp)
en: Move the selected dependency up in the list
uk: Пересунути вибрану залежність вгору списком

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, moveDepDown)
en: Move the selected dependency down in the list
uk: Пересунути вибрану залежність вниз списком

en: Failed writing to %1, probably the disk is full
uk: Не вдалося виконати запис до %1, ймовірно диск переповнено

en: The previous session crashed. | Session crashed %1 times in a row.
uk[0]: Аварійне завершення сеансу %1 раз поспіль.
uk[1]: Аварійне завершення сеансу %1 рази поспіль.
uk[2]: Аварійне завершення сеансу %1 разів поспіль.
uk[3]: Аварійне завершення попереднього сеансу.

[ctx: tty action]
en: Clear cache
uk: Спорожнити кеш

[ctx: @title]
en: Session Crashed
uk: Аварійне завершення сеансу

en: The crash may be caused by a corruption of cached data.
    
    Press Clear if you want KDevelop to clear the cache, otherwise press Continue if you are sure the crash has another origin.
uk: Аварійне завершення могло бути спричинено пошкодженням кешованих даних.
    
    Натисніть кнопку «Спорожнити кеш», якщо ви бажаєте, щоб KDevelop спорожнив кеш. Якщо спорожнення небажане, і ви впевнені, що у аварійного завершення зовсім інші причини, натисніть кнопку «Продовжити».

[ctx: @action:button]
en: Clear Cache
uk: Спорожнити кеш

[ctx: @action:button]
en: Continue
uk: Продовжити

en: Execute actions to change the area.<br />An area is a tool view configuration for a specific use case. From here you can also navigate back to the default code area.
uk: Виконати дії з внесення змін до області.<br />Областю є панель налаштування інструментів для спеціального випадку використання. Звідси ви можете повернутися до типової області коду.

[ctx: @action:inmenu]
en: Back to Code
uk: Повернутися до коду

[ctx: @info:progress]
en: Running %1
uk: Виконуємо %1

en: &Window Color Scheme
uk: Схема кольорів ві&кна

[ctx: @title:window]
en: Configure
uk: Налаштування

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
uk: Параметри активного модуля було змінено.
    Застосувати зміни чи відкинути їх?

[ctx: @title:window]
en: Apply Settings
uk: Застосувати параметри

[ctx: @title:window]
en: No Plugins Found
uk: Додатків не знайдено

en: <p>Could not find any plugins during startup.<br/>Please make sure QT_PLUGIN_PATH is set correctly.</p>Refer to <a href="https://community.kde.org/Guidelines_and_HOWTOs/Build_from_source#Set_up_the_runtime_environment">this article</a> for more information.
uk: <p>Під час запуску не вдалося знайти жодного додатка.<br/>Будь ласка, переконайтеся, що вказано належне значення змінної QT_PLUGIN_PATH.</p>Щоб дізнатися більше, зверніться до <a href="https://community.kde.org/Guidelines_and_HOWTOs/Build_from_source#Set_up_the_runtime_environment">цієї статті</a>.

en: Debugger
uk: Зневадник

[ctx: @title:window]
en: Frame Stack
uk: Стек викликів

[ctx: @title:window]
en: Breakpoints
uk: Точки зупинки

[ctx: @title:window]
en: Variables
uk: Змінні

en: &Restart
uk: Пе&резапустити

en: Restart program
uk: Перезапустити програму

en: Restarts applications from the beginning.
uk: Перезапускає програму з початку.

[ctx: @action]
en: Interrupt
uk: Перервати

[ctx: @info:tooltip]
en: Interrupt application
uk: Перервати програму

[ctx: @info:whatsthis]
en: Interrupts the debugged process or current debugger command.
uk: Перериває виконання процесу, що налагоджується, або поточної команди інструмента налагоджування.

[ctx: @action]
en: Run to &Cursor
uk: Виконати до &курсора

[ctx: @info:tooltip]
en: Run to cursor
uk: Виконати до курсора

[ctx: @info:whatsthis]
en: Continues execution until the cursor position is reached.
uk: Продовжує виконання до досягнення поточної позиції курсора.

[ctx: @action]
en: Set E&xecution Position to Cursor
uk: Встановити точку виконання на к&урсорі

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to cursor
uk: Перейти до курсора

[ctx: @info:whatsthis]
en: Continue execution from the current cursor position.
uk: Продовжити виконання з поточної позиції курсора.

[ctx: @action]
en: Step &Over
uk: &Перейти до наступної

[ctx: @info:tooltip]
en: Step over the next line
uk: Перейти до наступної інструкції

[ctx: @info:whatsthis]
en: Executes one line of source in the current source file. If the source line is a call to a function the whole function is executed and the app will stop at the line following the function call.
uk: Виконує один рядок поточного файла джерела. Якщо в рядку викликано функцію, цю функцію буде виконано як одну інструкцію, а програму буде зупинено на рядку наступному за викликом функції.

[ctx: @action]
en: Step over Ins&truction
uk: Перейти до наступної &інструкції

[ctx: @info:tooltip]
en: Step over instruction
uk: Перейти до наступної інструкції

[ctx: @info:whatsthis]
en: Steps over the next assembly instruction.
uk: Перейти до наступної інструкції асемблера.

[ctx: @action]
en: Step &Into
uk: &Увійти

[ctx: @info:tooltip]
en: Step into the next statement
uk: Увійти до наступної інструкції

[ctx: @info:whatsthis]
en: Executes exactly one line of source. If the source line is a call to a function then execution will stop after the function has been entered.
uk: Виконує лише один рядок коду. Якщо в рядку викликано функцію, виконання буде призупинено, а замість цього зневадник перейде до виконання функції.

[ctx: @action]
en: Step into I&nstruction
uk: У&війти до наступної інструкції

[ctx: @info:tooltip]
en: Step into instruction
uk: Увійти до наступної інструкції

[ctx: @info:whatsthis]
en: Steps into the next assembly instruction.
uk: Увійти у наступну інструкцію асемблера.

[ctx: @action]
en: Step O&ut
uk: В&ийти

[ctx: @info:tooltip]
en: Step out of the current function
uk: Вийти з поточної функції

[ctx: @whatsthis]
en: Executes the application until the currently executing function is completed. The debugger will then display the line after the original call to that function. If program execution is in the outermost frame (i.e. in main()) then this operation has no effect.
uk: Продовжує виконання програми до завершення виконання поточної функції. Після цього зневадник зупиниться на рядку наступному за рядком, звідки було викликано функцію. Якщо програма виконується у зовнішньому блоці (тобто у функції main()), ця операція не призведе до видимих наслідків.

[ctx: @action]
en: Toggle Breakpoint
uk: Встановити/зняти точку зупинки

[ctx: @info:tooltip]
en: Toggle breakpoint
uk: Встановити/зняти точку зупинки

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggles the breakpoint at the current line in editor.
uk: Перемикає точку зупинки на поточному рядку в редакторі.

[ctx: @action]
en: Show Current Line
uk: Показувати поточний рядок

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the current execution position
uk: Показати поточну позицію виконання

[ctx: @info:whatsthis]
en: Jumps to the execution line in the editor.
uk: Перехід до виконуваного рядка у редакторі.

[ctx: @title:window]
en: Debug
uk: Діагностика

[ctx: @action]
en: Debug Launch
uk: Налагоджувальний запуск

[ctx: @info:tooltip]
en: Debug current launch
uk: Діагностувати вади у поточному запуску

[ctx: @info:whatsthis]
en: Executes the target or the program specified in currently active launch configuration inside a Debugger.
uk: Виконує ціль або програму, вказану у поточних активних налаштуваннях запуску у зневаднику.

[ctx: @action]
en: &Continue
uk: &Продовжити

[ctx: @info:tooltip]
en: Continue application execution
uk: Продовжити виконання програми

[ctx: @info:whatsthis]
en: Continues the execution of your application in the debugger. This only takes effect when the application has been halted by the debugger (i.e. a breakpoint has been activated or the interrupt was pressed).
uk: Продовжує виконання програми у зневаднику. Це спрацьовує, лише якщо програму було призупинено зневадником (тобто було активовано точку зупинки або було виконано зовнішню команду призупинки).

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
uk: Пенал налагодження

[ctx: @action]
en: Show Documentation
uk: Показати документацію

[ctx: @title:window]
en: Documentation
uk: Документація

en: Untitled
uk: Без назви

[ctx: @title:window]
en: Open File
uk: Відкрити файл

en: *|Text File
uk: *|Текстовий файл

en: KDevelop could not find the editor for file '%1' of type %2.
    Do you want to open it as plain text?
uk: KDevelop не вдалося знайти редактора для файла «%1» типу %2.
    Бажаєте відкрити файл як файл зі звичайним текстом?

