kdevqthelp - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Qt Compressed Help Files
uk: Файли стиснутої довідки до Qt

[ctx: @title:window]
en: Modify Entry
uk: Внесення змін до запису

[ctx: @title:window]
en: Add New Entry
uk: Додавання нового запису

en: Name cannot be empty.
uk: Назва не може бути порожньою.

[ctx: @action:button Allow user to get some API documentation with GHNS]
en: Get New Documentation
uk: Отримати нову документацію

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
uk: Не вдалося отримати шлях до файла QtHelp (QCH) за допомогою команди «qmake -query».

en: Documentation provided by GHNS
uk: Документація, що надається за допомогою GHNS

en: Qt Compressed Help file is not valid.
uk: Некоректний файл стиснутої довідки до Qt.

en: Documentation already imported
uk: Документацію вже імпортовано

[ctx: @title:tab]
en: Qt Help
uk: Довідка з Qt

[ctx: @title:tab]
en: Configure Qt Help Settings
uk: Налаштувати параметри довідки з Qt

[ctx: @info:tooltip]
en: Modify
uk: Змінити

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @info:tooltip]
en: Please uninstall this via GHNS.
uk: Будь ласка, вилучіть це за допомогою засобу отримання нових даних.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxAutoLoad)
en: Load Qt Help Documentation from System Locations
uk: Завантаження документації до Qt із загальносистемних каталогів

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadQtApiDocs)
en: &Load Qt API documentation:
uk: З&авантажити документацію з API Qt:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadFromDirectory)
en: Load Qt Help files from directory:
uk: Завантажити файли довідки до Qt з цього каталогу:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxQchManage)
en: Install Additional Documentation Files
uk: Встановлення додаткових файлів документації

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Path
uk: Шлях

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
uk: Додати

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
uk: Піктограма:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, qchIcon)
en: Select an icon
uk: Вибрати піктограму

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, qchName)
en: Enter a name
uk: Введіть назву

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, qchName)
en: Select a name...
uk: Виберіть назву…

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Path:
uk: Шлях:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
uk: Виберіть файл довідки з Qt…

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
uk: Вибрати файл довідки з Qt…

en: Could not find any documentation for '%1'
uk: Не вдалося знайти жодної документації щодо «%1»

en: QtHelp Home Page
uk: Домашня сторінка QtHelp
