kdevgrepview - en to uk translation catalogue (70 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Open Files
uk: Всі відкриті файли

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Open Projects
uk: Всі відкриті проєкти

[ctx: @title:window]
en: Find/Replace in Files
uk: Пошук або заміна у файлах

[ctx: @action:button]
en: Search...
uk: Шукати…

[ctx: @title:window]
en: Select Directory to Search in
uk: Вкажіть каталог для пошуку

en: %2, and %1 more item | %2, and %1 more items
uk[0]: %2 і ще %1 пункт
uk[1]: %2 і ще %1 пункти
uk[2]: %2 і ще %1 пунктів
uk[3]: %2 і ще один пункт

[ctx: @item search result]
en: Search "%1" in %2
uk: Пошук «%1» у %2

[ctx: @item search result]
en: Search "%1" in %2 (at time %3)
uk: Пошук «%1» у %2 (за час %3)

en: Find in Files
uk: Знайти у файлах

en: No files found matching the wildcard patterns
uk: Не знайдено жодного файла, що відповідає зразку

[ctx: Capture is the text which is "captured" with () in regular expressions see https://doc.qt.io/qt-5/qregexp.html#capturedTexts]
en: Captures are not allowed in pattern string
uk: Захоплення даних у рядках шаблонів не передбачено

en: Searching for <b>%2</b> in one file | Searching for <b>%2</b> in %1 files
uk[0]: Пошук <b>%2</b> у %1 файлі
uk[1]: Пошук <b>%2</b> у %1 файлах
uk[2]: Пошук <b>%2</b> у %1 файлах
uk[3]: Пошук <b>%2</b> у одному файлі

en: Collecting files...
uk: Збирання файлів…

en: Search aborted
uk: Пошук припинено

en: Failed: %1
uk: Помилка: %1

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Line %1:
uk: Рядок %1:

en: <b>1</b> match | <b>%1</b> matches
uk[0]: <b>%1</b> відповідність
uk[1]: <b>%1</b> відповідності
uk[2]: <b>%1</b> відповідностей
uk[3]: <b>1</b> відповідність

en: <b>1</b> file | <b>%1</b> files
uk[0]: <b>%1</b> файлі
uk[1]: <b>%1</b> файлах
uk[2]: <b>%1</b> файлах
uk[3]: <b>одному</b> файлі

[ctx: %1 is e.g. '4 matches', %2 is e.g. '1 file']
en: <b>%1 in %2</b>
uk: <b>%1 у %2</b>

en: %2: 1 match | %2: %1 matches
uk[0]: %2: %1 відповідник
uk[1]: %2: %1 відповідники
uk[2]: %2: %1 відповідників
uk[3]: %2: 1 відповідник

[ctx: %1 is the old text, %2 is the new text, %3 is the file path, %4 and %5 are its row and column]
en: Failed to replace <b>%1</b> by <b>%2</b> in %3:%4:%5
uk: Не вдалося замінити <b>%1</b> на <b>%2</b> у %3:%4:%5

[ctx: @title:window]
en: Find/Replace Output View
uk: Панель виводу даних пошуку та заміни

[ctx: @action]
en: &Previous Item
uk: &Попередній пункт

[ctx: @action]
en: &Next Item
uk: &Наступний пункт

[ctx: @action]
en: C&ollapse All
uk: З&горнути всі

[ctx: @action]
en: &Expand All
uk: &Розгорнути всі

[ctx: @action]
en: New &Search
uk: Новий &пошук

[ctx: @action]
en: Refresh
uk: Освіжити

[ctx: @action]
en: Clear Search History
uk: Спорожнити журнал пошуку

en: Do you want to replace with an empty string?
uk: Бажаєте замінити рядок на порожній?