[ctx: @title:window]
en: Could Not Find Editor
uk: Не вдалось знайти редактора

[ctx: @action:button]
en: Open as Plain Text
uk: Відкрити як звичайний текст

[ctx: @action:button]
en: Do Not Open
uk: Не відкривати

[ctx: @action]
en: &Open...
uk: Від&крити…

[ctx: @info:tooltip]
en: Open file
uk: Відкрити файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a file for editing.
uk: Відкриває файл для редагування.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
uk: Містить файли, які було недавно відкрито, та дозволяє швидко відкрити їх знову.

[ctx: @action]
en: Save Al&l
uk: Зберегти в&сі

[ctx: @info:tooltip]
en: Save all open documents
uk: Зберегти всі відкриті документи

[ctx: @info:whatsthis]
en: Save all open documents, prompting for additional information when necessary.
uk: Зберегти всі документи з запитами щодо додаткових відомостей за потреби.

[ctx: @action]
en: Reload All
uk: Перезавантажити все

[ctx: @info:tooltip]
en: Revert all open documents
uk: Повернути початковий стан всіх відкритих документів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Revert all open documents, returning to the previously saved state.
uk: Повернути всі відкриті документи до збереженого раніше стану.

[ctx: @action]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: @info:tooltip]
en: Close file
uk: Закрити файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: Closes current file.
uk: Закриває поточний файл.

[ctx: @action]
en: Clos&e All
uk: &Закрити всі

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all open documents
uk: Закрити всі відкриті документи

[ctx: @info:whatsthis]
en: Close all open documents, prompting for additional information when necessary.
uk: Закрити всі відкриті документи, за потреби запитати щодо додаткових відомостей.

[ctx: @action]
en: Close All Ot&hers
uk: Закрити всі &інші

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all other documents
uk: Закрити всі інші документи

[ctx: @info:whatsthis]
en: Close all open documents, with the exception of the currently active document.
uk: Закрити всі відкриті документи, за винятком поточного активного документа.

[ctx: @action]
en: Show Annotate on Current Document
uk: Показати пункт «Анотувати» для поточного документа

[ctx: @action]
en: Annotate
uk: Анотувати

en: Could not annotate the document because it is not part of a version-controlled project.
uk: Не вдалося анотувати документ, оскільки він не є частиною проєкту з керуванням версіями.

[ctx: @title:tab]
en: Editor
uk: Редактор

en: Configure Text Editor
uk: Налаштувати редактор тексту

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure environment variables
uk: Налаштувати змінні середовища

[ctx: @title:window]
en: Launch Configurations
uk: Налаштування запуску

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new launch configuration.
uk: Додати нові налаштування запуску.

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete selected launch configuration.
uk: Вилучити позначені налаштування запуску.

en: No launch configurations available. (Is any of the Execute plugins loaded?)
uk: Немає налаштувань для запуску. (Чи завантажено додатки для виконання?)

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Configuration
uk: Перейменувати налаштування

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Configuration
uk: Вилучити налаштування

en: Selected Launch Configuration has unsaved changes. Do you want to save it?
uk: У вибраних налаштуваннях запуску є незбережені зміни. Чи бажаєте ви їх зберегти?

[ctx: @title:window]
en: Unsaved Changes
uk: Незбережені зміни

[ctx: %1 is a launcher name]
en: No configuration is needed for '%1'
uk: Налаштовування «%1» не передбачено

en: <i>Select a configuration to edit from the left,<br>or click the "Add" button to add a new one.</i>
uk: <i>Позначте налаштування, які слід редагувати, ліворуч<br>або натисніть кнопку «Додати», щоб додати нові.</i>

en: Editing %2: <b>%1</b>
uk: Редагування %2: <b>%1</b>

[ctx: @title:column Name of the Launch Configurations]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column Type of the Launch Configurations (i.e. Python Application, C++ Application)]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addConfig)
en: Add
uk: Додати

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteConfig)
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, debugLabel)
en: Debugger:
uk: Зневадник:

[ctx: @title:window]
en: Loaded Plugins
uk: Завантажені додатки

en: <html><font size="4">Plugins loaded for <b>%1</b></font></html>
uk: <html><font size="4">Додатки, завантажені для <b>%1</b></font></html>

en:  (read only)
uk:  (лише читання)

[ctx: @info:tooltip %1 = application name]
en: Configure %1
uk: Налаштувати %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Lets you customize %1.
uk: Надає вам змогу налаштувати %1.

[ctx: @action]
en: Configure Notifications...
uk: Налаштувати сповіщення…

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure notifications
uk: Налаштувати сповіщення

[ctx: @info:whatsthis]
en: Shows a dialog that lets you configure notifications.
uk: Відкриває діалогове вікно, у якому ви зможете налаштувати сповіщення.

[ctx: @action]
en: Loaded Plugins
uk: Завантажені додатки

[ctx: @info:tooltip]
en: Show a list of all loaded plugins
uk: Показати список всіх завантажених додатків

[ctx: @info:whatsthis]
en: Shows a dialog with information about all loaded plugins.
uk: Відкриває діалогове вікно з відомостями щодо всіх завантажених додатків.

[ctx: @action]
en: &Next Window
uk: &Наступне вікно

[ctx: @info:tooltip]
en: Next window
uk: Наступне вікно

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the next window.
uk: Перемикає до наступного вікна.

[ctx: @action]
en: &Previous Window
uk: &Попереднє вікно

[ctx: @info:tooltip]
en: Previous window
uk: Попереднє вікно

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the previous window.
uk: Перемикає до попереднього вікна.

[ctx: @action]
en: Jump to Next Outputmark
uk: Перейти до наступної позначки виведення

[ctx: @action]
en: Jump to Previous Outputmark
uk: Перейти до попередньої позначки виведення

[ctx: @action]
en: Split View &Top/Bottom
uk: Розділений перегляд: &вгорі/внизу

[ctx: @info:tooltip]
en: Split horizontal
uk: Розділити горизонтально

[ctx: @info:whatsthis]
en: Splits the current view horizontally.
uk: Розділяє поточний перегляд горизонтально.

[ctx: @action]
en: Split View &Left/Right
uk: Розділений перегляд: &лівий/правий

[ctx: @info:tooltip]
en: Split vertical
uk: Розділити вертикально

[ctx: @info:whatsthis]
en: Splits the current view vertically.
uk: Розділити поточну панель перегляду вертикально.

[ctx: @action]
en: &Next Split View
uk: &Наступний розділ перегляду

[ctx: @info:tooltip]
en: Next split view
uk: Наступний розділ перегляду

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the next split view.
uk: Перемикає до наступної панелі розділеного перегляду.

[ctx: @action]
en: &Previous Split View
uk: &Попередній розділ перегляду

[ctx: @info:tooltip]
en: Previous split view
uk: Попередній розділ перегляду

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the previous split view.
uk: Перемикає до попередньої панелі розділеного перегляду.

[ctx: @action new file]
en: &New
uk: С&творити

[ctx: @action Shorter Text for 'New File' shown in the toolbar]
en: New
uk: Створити

[ctx: @info:tooltip]
en: New file
uk: Створити файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: Creates an empty file.
uk: Створює порожній файл.

[ctx: @action]
en: &Add Tool View...
uk: &Додати панель інструментів…

[ctx: @info:tooltip]
en: Add tool view
uk: Додати панель інструментів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Adds a new tool view to this window.
uk: Додає перегляд інструментів до цього вікна.

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Top/Bottom
uk: Розділений перегляд: вгорі/внизу

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Left/Right
uk: Розділений перегляд: лівий/правий

[ctx: @action:inmenu]
en: New File
uk: Новий файл

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload
uk: Перезавантажити

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload All
uk: Перезавантажити все

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Tool View
uk: Додати панель інструментів

[ctx: @action:inmenu]
en: Lock the Panel from Hiding
uk: Заблокувати приховування панелі

en: %1|All Project Files (%1)
uk: %1|усі файли проєктів (%1)

[ctx: @title:tab]
en: Select Source
uk: Вибір джерела

en: Select a build system setup file, existing KDevelop project, or any folder to open as a project
uk: Виберіть файл налаштувань системи збирання, вже створений проєкт KDevelop або будь-яку теку, яку слід відкрити як проєкт

[ctx: @title:window]
en: Open Project
uk: Відкриття проєкту

[ctx: @title:tab]
en: Project Information
uk: Відомості щодо проєкту

en: Open "%1" as project
uk: Відкрити «%1» як проєкт

en: Selected URL is invalid
uk: Позначена адреса не є коректною

[ctx: @item:inlistbox]
en: Open existing file "%1"
uk: Відкрити наявний файл «%1»

[ctx: @info:whatsthis]
en: Use this command to show or hide the view's statusbar.
uk: Скористайтеся цією командою для того, щоб наказати програмі показати або приховувати смужку стану.

en: The document "%1" has unsaved changes. Would you like to save them?
uk: У документі «%1» є незбережені зміни. Чи бажаєте ви їх зберегти?

