kdf - en to km translation catalogue (61 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
km: ឯកសារ

en: could not execute [%1]
km: មិន​អាច​ប្រតិបត្តិ [%1] បានទេ

en: Called: %1
km: បានហៅ ៖ %1

en: could not execute %1
km: មិន​អាច​ប្រតិបត្តិ %1

en: A right mouse button click opens a context menu to mount/unmount a device or to open it in the file manager.
km: ប៊ូតុង​កណ្ដុរ​ស្ដាំ​ចុចដើម្បីបើកម៉ឺនុយ​បរិបទ ដើម្បីម៉ោន/អាន់ម៉ោន​ឧបករណ៍​ ឬ​ដើម្បី​បើក​វា​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ ។

[ctx: Update action]
en: &Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​

en: KDE free disk space utility
km: ឧបករណ៍​ប្រើប្រាស់​ទំហំ​ថាស​ទំនេរ​របស់ KDE

en: (c) 1998-2001, Michael Kropfberger
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១៩៩៨-២០០១ ដោយ Michael Kropfberger

[ctx: TODO]
en: Icon
km: រូបតំណាង

[ctx: Device of the storage]
en: Device
km: ឧបករណ៍

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
km: ប្រភេទ

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
km: ទំហំ

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
km: ចំណុច​ម៉ោន

[ctx: Free space in storage]
en: Free
km: ទំនេរ

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
km: ពេញ %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
km: ការ​ប្រើប្រាស់

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
km: អាច​មើលឃើញ

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
km: អាច​មើលឃើញ

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
km: លាក់

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
km: លាក់

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
km: អាច​មើលឃើញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
km: ប្រេកង់​ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព ៖

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
km:  វិ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
km: បើក​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ​​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ នៅ​ពេល​ម៉ោន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
km: បង្អួច​លេចឡើង នៅពេល​ថាស​​ពេញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ (ឧ. konsole -e mc %m) ៖

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
km: ចំណុច​ម៉ោន

en: N/A
km: មិនមាន

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
km: ឧបករណ៍ [%1] នៅ​លើ [%2] ពេញ​ហើយ ។

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
km: ព្រមាន

en: Mount Device
km: ម៉ោន​ឧបករណ៍

en: Unmount Device
km: អាន់ម៉ោន​ឧបករណ៍

en: Open in File Manager
km: បើក​ក្នុង​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ

en: MOUNTING
km: កំពុង​ម៉ោន

en: &Start KDiskFree
km: ចាប់ផ្ដើម KDiskFree

en: &Configure KwikDisk...
km: កំណត់​​រចនាសម្ព័ន្ធ KwikDisk...

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
km: អាន់ម៉ោន

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
km: ម៉ោន

en: You must login as root to mount this disk
km: អ្នក​ត្រូវតែ​ជា Root ដើម្បី​ម៉ោន​ថាស​នេះ

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
km: ព្រមាន

en: KDE Free disk space utility
km: ឧបករណ៍​មើល​ទំហំ​ថាស KDE

en: (C) 2004 Stanislav Karchebny
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៤ ដោយ Stanislav Karchebny

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: KDE 2 changes
km: KDE 2 ផ្លាស់ប្ដូរ

en: KDE 3 changes
km: KDE 3 ផ្លាស់ប្ដូរ

en: Device
km: ឧបករណ៍

en: Mount Point
km: ចំណុច​ម៉ោន

en: Mount Command
km: ពាក្យបញ្ជា​ម៉ោន

en: Unmount Command
km: ពាក្យបញ្ជា​អាន់ម៉ោន

[ctx: No device is selected]
en: None
km: គ្មាន

[ctx: No mount point is selected]
en: None
km: គ្មាន

en: Only local files supported.
km: បាន​គាំទ្រ​តែ​ឯកសារ​មូលដ្ឋាន​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Only local files are currently supported.
km: បច្ចុប្បន្ន​បានគាំទ្រ​តែ​ឯកសារ​មូលដ្ឋាន​​ប៉ុណ្ណោះ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
km: ឈ្មោះ​រូបតំណាង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
km: ពាក្យបញ្ជា​ម៉ោន ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
km: ពាក្យបញ្ជា​អាន់ម៉ោន ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
km: រូបតំណាង​លំនាំដើម

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
km: យក​ពាក្យបញ្ជា...

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: General Settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Mount Commands
km: ពាក្យបញ្ជា​ម៉ោន