[ctx: @title:window]
en: Start Replacement
uk: Початок заміни

[ctx: @action:button]
en: Replace
uk: Замінити

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replacement &text:
uk: Текст для за&міни:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, replacementCombo)
en: Enter the replacement pattern
uk: Вкажіть зразок заміни

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyButton)
en: Apply replacement on selected items
uk: Застосувати заміну до позначених пунктів

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyButton)
en: &Replace
uk: &Замінити

[ctx: @action]
en: Find/Replace in Fi&les...
uk: Знайти або замінити у &файлах…

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for expressions over several files
uk: Пошук виразів у декількох файлах

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens the 'Find/Replace in Files' dialog. There you can enter a regular expression which is then searched for within all files in the directories you specify. Matches will be displayed, you can switch to a match directly. You can also do replacement.
uk: Відкриває діалогове вікно «Пошук або заміна у файлах», в якому ви можете ввести формальний вираз, який буде використано для пошуку у всіх файлах і теках, які ви вкажете. Знайдені збіги буде показано, ви зможете перейти напряму до відповідної точки тексту, ви також зможете виконати заміну тексту.

[ctx: @action:inmenu]
en: Find/Replace in This Folder...
uk: Знайти і замінити у цій теці…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Find/Replace in Files...
uk: Знайти або замінити у &файлах…

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, patternCombo)
en: Enter the regular expression you want to search for
uk: Вкажіть формальний вираз, за яким слід виконати пошук

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, patternCombo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enter the regular expression you want to search for here.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If you do not check "Regular Expression" below, this is considered a raw string. That means, all meta characters are escaped.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Possible meta characters are:</p>
    <ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">.</span> - Matches any character</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">^</span> - Matches the beginning of a line</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">$</span> - Matches the end of a line</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">\b</span> - Matches a word boundary</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">\s</span> - Matches any whitespace character</li></ul>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The following repetition operators exist:</p>
    <ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">?</span> - The preceding item is matched at most once</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">*</span> - The preceding item is matched zero or more times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">+</span> - The preceding item is matched one or more times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - The preceding item is matched exactly <span style=" font-style:italic;">n</span> times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">,}</span> - The preceding item is matched <span style=" font-style:italic;">n</span> or more times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{,</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - The preceding item is matched at most <span style=" font-style:italic;">n</span> times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">,</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">m</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - The preceding item is matched at least <span style=" font-style:italic;">n</span>, but at most <span style=" font-style:italic;">m</span> times.</li></ul>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Furthermore, backreferences to bracketed subexpressions are available via the notation \<span style=" font-style:italic;">n</span>.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">For further reference, look at <a href="https://www.pcre.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">www.pcre.org</span></a> or <span style=" font-style:italic;">man pcresyntax.</span></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Тут ви можете ввести формальний вираз, пошук за яким слід виконати.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Якщо пункт «Формальний вираз», наведений нижче не буде позначено, рядок вважатиметься простим текстовим рядком. Це означає, що всі метасимволи у ньому буде екрановано.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ось список метасимволів:</p>
    <ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">.</span> — відповідає будь-якому символу</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">^</span> — відповідає початку рядка</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">$</span> — відповідає завершенню рядка</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">\b</span> — відповідає межі слова</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">\s</span> — відповідає будь-якому символу пробілу</li></ul>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Передбачено такі оператори повторення:</p>
    <ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">?</span> — попередній елемент зустрічається не більше одного разу</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">*</span> — попередній елемент зустрічається нуль або більше разів</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">+</span> — попередній елемент зустрічається один або більше разів</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">}</span> — попередній елемент зустрічається точно <span style=" font-style:italic;">n</span> разів</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">,}</span> — попередній елемент зустрічається <span style=" font-style:italic;">n</span> або більше разів</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{,</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">}</span> — попередній елемент зустрічається не більше <span style=" font-style:italic;">n</span> разів</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">,</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">m</span><span style=" font-weight:600;">}</span> — попередній елемент зустрічається принаймні <span style=" font-style:italic;">n</span>, але не більше <span style=" font-style:italic;">m</span> разів.</li></ul>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Крім того, можна скористатися зворотніми посиланнями на підвирази у квадратних дужках. Для цього слід скористатися позначенням \<span style=" font-style:italic;">n</span>.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Докладніший опис формальних виразів можна знайти за адресою <a href="https://www.pcre.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">www.pcre.org</span></a> або на сторінці довідки <span style=" font-style:italic;">man pcresyntax.</span></p></body></html>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Template:
uk: Шаблон:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, templateEdit)
en: This is the regular expression template.
uk: Це шаблон формального виразу.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, templateEdit)
en: This is the regular expression template. <i>%s</i> will be replaced by the pattern, while <i>%%</i> will be replaced by <i>%</i>.
uk: Це шаблон формального виразу. <i>%s</i> буде замінено на зразок, а <i>%%</i> — на символ <i>%</i>.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, syncButton)
en: Quickly select location from a set of directories
uk: Швидко вибрати адресу з набору каталогів