[ctx: @title:window]
en: Close Document
uk: Закрити документ

en: The document "%1" has unsaved changes and was modified by an external process.
    Do you want to overwrite the external changes?
uk: У документ «%1» внесено зміни, які не було збережено. Водночас, документ було змінено зовнішньою програмою.
    Бажаєте перезаписати зміни, внесені зовнішньою програмою?

[ctx: @action:button]
en: Overwrite External Changes
uk: Перезаписати зовнішні зміни

en: Plugin
uk: Додаток

en: Todo
uk: Завдання

[ctx: @item problem severity]
en: Hint
uk: Підказка

[ctx: @item problem severity]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @item problem severity]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @info:tooltip]
en: Re-parse all watched documents
uk: Повторно обробити всі документи, за якими ведеться спостереження

[ctx: @title:column source of problem]
en: Source
uk: Джерело

[ctx: @title:column problem description]
en: Problem
uk: Проблема

[ctx: @title:column file where problem was found]
en: File
uk: Файл

[ctx: @title:column line number with problem]
en: Line
uk: Рядок

[ctx: @title:column column number with problem]
en: Column
uk: Позиція

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation
uk: Скасувати цю дію

[ctx: @info]
en: Aborting...
uk: Завершення…

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
uk: Відкрити вікно з подробицями поступу

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
uk: Ховати вікно з подробицями поступу

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
uk: Показувати вікно з подробицями поступу

en: Loading Project %1
uk: Завантаження проєкту %1

[ctx: %1: Project name]
en: Loading %1
uk: Завантажуємо %1

en: Unable to load the project file %1.<br>The project has been removed from the session.
uk: Не вдалося завантажити файл проєкту %1.<br>Проєкт було вилучено з сеансу.

en: Unable to create hidden dir (%1) for developer file
uk: Не вдалося створити прихований каталог (%1) для файлів розробки

en: Unable to get project file: %1
uk: Не вдалося отримати файл проєкту: %1

en: Could not load %1, a project with the same name '%2' is already open.
uk: Не вдалося завантажити %1, проєкт з тією самою назвою, «%2», вже відкрито.

en: Could not load project management plugin <b>%1</b>.<br>Check that the required programs are installed, or see console output for more information.
uk: Не вдалося завантажити додаток для керування проєктами <b>%1</b>.<br>Переконайтеся, що встановлено усі потрібні програми. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся із вмістом консолі виведення даних.

en: The project importing plugin (%1) does not support the IProjectFileManager interface.
uk: Додаток імпорту проєктів (%1) не підтримує інтерфейс IProjectFileManager.

en: Could not open project.
uk: Не вдалося відкрити проєкт.

en: Could not store developer specific project configuration.
    Attention: The project settings you changed will be lost.
uk: Не вдалося зберегти власні налаштування проєкту розробника.
    Увага: змінені вами параметри проєкту буде втрачено.

[ctx: @title:window]
en: Configure Project %1
uk: Налаштувати проєкт %1

en: Invalid Location: %1
uk: Некоректна адреса: %1

en: Already opening %1, not opening again
uk: %1 вже відкривається, повторного відкриття не буде

[ctx: @action:button]
en: Override
uk: Перезапис

[ctx: @info:tooltip]
en: Continue to open the project and use the just provided project configuration
uk: Продовжити відкриття проєкту з використанням щойно вказаного налаштування проєкту

[ctx: @action:button]
en: Open Existing File
uk: Відкрити існуючий файл

[ctx: @info:tooltip]
en: Continue to open the project but use the existing project configuration
uk: Продовжити відкриття проєкту з використанням існуючого налаштування проєкту

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel and do not open the project
uk: Скасувати спробу і не відкривати проєкт

en: There already exists a project configuration file at %1.
    Do you want to override it or open the existing file?
uk: У %1 вже зберігається файл налаштування проєкту.
    Бажаєте перезаписати чи відкрити його?

[ctx: @title:window]
en: Override Existing Project Configuration
uk: Перезаписати існуючі налаштування проєкту

en: Unable to create configuration file %1
uk: Не вдалося створити файл налаштувань %1

en: Reopen the current project?
uk: Відкрити поточний проєкт повторно?

[ctx: @action:button]
en: Reopen
uk: Повторно відкрити

[ctx: @action]
en: Open / Import Project...
uk: Відкрити / Імпортувати проєкт…

[ctx: @info:tooltip]
en: Open or import project
uk: Відкрити або імпортувати проєкт

[ctx: @info:whatsthis]
en: Open an existing KDevelop project or import an existing Project into KDevelop. This entry allows one to select a KDevelop project file or an existing directory to open it in KDevelop. When opening an existing directory that does not yet have a KDevelop project file, the file will be created.
uk: Відкрити існуючий проєкт KDevelop або імпортувати наявний проєкт до KDevelop. За допомогою цього пункту можна вибрати файл проєкту KDevelop або наявний каталог для наступного відкриття його у KDevelop. Якщо ви відкриєте наявний каталог, у якому ще немає файла проєкту KDevelop, такий файл буде створено.

[ctx: @action]
en: Fetch Project...
uk: Отримати проєкт…

[ctx: @info:tooltip]
en: Fetch project
uk: Отримати проєкт

[ctx: @info:whatsthis]
en: Guides the user through the project fetch and then imports it into KDevelop.
uk: Допомагає користувачеві отримати проєкт, а потім імпортує його до KDevelop.

[ctx: @action]
en: Close Project(s)
uk: Закрити проєкти

[ctx: @info:tooltip]
en: Closes all currently selected projects
uk: Закрити всі поточні вибрані проєкти

[ctx: @action]
en: Open Configuration...
uk: Відкрити налаштування…

[ctx: @action]
en: Commit Current Project...
uk: Надіслати поточний проєкт…

[ctx: @action]
en: Commit...
uk: Надіслати…

[ctx: @action]
en: Open Recent Project
uk: Відкрити недавній проєкт

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens recently opened project.
uk: Відкрити раніше відкритий проєкт.

[ctx: @action]
en: Open Project for Current File
uk: Відкрити проєкт для поточного файла

en: Project already open: %1
uk: Проєкт вже відкрито: %1

en: No active document
uk: Немає активного документа

[ctx: @title:window]
en: Project Already Open
uk: Проєкт вже відкрито

en: The project you're trying to open is already open in at least one other session.<br>What do you want to do?
uk: Проєкт, який ви наказали відкрити, вже відкрито принаймні у одному іншому сеансі.<br>Яку дію слід виконати?

[ctx: @option:radio]
en: Add project to current session
uk: Додати проєкт до поточного сеансу

[ctx: @option:radio]
en: Open session %1
uk: Відкриття сеансу %1

en: No enabled plugin supports this repository URL: %1
uk: У жодному з увімкнених додатків не передбачено такої адреси сховища: %1

[ctx: @action]
en: Reparse the Entire Project
uk: Повторно обробити увесь проєкт

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, managerCombo)
en: Select the Management Plugin to use for this project
uk: Оберіть додаток керування, який буде використано у цьому проєкті

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Project manager:
uk: Керівник проєкту:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nameEdit)
en: Provide a name for the project
uk: Введіть назву проєкту

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @item:inlistbox]
en: From File System
uk: З файлової системи

en: Could not create the directory: %1
uk: Не вдалося створити каталог: %1

en: You need to specify a valid or nonexistent directory to check out a project
uk: Для отримання проєкту вам слід вказати коректний або новий каталог

en: You need to specify the source for your remote project
uk: Вам слід вказати джерело для вашого віддаленого проєкту

en: You need to specify an empty folder as your project destination
uk: Вам слід вказати порожню теку як теку призначення вашого проєкту

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Source:
uk: Джерело:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
uk: Призначення

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Directory:
uk: Каталог:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, workingDir)
en: Select the directory to use...
uk: Виберіть каталог, який буде використано…

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sourceBox)
en: Source
uk: Джерело

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, get)
en: Get
uk: Отримати

[ctx: launch mode]
en: Debug
uk: Діагностика

[ctx: launch mode]
en: Profile
uk: Профілювання

[ctx: launch mode]
en: Execute
uk: Виконання

en: The current launch configuration does not support the '%1' mode.
uk: У поточних налаштуваннях запуску не передбачено підтримки режиму «%1».

