kdf - en to ka translation catalogue (60 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ka: &ფაილი

en: could not execute [%1]
ka: შესრულების შეცდომა [%1]

en: Called: %1
ka: გამოვიძახე: %1

en: could not execute %1
ka: შესრულების შეცდომა [%1]

en: A right mouse button click opens a context menu to mount/unmount a device or to open it in the file manager.
ka: თაგუნას მარჯვენა ღილაკის დაწკაპუნება გახსნის კონტექსტურ მენიუს, სადაც მოწყობილობის მიმაგრება/მოხსნა და მისი ფაილების მმართველში გახსნა შეგიძლიათ.

[ctx: Update action]
en: &Update
ka: &განახლება

en: KDE free disk space utility
ka: KDE-ის ადგილის გაფრთხილების დემონი

[ctx: TODO]
en: Icon
ka: ხატულა

[ctx: Device of the storage]
en: Device
ka: მოწყობილობა

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
ka: ტიპი

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
ka: ზომა

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
ka: მიმაგრების წერტილი

[ctx: Free space in storage]
en: Free
ka: თავისუფალი

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
ka: დაკავებული %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
ka: გამოყენება

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
ka: ხილული

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
ka: ხილული

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
ka: დამალული

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
ka: დამალული

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
ka: ხილული

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
ka: განახლების სიხშირე:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
ka:  წმ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
ka: მიმაგრებისას ფაილების მმართველის ავტომატური გაშვება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
ka: როცა დისკი კრიტიკულად სავსეა, ამის შესახებ ფანჯრის ამოგდება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSystemFileManagerCheck)
en: Use system default file manager
ka: სისტემის ნაგულისხმები ფაილების მმართველის გამოყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
ka: ფაილების მმართველი (მაგ: konsole -e mc %m):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFlatpakLabel)
en: Custom file manager not supported when running as Flatpak.
ka: ფაილების მმართველის მორგება Flatpak-ის გამოყენების დროს მხარდაუჭერელია.

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
ka: მიმაგრების წერტილი

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
ka: მოწყობილობა [%1] [%2] -ზე კრიტიკულ დონეზეა სავსე.

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Mount Device
ka: მოწყობილობის მიმაგრება

en: Unmount Device
ka: მოწყობილობის მიმაგრების მოხსნა

en: Open in File Manager
ka: ფაილთა მმართველში გახსნა

en: MOUNTING
ka: მიმაგრება

en: &Start KDiskFree
ka: KDiskFree-ის &გაშვება

en: &Configure KwikDisk...
ka: &KwikDisk-ის მორგება...

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
ka: მოხსნა

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
ka: მიმაგრება

en: You must login as root to mount this disk
ka: დისკის მისამაგრებლად აუცილებელია root-ით შესვლა

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: KDE Free disk space utility
ka: KDE-ის ადგილის გაფრთხილების პროგრამა

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი

en: KDE 2 changes
ka: KDE 2 -ის ცვლილებები

en: KDE 3 changes
ka: KDE 3 -ის ცვლილებები

en: Device
ka: მოწყობილობა

en: Mount Point
ka: მიმაგრების წერტილი

en: Mount Command
ka: მიმაგრების ბრძანება

en: Unmount Command
ka: მოხსნის ბრძანება

[ctx: No device is selected]
en: None
ka: არაფერი

[ctx: No mount point is selected]
en: None
ka: არაფერი

en: Only local files supported.
ka: მხარდაჭერილია მხოლოდ ლოკალური ფაილები.

en: Only local files are currently supported.
ka: ამჟამად მხოლოდ ლოკალური ფაილების მხარდაჭერილი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
ka: ხატულის სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
ka: მიმაგრების ბრძანება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
ka: მოხსნის ბრძანება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
ka: ნაგულისხმები ხატულა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
ka: ბრძანების მიღება...

en: Configure
ka: მორგება

en: General Settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Mount Commands
ka: მიმაგრების ბრძანებები