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, syncButton)
en: Quick Select
uk: Швидкий вибір

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, depthLabel)
en: Depth:
uk: Глибина:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, depthSpin)
en: Maximum level of subdirectory recursion
uk: Максимальний рівень рекурсії підкаталогами

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, depthSpin)
en: For each search location, descend at most Depth levels of directories. Depth=0 means searching only in files directly inside selected search locations. Full Depth means no recursion limit.
uk: Для кожного місця пошуку заглиблюватися не більше, ніж на вказану кількість каталогів. Глибина=0 означає пошук лише у файлах, які розташовано безпосередньо у вказаних місцях пошуку. Повна глибина означає прибирання будь-яких обмежень на рекурсію.

[ctx: @item full recursion]
note: i18n: Full recursion will be used. For folder-based searches, that means searching in the target folder and all the subfolders, their subfolders, and so on. i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, depthSpin)
en: Full
uk: Без обмеження

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Pattern:
uk: Зразок:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Files:
uk: Файли:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Case sensitive:
uk: Врахування регістру:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, caseSensitiveCheck)
en: Case-sensitive searching.
uk: Пошук з урахуванням регістру.

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Location(s):
uk: Розташування:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, filesCombo)
en: Files filter
uk: Фільтр файлів

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, filesCombo)
en: Enter the file name pattern of the files to search here. You may give several patterns separated by commas or spaces.
uk: Тут введіть зразок назви файла для пошуку. Ви можете вказати декілька зразків, розділених комами або пробілами.

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Exclude:
uk: Виключити:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, excludeCombo)
en: Files pattern to exclude
uk: Шаблон виключення файлів

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, excludeCombo)
en: Enter the file name pattern of the files to exclude from the search here. You may give several patterns separated by commas or spaces.<p>Every pattern is internally surrounded by asterisks, so that each pattern can match parts of the file paths.</p>
uk: Тут введіть зразок назв файлів, які слід виключити з результатів пошуку. Ви можете вказати декілька зразків, розділених комами або пробілами.<p>Кожен зі зразків слід обмежити зірочками, щоб цей зразок відповідав довільній частині адреси файла.</p>

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Regular expression:
uk: Формальний вираз:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, regexCheck)
en: Enable or disable regular expression.
uk: Увімкнути або вимкнути використання формальних виразів.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, limitToProjectLabel)
en: Limit to project files:
uk: Обмежитися файлами проєкту:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, replacementTemplateEdit)
en: Enter the replacement template
uk: Вкажіть шаблон заміни

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Replacement template:
uk: Шаблон заміни:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, searchPaths)
en: Select the location where you want to search. It can be a directory, a file, or a semicolon separated (without spaces) list of directories/files.
uk: Виберіть місце, у якому слід виконати пошук. Можна вказати назву каталогу, файла або список адрес каталогів і файлів, відокремлених крапкою з комою (без пробілів).

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, directorySelector)
en: Select a directory to search in
uk: Вкажіть каталог для пошуку