[ctx: @action]
en: Configure Launches...
uk: Налаштувати запуски…

[ctx: @info:tooltip]
en: Open Launch Configuration Dialog
uk: Відкрити діалогове вікно налаштування запуску

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a dialog to setup new launch configurations, or to change the existing ones.
uk: Відкриває діалогове вікно для встановлення нових налаштувань запуску або зміни вже наявних.

[ctx: @action]
en: Execute Launch
uk: Виконати запуск

[ctx: @action Short text for 'Execute Launch' used in the toolbar]
en: Execute
uk: Виконати

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute current launch
uk: Виконати поточний запуск

[ctx: @info:whatsthis]
en: Executes the target or the program specified in currently active launch configuration.
uk: Виконує ціль або програму, вказану у поточних активних налаштуваннях запуску.

[ctx: @action Short text for 'Debug Launch' used in the toolbar]
en: Debug
uk: Діагностика

[ctx: @action]
note: i18n("Profile Launch"), this); profileAction->setToolTip(i18nc("@info:tooltip", "Profile current launch")); profileAction->setWhatsThis(i18nc("@info:whatsthis", "Executes the target or the program specified in currently active launch configuration inside a Profiler.")); ac->addAction("run_profile", 
en: Stop All Jobs
uk: Зупинити всі завдання

[ctx: @action Short text for 'Stop All Jobs' used in the toolbar]
en: Stop All
uk: Зупинити всі

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop all currently running jobs
uk: Зупинити виконання всіх запущених завдань

[ctx: @info:whatsthis]
en: Requests that all running jobs are stopped.
uk: Надіслати запит на припинення виконання всіх запущених завдань.

[ctx: @action]
en: Stop
uk: Зупинити

[ctx: @action Short text for 'Stop' used in the toolbar]
en: Stop
uk: Зупинити

[ctx: @info:tooltip]
en: Menu allowing to stop individual jobs
uk: Меню для призупинення окремих завдань

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of jobs that can be stopped individually.
uk: Показати список завдань, за допомогою якого можна зупинити окремі завдання.

[ctx: @title:menu]
en: Current Launch Configuration
uk: Поточні налаштування запуску

[ctx: @info:tooltip]
en: Current launch configuration
uk: Поточні налаштування запуску

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which launch configuration to run when run is invoked.
uk: Виберіть налаштування запуску, які буде використано.

[ctx: @item:inmenu]
en: <%1> Unnamed job
uk: <%1> Завдання без назви

en: New %1 Launcher
uk: Новий інструмент запуску %1

[ctx: @title:menu]
en: %1 As...
uk: %1 як…

en: Host System
uk: Основна система

en: Allows to select a runtime
uk: Надає змогу вибрати середовище виконання

en: Runtime: %1
uk: Середовище виконання: %1

[ctx: @title:window]
en: Save Modified Files?
uk: Зберегти змінені файли?

en: The following files have been modified. Save them?
uk: Файли з наведеними нижче назвами було змінено. Зберегти зміни?

[ctx: @action:button]
en: Save &None
uk: &Не зберігати

[ctx: @info:tooltip]
en: Discard all modifications
uk: Відкинути всі зміни

en: (no projects)
uk: (немає проєктів)

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete session
uk: Вилучити сеанс

[ctx: @title:window]
en: Pick a Session
uk: Виберіть сеанс

[ctx: @action:button]
en: Run
uk: Запустити

[ctx: @info:tooltip]
en: Active session.
    pid %1, app %2, host %3
uk: Активний сеанс.
    pid %1, програма %2, вузол %3

en: Running
uk: Виконання

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Session
uk: Не вдалося вилучити сеанс

[ctx: @info]
en: <p>Cannot delete a locked session.
uk: <p>Вилучення заблокованого сеансу неможливе.

[ctx: @info]
en: <p>The session <b>%1</b> is locked by %2 on %3 (PID %4).
uk: <p>Сеанс <b>%1</b> заблоковано %2 на %3 (PID %4).

[ctx: @info]
en: The session <b>%1</b> and all contained settings will be deleted. The projects will stay unaffected. Do you really want to continue?
uk: Запис сеансу <b>%1</b> та всі відповідні параметри буде вилучено. Записи проєктів залишаться неушкодженими. Бажаєте продовжити виконання дії?

[ctx: @title:window]
en: Delete Session
uk: Вилучення сеансу

en: The current session and all contained settings will be deleted. The projects will stay unaffected. Do you really want to continue?
uk: Запис поточного сеансу та всі відповідні параметри буде вилучено. Записи проєктів залишаться неушкодженими. Бажаєте продовжити виконання дії?

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
uk: Перейменувати сеанс

[ctx: @label:textbox]
en: New session name:
uk: Назва нового сеансу:

en: Session Manager
uk: Керування сеансами

[ctx: @action:inmenu]
en: Start New Session
uk: Почати новий сеанс

[ctx: @info:tooltip]
en: Start a new KDevelop instance with an empty session
uk: Запустити новий екземпляр KDevelop з порожнім сеансом

[ctx: @action]
en: Rename Current Session...
uk: Перейменувати поточний сеанс…

[ctx: @action]
en: Delete Current Session...
uk: Вилучити поточний сеанс…

[ctx: @action]
en: Quit
uk: Вийти

en: Copy of %1
uk: Копія %1

[ctx: @title:column]
en: Identity
uk: Профіль

[ctx: @title:column]
en: Contents
uk: Вміст

[ctx: @title:column]
en: State
uk: Стан

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @label:textbox]
en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Create New Session
uk: Створити сеанс

[ctx: @info:shell]
en: Running %1 instance (PID: %2) detected, making this one visible instead of starting a new one
uk: Виявлено запущений екземпляр %1 (PID: %2), робимо цей екземпляр видимим замість запуску нового

[ctx: @info:shell]
en: Running %1 instance (PID: %2) is apparently hung
uk: Запущений екземпляр %1 (PID: %2) ймовірно зациклився

[ctx: @info]
en: The given application did not respond to a DBUS call, it may have crashed or is hanging.
uk: Вказана програма не відповіла на виклик D-Bus. Ймовірно, вона завершила роботу у аварійному режимі або зациклилася.

[ctx: @info]
en: Failed to lock the session <em>%1</em>, already locked by %2 on %3 (PID %4).
uk: Не вдалося заблокувати сеанс <em>%1</em>, його вже заблоковано %2 на %3 (PID %4).

[ctx: @info]
en: Failed to lock the session <em>%1</em> (lock-file unavailable).
uk: Не вдалося заблокувати сеанс <em>%1</em> (файл блокування є недоступним).

[ctx: @info]
en: <p>Please, close the offending application instance or choose another session to launch.</p>
uk: <p>Будь ласка, завершіть роботу зайвого екземпляра програми або виберіть для запуску інший сеанс.</p>

[ctx: @action:button]
en: Retry Startup
uk: Повторити запуск

[ctx: @action:button]
en: Choose Another Session
uk: Вибрати інший сеанс

[ctx: @title:window]
en: Failed to Lock Session %1
uk: Не вдалося заблокувати сеанс %1

[ctx: @info]
en: The session %1 is already active in another running instance.
uk: З сеансом %1 вже працює інший запущений екземпляр програми.

en: Analyzers
uk: Засоби аналізу

en: Configure Analyzers
uk: Налаштовування засобів аналізу

en: Configure Background Parser
uk: Налаштування інструмента фонової обробки

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_enable)
en: <p>Enables or disables the background parser.<br>If unsure, leave it enabled. Disabling the background parser will disable large parts of KDevelop's functionality.</p>
uk: <p>Вмикає або вимикає фоновий обробник.<br>Якщо не певні, залиште позначеним. Вимикання фонового обробника може значно обмежити можливості KDevelop.</p>

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_enable)
en: Enable Background Parser
uk: Увімкнути інструмент фонової обробки

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_delay)
en: The time to wait before the document is re-analyzed when you edit it.
uk: Час очікування на повторний аналіз документа під час редагування.

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delay:
uk: Затримка:

[ctx: @item:valuesuffix]
note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_delay)
en:  ms
uk:  мс

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_threads)
en: The maximum number of parallel instances the background parser uses. If unsure, select 1 or 2.
uk: Максимальна кількість паралельних екземплярів фонового обробника. Якщо не певні щодо кількості, виберіть 1 або 2.

