kdf 0 - en to hr translation catalogue (61 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hr: &Datoteka

en: could not execute [%1]
hr: nije moguće izvršiti [%1]

en: Called: %1
hr: Zvan: %1

en: could not execute %1
hr: nije moguće izvršiti %1

en: A right mouse button click opens a context menu to mount/unmount a device or to open it in the file manager.
hr: Klik desne tipke miša otvara kontekstni izbornik za montiranje/demontiranje uređaja ili njegovo otvaranje u upravitelju datoteka.

[ctx: Update action]
en: &Update
hr: Až&uriraj

en: KDE free disk space utility
hr: KDE-ov uslužni program za slobodni prostor na disku

en: (c) 1998-2001, Michael Kropfberger
hr: © 1998–2001 Michael Kropfberger

[ctx: TODO]
en: Icon
hr: Ikona

[ctx: Device of the storage]
en: Device
hr: Uređaj

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
hr: Vrsta

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
hr: Veličina

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
hr: Mjesto montiranja

[ctx: Free space in storage]
en: Free
hr: Slobodno

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
hr: Zauzeto %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
hr: Iskorištenost

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
hr: vidljivo

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
hr: vidljivo

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
hr: skriveno

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
hr: skriveno

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
hr: vidljivo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
hr: Ažuriraj frekvenciju:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
hr:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
hr: Automatski otvori upravitelj datoteka pri montiranju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
hr: Prikaži skočni prozor kada disk postane kritično pun

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
hr: Upravitelj datoteka (npr. konsole -e mc %m):

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
hr: Mjesto montiranja

en: N/A
hr: nedostupno

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
hr: Uređaj [%1] na [%2] je kritično pun!

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
hr: Upozorenje

en: Mount Device
hr: Montiraj uređaj

en: Unmount Device
hr: Demontiraj uređaj

en: Open in File Manager
hr: Otvori u upravitelju datoteka

en: MOUNTING
hr: MONTIRAM

en: &Start KDiskFree
hr: Pokreni KDi&skFree

en: &Configure KwikDisk...
hr: &Podesi KwikDisk …

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
hr: Demontiraj

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
hr: Monitraj

en: You must login as root to mount this disk
hr: Morate biti prijavljeni kao root kako biste mogli montirati ovaj disk

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
hr: Upozorenje

en: KDE Free disk space utility
hr: KDE-ov uslužni program za slobodni prostor na disku

en: (C) 2004 Stanislav Karchebny
hr: © 2004 Stanislav Karchebny

en: Original author
hr: Izvorni autor

en: KDE 2 changes
hr: Promjene od KDE-a 2

en: KDE 3 changes
hr: Promjene od KDE-a 3

en: Device
hr: Uređaj

en: Mount Point
hr: Mjesto montiranja

en: Mount Command
hr: Naredba za montiranje

en: Unmount Command
hr: Naredba za demontiranje

[ctx: No device is selected]
en: None
hr: Ništa

[ctx: No mount point is selected]
en: None
hr: Ništa

en: Only local files supported.
hr: Podržane su samo lokalne datoteke.

en: Only local files are currently supported.
hr: Trenutno su podržane samo lokalne datoteke.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
hr: Ime ikone:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
hr: Naredba za montiranje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
hr: Naredba za demontiranje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
hr: Zadana ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
hr: Dohvati naredbu …

en: Configure
hr: Podesi

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Mount Commands
hr: Naredbe za montiranje
