kdevstandardoutputview - en to uk translation catalogue (26 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter a case-insensitive regular expression to filter the output view
uk: Вкажіть формальний вираз без врахування регістру символів для фільтрування вмісту панелі виведення даних

[ctx: @title:window]
en: Output View
uk: Перегляд виводу

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the currently active output view
uk: Закрити поточний активний перегляд виводу.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all other output views
uk: Закрити усі інші панелі перегляду виведеного

[ctx: @action]
en: Previous Output
uk: Попереднє виведення

[ctx: @action]
en: Next Output
uk: Наступне виведення

[ctx: @action]
en: Select Activated Item
uk: Вибрати активований запис

[ctx: @action]
en: Focus when Selecting Item
uk: Фокусування після вибору запису

[ctx: @action]
en: First Item
uk: Перший запис

[ctx: @action]
en: Previous Item
uk: Попередній запис

[ctx: @action]
en: Next Item
uk: Наступний запис

[ctx: @action]
en: Last Item
uk: Останній запис

[ctx: @action]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
uk: Шукати…

[ctx: @action %1: output type, e.g. Build or Run]
en: Configure %1 Output
uk: Налаштувати виведення %1

[ctx: @info:tooltip %1 - position in the pattern, %2 - textual description of the error]
en: Filter regular expression pattern error at offset %1: %2
uk: Помилка у взірці, формальному виразі, для фільтрування, позиція %1: %2

[ctx: @title:window %1: output type, e.g. Build or Run]
en: Configure %1 Output
uk: Налаштовування виведення %1

[ctx: @option:check]
en: Limit the number of output views
uk: Обмежити кількість панелей перегляду виведення

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically close oldest output views
uk: Автоматично закривати найстаріші панелі перегляду виведення

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum output view count
uk: Максимальна кількість панелей перегляду виведення

[ctx: @info:tooltip]
en: The oldest output view is closed when
    the number of views exceeds this value
uk: Найстарішу панель перегляду виведення буде закрито,
    якщо кількість панелей перевищить це значення

[ctx: @title:window]
en: Build
uk: Збирання

[ctx: @title:window]
en: Run
uk: Запуск

[ctx: @title:window]
en: Debug
uk: Діагностика

[ctx: @title:window]
en: Test
uk: Перевірка

[ctx: @title:window]
en: Version Control
uk: Керування версіями