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum number of threads:
uk: Максимальна кількість потоків:

[ctx: @item:valuesuffix]
note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_threads)
en:  threads
uk:  потоків

en: Configure Documentation
uk: Налаштувати документацію

en: No Source Formatter available
uk: Не виявлено жодного інструмента форматування

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPreview) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, previewLabel)
en: Preview:
uk: Перегляд:

en: Environment
uk: Середовище

en: Configure Environment Variables
uk: Налаштовування змінних середовища

en: %1 (default profile)
uk: %1 (типовий профіль)

[ctx: @title:column]
en: Variable
uk: Змінна

[ctx: @title:column]
en: Value
uk: Значення

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter variable...
uk: Вкажіть змінну…

[ctx: @title:window]
en: Enter Name of New Environment Profile
uk: Вкажіть назву нового профілю середовища

[ctx: @title:window]
en: Batch Edit Mode
uk: Режим пакетного редагування

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Environment profile:
uk: Профіль середовища:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addProfileButton)
en: Add profile...
uk: Додати профіль…

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cloneProfileButton)
en: Clone profile...
uk: Клонувати профіль…

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeProfileButton)
en: Remove profile
uk: Вилучити профіль

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultProfileButton)
en: Set as default
uk: Зробити типовим

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeVariableButton)
en: Remove variable
uk: Вилучити змінну

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, batchModeEditButton)
en: Batch edit mode
uk: Режим пакетного редагування

[ctx: @item:valuesuffix]
en:  file |  files
uk[0]:  файл
uk[1]:  файли
uk[2]:  файлів
uk[3]:  файл

en: Language Support
uk: Підтримка мов

en: Configure Code-Completion and Semantic Highlighting
uk: Налаштовування параметрів автозавершення коду та семантичного підсвічування

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Code Completion
uk: Автозавершення коду

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_automaticInvocation)
en: If disabled, the code completion widget will never show automatically.
uk: Якщо не буде позначено, віджет доповнення коду ніколи не буде показано автоматично.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enable automatic invocation:
uk: Увімкнути автоматичний виклик:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_7)
en: Choose whether to display additional information for the currently selected codecompletion item.
uk: Вкажіть, чи слід показувати додаткові дані щодо поточного позначеного пункту доповнення коду.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Additional information for current item:
uk: Додаткові відомості щодо поточного елемента:

[ctx: info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showMultiLineSelectionInformation)
en: Choose whether to display additional information for the currently selected code completion item.
uk: Вкажіть, чи слід показувати додаткові дані щодо поточного позначеного пункту доповнення коду.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_completionDetail)
en: <p>The code completion UI has a minimal mode and a detailed mode.<br>Choose in what cases full code completion will be displayed.</p>
uk: <p>Для графічного інтерфейсу автоматичного доповнення коду передбачено мінімальний режим та докладний режим.<br>Вкажіть, коли слід використовувати докладний режим доповнення.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Detailed completion:
uk: Докладне доповнення:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_completionDetail)
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_completionDetail)
en: When Invoked Manually
uk: Якщо викликано вручну

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_completionDetail)
en: Always
uk: Завжди

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Semantic Code Highlighting
uk: Семантичне підсвічування коду

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, localColorizationLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_localColorization)
en: <p>This setting decides about the intensity of colors for local variables, for example function arguments, variables and the like.</p>
uk: <p>За допомогою цього параметра можна керувати інтенсивністю кольорів локальних змінних, наприклад аргументів функцій, змінних та подібних елементів.</p>

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localColorizationLabel)
en: Local colorization intensity:
uk: Локальна інтенсивність розфарбування:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_globalColorSource) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_9)
en: <p>By default, the global colors for types, functions, namespaces and so forth are auto-generated and will adapt to the selected editor theme based on the global colorization intensity. If you want to have full control over the colors, you can instead use the editor theme as color source. You can then fine tune the colors in the settings under Editor &gt; Color Themes &gt; Highlighting Text Styles &gt; KDevelop/Semantic Colors.</p>
uk: <p>Типово, загальні кольори для типів, функцій, просторів назв та інших записів буде створено автоматично і адаптовано до вибраної теми редактора на основі загальної інтенсивності розфарбовування. Якщо вам потрібен повний контроль над кольорами, ви можете скористатися як джерелом кольорів редактором тем. Ви зможете скоригувати кожне колір у параметрах на сторінці «Редактор &gt; Теми кольорів &gt; Стилі підсвічування тексту &gt; KDevelop/Семантичні кольори».</p>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_globalColorSource)
en: Auto-Generated
uk: Автостворене

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_globalColorSource)
en: From Editor Theme
uk: З теми редактора

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Global colors:
uk: Загальні кольори:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_globalColorization) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, globalColorizationLabel)
en: <p>This settings lets you change the intensity of globally accessible types, for example classes, methods, functions etc.</p>
uk: <p>За допомогою цих параметрів можна змінити інтенсивність типів з загальним доступом, наприклад класів, методів, функцій тощо.</p>

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, globalColorizationLabel)
en: Global colorization intensity:
uk: Загальна інтенсивність розфарбування:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_highlightSemanticProblems)
en: <p>Highlight semantic problems, such as non-existent or inaccessible declarations.</p>
uk: <p>Підсвітити семантичні проблеми на зразок незнайдених або недоступних оголошень.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Highlight semantic problems:
uk: Підсвітити семантичні проблеми:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_highlightProblematicLines)
en: <p>When enabled, lines with errors will get additionally highlighted and their positions get marked in the scrollbar.</p>
uk: <p>Якщо буде позначено цей пункт, рядки з помилками буде додатково підсвічено, а їхнє розташування на панелі гортання позначено.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Highlight problematic lines:
uk: Підсвітити рядки з помилками:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, boldDeclarationsLabel)
en: <html><head/><body><p>Use bold font for declarations such as classes, functions, local variables, etc.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Використовувати для оголошень, зокрема класів, функцій, локальних змінних тощо, жирний шрифт.</p></body></html>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, boldDeclarationsLabel)
en: Bold font for declarations:
uk: Жирний шрифт для оголошень:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Problems shown as inline notes:
uk: Проблеми, які буде показано як вбудовані нотатки:

[ctx: @item:inlistbox inline problems shown]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_problemInlineNotesLevel)
en: None
uk: Немає

[ctx: @item:inlistbox inline problems shown]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_problemInlineNotesLevel)
en: Errors
uk: Помилки

[ctx: @item:inlistbox inline problems shown]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_problemInlineNotesLevel)
en: Warnings and Errors
uk: Попередження і помилки

[ctx: @item:inlistbox inline problems shown]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_problemInlineNotesLevel)
en: Hints, Warnings and Errors
uk: Підказки, попередження і помилки

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3)
en: Space-separated list of words that make a comment represent a TODO item
uk: Список відокремлених пробілами слів, які позначають коментар, що є записом журналу розробки (TODO)

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: TODO marker words:
uk: Слова-позначники завдань:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_todoMarkerWords)
en: Space-separated list of words that make a comment represent a TODO item.
uk: Список відокремлених пробілами слів, які позначають коментар, що є записом завдань журналу розробки (TODO).

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Project Parsing
uk: Обробка проєкту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_minFilesForSimplifiedParsing)
en: <p>When a project contains more files than this number, the project will be
    parsed in simplified mode, increasing the efficiency by gathering less information. Global code navigation and quickopen capabilities will be reduced.</p>
uk: <p>Якщо у проєкті міститься більше файлів, ніж вказане число, проєкт буде оброблено у
    спрощеному режимі. Ефективність обробки буде збільшено зменшенням об’єму інформації, яку збиратиме програма. Можливості навігації кодом та швидкого відкриття файлів буде суттєво обмежено.</p>

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimum project size for simplified parsing:
uk: Мінімальні розміри проєкту для спрощеної обробки:

[ctx: @title:group]
en: Core
uk: Ядро

[ctx: @title:group]
en: Project Management
uk: Керування проєктом

[ctx: @title:group]
en: Version Control
uk: Керування версіями

[ctx: @title:group]
en: Utilities
uk: Інструменти

[ctx: @title:group]
en: Documentation
uk: Документація

[ctx: @title:group]
en: Language Support
uk: Підтримка мов

[ctx: @title:group]
en: Debugging
uk: Налагоджування

[ctx: @title:group]
en: Testing
uk: Перевірка

[ctx: @title:group]
en: Analyzers
uk: Засоби аналізу

[ctx: @title:group]
en: Runtimes
uk: Середовища виконання

[ctx: @title:group]
en: Other
uk: Інше

en: Plugins
uk: Додатки

en: Configure Plugins
uk: Налаштовування додатків

note: i18n: ectx: label, entry (parseAllProjectSources), group (Project Manager)
en: Schedule all project source code to be parsed by the language support in the background
uk: Запланувати обробку інструментом підтримки мови всіх кодів проєкту у тлі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (parseAllProjectSources), group (Project Manager)
en: If this option is set, KDevelop will schedule all source code
            found by the current build system for parsing by the appropriate language
            support part.  This will enable more complete language support, but may
            be slower.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, KDevelop плануватиме обробку
            всіх кодів, знайдених поточною системою збирання відповідним інструментом
            підтримки мови. Таким чином буде увімкнено повнішу підтримку мови,
            але, можливо, сповільнено роботу програми.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (projectsBaseDirectory), group (Project Manager)
en: Chooses the base directory where new projects are created.
uk: Визначає базовий каталог, у якому будуть створюватися нові проєкти.

