kdf - en to lv translation catalogue (59 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

en: could not execute [%1]
lv: neizdevās izpildīt [%1]

en: Called: %1
lv: Izsaukts: %1

en: could not execute %1
lv: nevar izpildīt [%1]

en: A right mouse button click opens a context menu to mount/unmount a device or to open it in the file manager.
lv: Peles labās pogas klikšķis atver konteksta izvēlni ierīces piemontēšanai, nomontēšanai vai atvēršanai failu pārlūkā.

[ctx: Update action]
en: &Update
lv: &Atjaunot

en: KDE free disk space utility
lv: KDE brīvās diska vietas utilīta

[ctx: TODO]
en: Icon
lv: Ikona

[ctx: Device of the storage]
en: Device
lv: Ierīce

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
lv: Tips

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
lv: Montēšanas punkts

[ctx: Free space in storage]
en: Free
lv: Brīvs

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
lv: Pilns %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
lv: Izmantošana

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
lv: redzams

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
lv: redzams

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
lv: slēpts

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
lv: slēpts

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
lv: redzams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
lv: Atjaunināšanas biežums:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
lv:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
lv: Montējot automātiski atvērt failu pārvaldnieku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
lv: Parādīt logu, kad disks ir kritiski pilns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
lv: Failu Pārvaldnieks (piemēram, konsole -e mc %m):

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
lv: Montēšanas punkts

en: N/A
lv: nav pieejams

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
lv: Ierīce [%1] uz [%2] ir kritiski pilna.

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
lv: Uzmanību

en: Mount Device
lv: Montēt ierīci

en: Unmount Device
lv: Nomontēt ierīci

en: Open in File Manager
lv: Atvērt faila pārvaldnieku

en: MOUNTING
lv: MONTĒŠANA

en: &Start KDiskFree
lv: &Izpildīt KDiskFree

en: &Configure KwikDisk...
lv: &Konfigurēt KwikDisk...

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
lv: Nomontēt

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
lv: Montēt

en: You must login as root to mount this disk
lv: Jums jābūt root, lai montētu šo disku

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
lv: Uzmanību

en: KDE Free disk space utility
lv: KDE brīvās diska vieta utilīta

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: KDE 2 changes
lv: KDE 2 izmaiņas

en: KDE 3 changes
lv: KDE 3 izmaiņas

en: Device
lv: Ierīce

en: Mount Point
lv: Montēšanas punkts

en: Mount Command
lv: Montēšanas komanda

en: Unmount Command
lv: Nomontēšanas komanda

[ctx: No device is selected]
en: None
lv: Nav

[ctx: No mount point is selected]
en: None
lv: Nav

en: Only local files supported.
lv: Tikai lokālie faili tiek atbalstīti.

en: Only local files are currently supported.
lv: Šobrīd tiek atbalstīti tikai lokāli faili.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
lv: Ikonas nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
lv: Montēšanas komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
lv: Nomontēšanas komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
lv: Noklusētā ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
lv: Iegūt komandu...

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: General Settings
lv: Pamata iestatījumi

en: Mount Commands
lv: Montēšanas komandas
