kdf - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: could not execute [%1]
lt: nepavyksta įvykdyti [%1]

en: Called: %1
lt: Kreiptasi: %1

en: could not execute %1
lt: nepavyksta įvykdyti %1

[ctx: Update action]
en: &Update
lt: Atna&ujinti

en: KDE free disk space utility
lt: KDE laisvos vietos diske paslaugų programa

en: (c) 1998-2001, Michael Kropfberger
lt: (c) 1998–2001, Michael Kropfberger

[ctx: TODO]
en: Icon
lt: Piktograma

[ctx: Device of the storage]
en: Device
lt: Įrenginys

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
lt: Prijungimo taškas

[ctx: Free space in storage]
en: Free
lt: Laisva

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
lt: Pilna %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
lt: Panaudojimas

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
lt: matoma

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
lt: matoma

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
lt: paslėpta

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
lt: paslėpta

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
lt: matoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
lt: Atnaujinimo dažnis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
lt:  sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
lt: Laikmenos prijungimo metu automatiškai atverti failų tvarkytuvę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
lt: Rodyti iškylantįjį langą, kai diskas pasiekia kritinį užpildymą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSystemFileManagerCheck)
en: Use system default file manager
lt: Naudoti sistemos numatytąją failų tvarkytuvę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
lt: Failų tvarkytuvė (pvz., konsole -e mc %m):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFlatpakLabel)
en: Custom file manager not supported when running as Flatpak.
lt: Tinkinta failų tvarkytuvė nepalaikoma, kai paleidžiama kaip Flatpak.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
lt: Prijungimo taškas

en: N/A
lt: Neprieinama

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
lt: Įrenginys [%1] ties [%2] yra kritiškai užpildytas.

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Mount Device
lt: Prijungti įrenginį

en: Unmount Device
lt: Atjungti įrenginį

en: Open in File Manager
lt: Atverti failų tvarkytuvėje

[ctx: @action:inmenu]
en: Explore in %1
lt: Naršyti %1 programoje

en: MOUNTING
lt: PRIJUNGIAMA

en: &Start KDiskFree
lt: Palei&sti KDiskFree

en: &Configure KwikDisk...
lt: &Konfigūruoti KwikDisk...

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
lt: Atjungti

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
lt: Prijungti

en: You must login as root to mount this disk
lt: Norėdami prijungti šį diską, privalote prisijungti kaip pagrindinis naudotojas (root)

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
lt: Įspėjimas

en: KDE Free disk space utility
lt: KDE laisvos vietos diske paslaugų programa

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: KDE 2 changes
lt: KDE 2 pakeitimai

en: KDE 3 changes
lt: KDE 3 pakeitimai

en: Device
lt: Įrenginys

en: Mount Point
lt: Prijungimo taškas

en: Mount Command
lt: Prijungimo komanda

en: Unmount Command
lt: Atjungimo komanda

[ctx: No device is selected]
en: None
lt: Nėra

[ctx: No mount point is selected]
en: None
lt: Nėra

en: Only local files supported.
lt: Palaikomi tik vietiniai failai.

en: Only local files are currently supported.
lt: Šiuo metu palaikomi tik vietiniai failai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
lt: Piktogramos pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
lt: Prijungimo komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
lt: Atjungimo komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
lt: Numatytoji piktograma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
lt: Gauti komandą...

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

en: Mount Commands
lt: Prijungimo komandos