note: i18n: ectx: label, entry (saveDocuments), group (Project Manager)
en: Save all open documents before building anything
uk: Зберегти всі відкриті документи перед збиранням

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (saveDocuments), group (Project Manager)
en: If this option is set all open documents will be automatically saved before any build is started.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, всі відкриті документи буде автоматично збережено перед початком збирання.

en: Projects
uk: Проєкти

en: Configure Projects
uk: Налаштовування проєктів

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_projectsBaseDirectory)
en: Select the base directory where new projects are to be created
uk: Оберіть базовий каталог, у якому будуть створюватися нові проєкти

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Projects base directory:
uk: Базовий каталог проєктів:

[ctx: @info:tolltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_parseAllProjectSources)
en: Parse all files in a project after the project has been opened
uk: Обробляти всі файли проєкту після його відкриття

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_parseAllProjectSources)
en: Schedule all project files for parsing
uk: Запланувати обробку всіх файлів проєкту

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_saveDocuments)
en: Save all modified documents when the "build" action is triggered
uk: Зберігати всі змінені документи у разі виконання дії «зібрати»

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_saveDocuments)
en: Save all documents before building
uk: Зберігати всі документи перед збиранням

en: Runtimes
uk: Середовища виконання

en: Configure Runtimes
uk: Налаштовування середовищ виконання

en: Source Formatter
uk: Форматування коду

en: Configure Source Formatter
uk: Налаштовування форматування коду

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
uk: Загальне

[ctx: @info:tolltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkKateOverrideIndentation)
en: Override the editor indentation mode according to the formatting style for documents without Kate modeline.
uk: Перевизначити режим відступів редактора відповідно до стилю форматування для документів без визначення рядка режиму Kate.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkKateOverrideIndentation)
en: Override Kate Indentation Mode
uk: Перевизначити режим відступів Kate

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkKateModelines)
en: Add a Kate modeline according to the formatting style to formatted documents.
uk: Додавати рядок режиму Kate до стилю форматованих документів.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkKateModelines)
en: Add Kate Modeline
uk: Додати рядок режиму Kate

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Formatting Styles
uk: Стилі форматування

en: Templates
uk: Шаблони

en: Configure Templates
uk: Налаштовування шаблонів

[ctx: @action:button]
en: Get More Templates
uk: Отримати додаткові шаблони

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadButton)
en: Load Template From File
uk: Завантажити шаблон з файла

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, extractButton)
en: Clone Template
uk: Клонувати шаблон

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UiConfig)
en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Dock Window Behavior
uk: Поведінка швартування вікон

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_BottomLeftCornerOwner)
en: <p>Controls whether the bottom left corner is occupied by the dock at the left, or by the dock at the bottom.</p>
uk: <p>Визначає, буде нижній лівий кут зайнято рухомою панеллю ліворуч чи рухомою панеллю внизу.</p>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Bottom left corner occupied by:
uk: Нижній лівий кут займає:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_BottomRightCornerOwner)
en: <p>Controls whether the bottom right corner is occupied by the dock at the right, or by the dock at the bottom.</p>
uk: <p>Визначає, буде нижній правий кут зайнято рухомою панеллю праворуч чи рухомою панеллю внизу.</p>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Bottom right corner occupied by:
uk: Нижній правий кут займає:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BottomLeftCornerOwner)
en: Left Dock
uk: Швартування ліворуч

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BottomLeftCornerOwner) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BottomRightCornerOwner)
en: Bottom Dock
uk: Швартування внизу

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BottomRightCornerOwner)
en: Right Dock
uk: Швартування праворуч

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Tabbed Browsing
uk: Навігація з вкладками

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarOpenAfterCurrent)
en: Controls whether to open new tabs next to the active one.
uk: Визначає, чи слід відкривати нові вкладки поряд з активною.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarOpenAfterCurrent)
en: Open new tab after current
uk: Відкрити нову вкладку після поточної

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarArrangeBuddies)
en: When enabled, plugins can group related files side by side.
    For example, a header file will be opened next to the implementation file.
uk: Якщо позначено, додатки зможуть групувати пов’язані файли поруч одні з одними.
    Наприклад, файл заголовків буде відкрито поряд з файлом реалізації.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarArrangeBuddies)
en: Arrange related documents side by side
uk: Розташовувати пов’язані документи поруч

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarVisibility)
en: Enables or disables the display of the tab bar at the top of the editor window.
uk: Вмикає або вимикає показ панелі вкладок у верхній частині вікна редактора.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarVisibility)
en: Show tabs
uk: Показувати вкладки

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtonsOnTabs)
en: Enables or disables the display of a close button in each tab in the tab bar at the top of the editor window.
uk: Вмикає або вимикає показ кнопки закриття на кожній вкладці на панелі вкладок у верхній частині вікна редактора.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtonsOnTabs)
en: Show close buttons on tabs
uk: Показувати кнопки закриття на вкладках

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Coloring
uk: Розфарбовування

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ColorizeByProject)
en: When enabled, tabs and other widgets are colored based on the project affiliation
uk: Якщо увімкнено, вкладки та інші віджети розфарбовуються на основі належності до проєктів

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ColorizeByProject)
en: Color widgets based on the project affiliation
uk: Розфарбовування віджетів відповідно до приналежності до проєктів

en: Configure User Interface
uk: Налаштовування інтерфейсу користувача

[ctx: @action]
en: &Reformat Source
uk: &Переформатувати код

[ctx: @action]
en: Reformat Line
uk: Переформатувати рядок

[ctx: @action]
en: Reformat Files...
uk: Повторно форматувати файли…

[ctx: @info:tooltip]
en: Format file(s) using the configured source formatter(s)
uk: Форматувати файли за допомогою налаштованого засобу форматування коду

[ctx: @info:whatsthis]
en: Formatting functionality using the configured source formatter(s).
uk: У можливості форматування використано налаштовані засобу форматування коду.

[ctx: @info:tooltip]
en: Reformat selection or file using <i>%1</i> (<b>%2</b>)
uk: Переформатувати позначений фрагмент або файл за допомогою <i>%1</i> (<b>%2</b>)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reformats selected text or the entire file if nothing is selected, using <i>%1</i> tool with <b>%2</b> style.
uk: Переформатовує позначений фрагмент тексту або увесь файл, якщо нічого не позначено, з використанням засобу форматування <i>%1</i> у стилі <b>%2</b>.

[ctx: @info:tooltip]
en: Reformat current line using <i>%1</i> (<b>%2</b>)
uk: Переформатувати поточний рядок за допомогою <i>%1</i> (<b>%2</b>)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Source reformatting of line under cursor using <i>%1</i> tool with <b>%2</b> style.
uk: Переформатування коду рядка, у якому перебуває курсор, за допомогою засобу <i>%1</i> у стилі <b>%2</b>.

[ctx: @info:tooltip]
en: Reformat selection or file using the configured source formatter
uk: Переформатувати позначений фрагмент або файл за допомогою налаштованого засобу форматування коду

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reformats selected text or the entire file if nothing is selected, using the configured source formatter.
uk: Переформатовує позначений фрагмент тексту або увесь файл, якщо нічого не позначено, з використанням налаштованого засобу форматування коду.

[ctx: @info:tooltip]
en: Reformat current line using the configured source formatter
uk: Переформатувати поточний рядок за допомогою налаштованого засобу форматування коду

[ctx: @info:whatsthis]
en: Source reformatting of line under cursor using the configured source formatter.
uk: Переформатування коду рядка, у якому міститься курсор, за допомогою налаштованого засобу форматування коду.

[ctx: @title:window]
en: Reformat Files?
uk: Повторно форматувати файли?

en: Reformat all files in the selected folder?
uk: Виконати повторне форматування усіх файлів у позначеній теці?

