kdf - en to kk translation catalogue (59 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

en: could not execute [%1]
kk: [%1] дегенді орындауға болмайды

en: Called: %1
kk: Шақырылғаны: %1

en: could not execute %1
kk: %1 дегенді орындауға болмайды

en: A right mouse button click opens a context menu to mount/unmount a device or to open it in the file manager.
kk: Тышқанның оң жақ батырмасымен түрту контекстік мәзірді ашады. Онымен құрылғыны тіркеу/тіркеуден шығара немесе оны файл менеджерінде аша аласыз.

[ctx: Update action]
en: &Update
kk: &Жаңарту

en: KDE free disk space utility
kk: KDE-нің дискідегі бос орын утилитасы

[ctx: TODO]
en: Icon
kk: Таңбашасы

[ctx: Device of the storage]
en: Device
kk: Құрылғысы

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
kk: Түрі

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
kk: Көлемі

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
kk: Тіркеу нүктесі

[ctx: Free space in storage]
en: Free
kk: Бос орны

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
kk: Толуы %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
kk: Қолдануда

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
kk: көрсететін

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
kk: көрсететін

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
kk: жасырын

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
kk: жасырын

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
kk: көрсететін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
kk: Жаңарту жиілігі:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
kk:  сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
kk: Тіркегенде файл менеджері автоматты түрде ашылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
kk: Дискі толуға жақындағанда осы терезе қалқып шықсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
kk: Файл менеджері (мысалы, konsole -e mc %m):

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
kk: Тіркеу нүктесі

en: N/A
kk: А/Ж

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
kk: [%2] нүктесіне тіркеген [%1] құрылғысы толуға жақын

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
kk: Ескерту

en: Mount Device
kk: Құрылғыны тіркеу

en: Unmount Device
kk: Құрылғыны тіркеуден шығару

en: Open in File Manager
kk: Файл менеджерінде ашу

en: MOUNTING
kk: ТІРКЕУ

en: &Start KDiskFree
kk: KDiskFree-ді &жегу

en: &Configure KwikDisk...
kk: KwikDisk-ті &баптау...

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
kk: Тіркеуден шығару

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
kk: Тіркеу

en: You must login as root to mount this disk
kk: Бұл дискіні тіркеу үшін root болып кіру керек

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
kk: Ескерту

en: KDE Free disk space utility
kk: KDE-нің дискідегі бос орын утилитасы

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: KDE 2 changes
kk: KDE 2 өзгерістері

en: KDE 3 changes
kk: KDE 3 өзгерістері

en: Device
kk: Құрылғысы

en: Mount Point
kk: Тіркеу нүктесі

en: Mount Command
kk: Тіркеу командасы

en: Unmount Command
kk: Тіркеуден шығару командасы

[ctx: No device is selected]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: No mount point is selected]
en: None
kk: Жоқ

en: Only local files supported.
kk: Тек жергілікті файл болу керек.

en: Only local files are currently supported.
kk: Әзірше, тек жергілікті файл болу керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
kk: Таңбашаның атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
kk: Тіркеу командасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
kk: Тіркеуден шығару командасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
kk: Әдетті таңбашасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
kk: Команданы алу...

en: Configure
kk: Баптау

en: General Settings
kk: Жалпы баптауы

en: Mount Commands
kk: Тіркеу командалары