[ctx: @action:button]
en: Reformat
uk: Переформатувати

en: Reformatting
uk: Переформатовування

en: Reformat Files
uk: Повторно форматувати файли

en: Reformatting one file | Reformatting %1 files
uk[0]: Повторно форматуємо %1 файл
uk[1]: Повторно форматуємо %1 файли
uk[2]: Повторно форматуємо %1 файлів
uk[3]: Повторно форматуємо %1 файл

en: The style %1 is also used for the following languages:
    %2.
    Are you sure you want to delete it?
uk: Стиль %1 використовується також для таких мов:
    %2.
    Ви справді бажаєте його вилучити?

[ctx: @title:window]
en: Deleting Style
uk: Вилучення стилю

en: New %1
uk: Створити %1

en: New Style
uk: Створити стиль

en: No language selected
uk: Не вказано жодної мови

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Language:
uk: Мова:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Formatter:
uk: Форматування:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Style:
uk: Стиль:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNewStyle)
en: New
uk: Створити

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEditStyle)
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDelStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Delete
uk: Вилучити

en: The file "%1" is modified on disk.
    
    Are you sure you want to overwrite it? (External changes will be lost.)
uk: Файл «%1» було змінено на диску.
    
    Ви справді бажаєте його перезаписати? (Виконані ззовні зміни буде втрачено.)

[ctx: @title:window]
en: Document Externally Modified
uk: Документ змінено поза програмою

en:  Line: %1 Col: %2
uk:  Рядок: %1 Кол: %2

[ctx: area]
en: Code
uk: Код

[ctx: area]
en: Debug
uk: Налагодження

[ctx: area]
en: Review
uk: Перегляд

[ctx: @title:window]
en: Select Tool View to Add
uk: Оберіть панель інструментів, який слід додати

en: <b>Active Working Set</b>
uk: <b>Активний робочий набір</b>

en: <b>Working Set</b>
uk: <b>Робочий набір</b>

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this working set. The contained documents are not affected.
uk: Вилучити цей робочий набір. Документи, що містяться у наборі вилучено не буде.

[ctx: @label]
en: Documents:
uk: Документи:

[ctx: @action:button]
en: Add All
uk: Додати всі

[ctx: @info:tooltip]
en: Add all documents that are part of this working set to the currently active working set
uk: Додати всі документи, які є частиною цього робочого набору, до поточного активного робочого набору

[ctx: @action:button]
en: Remove All
uk: Вилучити всі

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove all documents that are part of this working set from the currently active working set
uk: Вилучити всі документи, які є частиною цього робочого набору, з поточного активного робочого набору

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open and activate this document.
uk: Натисніть, щоб відкрити і активувати цей документ.

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this file from the current working set
uk: Вилучити цей файл з поточного робочого набору

[ctx: @info:tooltip]
en: Add this file to the current working set
uk: Додати цей файл до поточного робочого набору

[ctx: @action:button]
en: Stash
uk: Стос

[ctx: @action:button]
en: Load
uk: Завантажити

en: Line: 00000 Col: 000
uk: Рядок: 00000 Кол: 000

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sorted list of opened documents
uk: Показати впорядкований список відкритих документів

[ctx: @info]
en: (Press Ctrl+Tab to switch)
uk: (Натисніть Ctrl+Tab, щоб перемкнутися)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Filename
uk: Копіювати назву файла

[ctx: @action:inmenu]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other
uk: Закрити всі інші

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All
uk: Закрити всі

[ctx: @info:tooltip]
en: Toggle '%1' tool view
uk: Увімкнути або вимкнути показ панелі інструментів «%1»

[ctx: @info:tooltip]
en: Right click to add new tool views.
uk: Клацніть правою кнопкою миші, щоб додати нові панелі інструментів.

[ctx: @title:window]
en: %1 Toolbar
uk: Панель інструментів %1

[ctx: @title:menu]
en: Tool View Position
uk: Розташування панелі інструментів

[ctx: @option:radio tool view position]
en: Left
uk: Ліворуч

[ctx: @option:radio tool view position]
en: Bottom
uk: Внизу

[ctx: @option:radio tool view position]
en: Right
uk: Праворуч

[ctx: @option:radio tool view position]
en: Detached
uk: Від’єднано

[ctx: @action:inmenu]
en: Assign Shortcut...
uk: Призначити скорочення…

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this shortcut to trigger visibility of the tool view.
uk: Це клавіатурне скорочення призначено для вмикання або вимикання видимості панелі інструментів.

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Tool View
uk: Вилучити панель інструментів

[ctx: @title:window]
en: Assign Shortcut For '%1' Tool View
uk: Призначити скорочення для панелі інструментів «%1»

[ctx: @option:check]
en: Concentration Mode
uk: Режим зосередження

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove most of the controls so you can focus on what matters
uk: Приховує більшість засобів керування, щоб ви могли зосередитися на основному

[ctx: @option:check]
en: Show Left Dock
uk: Показати ліву панель

[ctx: @option:check]
en: Show Right Dock
uk: Показати праву панель

[ctx: @option:check]
en: Show Bottom Dock
uk: Показати нижню панель

[ctx: @action]
en: Focus Editor
uk: Фокусувати редактор

[ctx: @action]
en: Hide/Restore Docks
uk: Сховати/Відновити панелі

[ctx: @action]
en: Next Tool View
uk: Наступний перегляд інструментів

[ctx: @action]
en: Previous Tool View
uk: Попередній перегляд інструментів

[ctx: @title:menu]
en: Tool Views
uk: Віконця інструментів

en: Left Button Bar
uk: Панель кнопок ліворуч

en: Right Button Bar
uk: Панель кнопок праворуч

en: Bottom Button Bar
uk: Панель кнопок внизу

[ctx: @action]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @info:tooltip]
en: Close message
uk: Закрити повідомлення

en: DUChain builder application
uk: Програма для побудови ВВ-ланцюжків

en: (c) 2009 David Nolden
uk: © David Nolden, 2009

en: file or directory
uk: файл або каталог

en: Show warnings
uk: Показувати попередження

en: Show warnings and debug output
uk: Показувати попередження та діагностичну інформацію

en: Enforce an update of the top-contexts corresponding to the given files
uk: Примусове оновлення контекстів верхнього рівня, що відповідають вказаним файлам

en: Enforce an update of the top-contexts corresponding to the given files and all included files
uk: Примусове оновлення контекстів верхнього рівня, що відповідають вказаним файлам та всім включеним файлам

en: Number of threads to use
uk: Кількість потоків

en: Features to build. Options: empty, simplified-visible-declarations, visible-declarations (default), all-declarations, all-declarations-and-uses, all-declarations-and-uses-and-AST
uk: Можливості збирання. Варіанти: empty, simplified-visible-declarations, visible-declarations (типовий), all-declarations, all-declarations-and-uses, all-declarations-and-uses-and-AST

en: Print complete Definition-Use Chain on successful parse
uk: Виводити ланцюжок «Визначення-Використання» повністю у разі успішної обробки

en: Print complete DUChain Definitions repository on successful parse
uk: Виводити усі ланцюжки «Визначення-Використання» повністю у разі успішної обробки

en: Print complete DUChain PersistentSymbolTable repository on successful parse
uk: Виводити дані сховища PersistentSymbolTable для «Визначення-Використання» у разі успішної обробки

en: Number defining the maximum depth where declaration details are printed
uk: Число, яке визначає максимальний рівень вкладеності, для якого все ще виводяться подробиці щодо оголошення

en: Dump DUChain graph (in .dot format)
uk: Вивести граф ланцюжка оголошення-використання (у форматі .dot)

en: Print problems encountered during parsing
uk: Під час обробки сталися проблеми з виводом

en: Recursively dump errors from imported contexts.
uk: Створити рекурсивний дамп помилок на основі імпортованих контекстів.

[ctx: @title:column]
en: Profile
uk: Профіль

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use default profile (currently: %1)
uk: Використовувати типовий профіль (зараз це %1)

[ctx: @item:inlistbox]
en: %1 (does not exist)
uk: %1 (не існує)

en: Task aborted
uk: Виконання завдання перервано

en: Run all tests in %1
uk: Виконати всі перевірки у %1

en: You don't have write permissions for the following files; add write permissions for owner before saving?
uk: У вас немає прав на запис до вказаних нижче файлів. Додати права на запис для власника перед збереженням?

[ctx: @title:window]
en: Some Files are Write-Protected
uk: Деякі з файлів захищено від запису

[ctx: @action:button]
en: Set Write Permissions
uk: Встановити права доступу до запису

[ctx: @action:button]
en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Failed adding write permissions for some files.
uk: Не вдалося додати права на запис до деяких файлів.

[ctx: @title:window]
en: Failed Setting Permissions
uk: Не вдалося встановити права доступу

en: Working Directory does not exist: %1
uk: Робочого каталогу не існує: %1

en: Working Directory is not absolute: %1
uk: Шлях до робочого каталогу не є абсолютним: %1

en: Process '%1' exited with status %2
    %3
uk: Процес %1 завершив роботу зі станом виходу %2
    %3

en: Command finished with error %1.
uk: Спроба виконання команди завершилася повідомленням про помилку %1.

en: Command exited with value %1.
uk: Виконання команди завершено зі значенням %1.

[ctx: @action:inmenu]
en: Branches...
uk: Гілки…

[ctx: @title:window]
en: Branch Manager
uk: Керування гілками

en: You must select a base branch from the list before creating a new branch.
uk: Перед створенням нової гілки вам слід вибрати основну гілку зі списку.

[ctx: @title:window]
en: New Branch
uk: Нова гілка

[ctx: @label:textbox]
en: Name of the new branch:
uk: Назва нової гілки:

en: Branch "%1" already exists.
    Please, choose another name.
uk: Гілка з назвою «%1» вже існує.
    Будь ласка, вкажіть іншу назву.

en: Currently at the branch "%1".
    To delete it, please change to another branch.
uk: Ви працюєте з гілкою «%1»
    Щоб вилучити її, вам слід змінити гілку.

en: Are you sure you want to irreversibly delete the branch '%1'?
uk: Ви справді бажаєте остаточно вилучити гілку «%1»?

en: Already on branch "%1"
uk: Гілку «%1» вже активовано

en: Branch "%1" doesn't exists.
    Please, choose another name.
uk: Гілки з назвою «%1» не існує.
    Будь ласка, вкажіть іншу назву.

en: You must select a branch to merge into current one from the list.
uk: Перед об’єднанням поточної гілки із іншою вам слід вибрати цю іншу гілку зі списку.

en: Could not create a patch for the current version.
uk: Не вдалося створити латку для поточної версії.

[ctx: @titlew:indow]
en: Unable to Retrieve Diff
uk: Не вдалося отримати відмінності

en: There are no committed differences.
uk: Внесених відмінностей не виявлено.

[ctx: @title:window]
en: VCS Support
uk: Підтримка систем керування версіями

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newButton)
en: Creates new branch based on the selected branch
uk: Створює нову гілку на основі вибраної гілки

[ctx: @action:button new branch]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
uk: Створити

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteButton)
en: The same as git branch -D
uk: Те саме, що і git branch -D

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameButton)
en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, diffButton)
en: <p>Show changes between the current branch (or staging area, if not empty) and the last commit on the selected branch.</p>
uk: <p>Показати відмінності між поточною гілкою (або етапною областю, якщо та не є порожньою) і останнім внеском у вибраній гілці.</p>

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, diffButton)
en: Compare to Branch
uk: Порівняти з гілкою

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, checkoutButton)
en: Checkout to the selected branch
uk: Отримати до вибраної гілки

[ctx: @action:button checkout a version]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, checkoutButton)
en: Checkout
uk: Отримати

[ctx: @action:button merge a branch]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mergeButton)
en: Merge
uk: Об’єднати

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUrl)
en: Source directory:
uk: Каталог джерела:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Commit message:
uk: Повідомлення для внеску:

en: Branch "%1" already exists.
uk: Гілка з назвою «%1» вже існує.

en: Are you sure you want to rename "%1" to "%2"?
uk: Ви справді бажаєте перейменувати «%1» на «%2»?

en: Author:
uk: Автор:

en: Date:
uk: Дата:

en: Commit message:
uk: Повідомлення для внеску:

[ctx: @title:column]
en: Revision
uk: Модифікація

[ctx: @title:column]
en: Message
uk: Повідомлення

[ctx: @title:column]
en: Author
uk: Автор

[ctx: @title:column]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @item file was added to versioncontrolsystem]
en: Added
uk: Додано

[ctx: @item file was deleted from versioncontrolsystem]
en: Deleted
uk: Вилучено

[ctx: @item file is conflicting (versioncontrolsystem)]
en: Has Conflicts
uk: Конфліктує

[ctx: @item version controlled file was modified]
en: Modified
uk: Змінено

[ctx: @item file is up to date in versioncontrolsystem]
en: Up To Date
uk: Найновіший

[ctx: @item file is not known to versioncontrolsystem]
en: Unknown
uk: Невідома

[ctx: @title:column]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: @title:column]
en: Status
uk: Стан

[ctx: @item]
en: Added
uk: Додано

[ctx: @item]
en: Deleted
uk: Вилучено

[ctx: @item]
en: Modified
uk: Змінено

[ctx: @item]
en: Copied
uk: Скопійовано

[ctx: @item]
en: Replaced
uk: Замінено

[ctx: @title:column]
en: Location
uk: Розташування

[ctx: @title:column]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: @title:column]
en: Source Location
uk: Адреса джерела

[ctx: @title:column]
en: Source Revision
uk: Модифікація джерела

[ctx: @action:inmenu]
en: Commit...
uk: Надіслати…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update
uk: Оновити

[ctx: @action:inmenu]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Differences...
uk: Показати відмінності…

[ctx: @action:inmenu]
en: Revert
uk: Повернути

[ctx: @action:inmenu revision history]
en: History...
uk: Журнал…

[ctx: @action:inmenu]
en: Annotation...
uk: Анотація…

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Diff...
uk: Показати відмінності…

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Diff (All Files)...
uk: Показати відмінності (для всіх файлів)…

[ctx: @action:inmenu]
en: Push
uk: Надіслати

[ctx: @action:inmenu]
en: Pull
uk: Отримати

en: There are no differences.
uk: Відмінностей не виявлено.

[ctx: @title:window]
en: Unable to Get Differences
uk: Не вдалося отримати різниці

[ctx: @title:window %1: path or URL, %2: name of a version control system]
en: %2 History (%1)
uk: %2 Журнал (%1)

en: Cannot display annotations, missing interface KTextEditor::AnnotationInterface for the editor.
uk: Не вдалося показати анотації: відсутній інтерфейс KTextEditor::AnnotationInterface для редактора.

en: Cannot execute annotate action because the document was not found, or was not a text document:
    %1
uk: Не вдалося виконати дії з анотування, оскільки документ не було знайдено, або документ не є текстовим документом:
    %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Revision Id
uk: Копіювати ід. модифікації

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter the repository URL...
uk: Вкажіть адресу сховища…

[ctx: @item age]
en: %1 year | %1 years
uk[0]: %1 рік
uk[1]: %1 роки
uk[2]: %1 років
uk[3]: 1 рік

[ctx: @item age]
en: %1 month | %1 months
uk[0]: %1 місяць
uk[1]: %1 місяці
uk[2]: %1 місяців
uk[3]: 1 місяць

[ctx: @item age]
en: %1 day | %1 days
uk[0]: %1 день
uk[1]: %1 дні
uk[2]: %1 днів
uk[3]: 1 день

[ctx: @item age]
en: Today
uk: Сьогодні

[ctx: By: commit author]
en: By: %1
uk: Автор: %1

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VcsCommitDialog)
en: Select Files to Commit
uk: Виберіть файли для внеску

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Commit files:
uk: Надіслати файли:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, recursiveChk)
en: Recursive
uk: Рекурсивно

en: Old Messages
uk: Застарілі повідомлення

en: For more detailed information please see the Version Control tool view.
uk: Щоб отримати докладніші відомості, будь ласка, зверніться до даних панелі керування версіями

en: Unable to commit
uk: Не вдалося внести зміни до сховища

[ctx: @title:window]
en: Commit Unsuccessful
uk: Невдала спроба внесення змін

[ctx: @action:button To make a commit]
en: Commit
uk: Надіслати

en: <qt>Files will be committed:
    <ul>%1</ul>
    With message:
     <pre>%2</pre></qt>
uk: <qt>Файли які буде внесено до сховища:
    <ul>%1</ul>
    Повідомлення про внесок:
     <pre>%2</pre></qt>

[ctx: @title:window]
en: About to Commit to Repository
uk: Надсилаємо дані до сховища

[ctx: @label]
en: Difference between revision %1 and %2:
uk: Різниця між модифікаціями %1 і %2:

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, revLabel)
en: Difference between revisions:
uk: Різниця між модифікаціями:

[ctx: @action:inmenu]
en: Diff to Previous Revision
uk: Різниця з попередньою модифікацією

[ctx: @action:inmenu]
en: Diff between Revisions
uk: Різниця між модифікаціями

[ctx: @title:window]
en: Difference To Previous
uk: Різниця з попередньою

[ctx: @title:window]
en: Difference between Revisions
uk: Різниця між модифікаціями
