kdf - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Called: %1
ne: आह्वान गरिएको: %1

en: could not execute %1
ne: %1 कार्यान्वयन गर्न सकेन

en: KDiskFree
ne: केडीई खाली डिस्क

en: KDE free disk space utility
ne: केडीई खाली डिस्क स्थान उपयोगिता

en: (c) 1998-2001, Michael Kropfberger
ne: (c) 1998-2001, माइकल क्रोप्फ्बर्गर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
ne: माउन्टमा फाइल प्रबन्धक स्वचालित तरिकाले खोल्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
ne: डिस्क संकटपूर्ण रूपमा पुरा हुँदा सञ्झ्याल पपअप गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
ne: फाइल प्रबन्धक (उदाहरण. konsole -e mc %m):

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
ne: [%2] मा यन्त्र[%1] संकटपूर्ण रूपमा भरिएको छ ।

en: Mount Device
ne: यन्त्र माउन्ट गर्नुहोस्

en: Unmount Device
ne: यन्त्र अनमाउन्ट गर्नुहोस्

en: Open in File Manager
ne: फाइल प्रबन्धकमा खोल्नुहोस्

en: MOUNTING
ne: माउन्ट गर्दै

en: KwikDisk
ne: क्विक डिस्क

en: &Start KDiskFree
ne: केडीई डिस्क खाली सुरु गर्नुहोस्

en: &Configure KwikDisk...
ne: क्विक डिस्क कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: You must login as root to mount this disk
ne: यो डिस्क माउन्ट गर्न तपाईँले मूलको रूपमा लगइन हुनुपर्दछ

en: KDE Free disk space utility
ne: केडीई स्वतन्त्र डिस्क स्थान उपयोगिता

en: (C) 2004 Stanislav Karchebny
ne: (C) 2004 स्तानिस्लभ कार्चेब्नि

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: KDE 2 changes
ne: केडीई 2 परिवर्तन

en: KDE 3 changes
ne: केडीई 3 परिवर्तन

en: Device
ne: यन्त्र

en: Mount Point
ne: माउन्ट बिन्दु

en: Mount Command
ne: आदेश माउन्ट गर्नुहोस्

en: Unmount Command
ne: आदेश अमाउन्ट गर्नुहोस्

en: Only local files supported.
ne: स्थानीय फाइल मात्र समर्थन गरियो ।

en: Only local files are currently supported.
ne: स्थानीय फाइल मात्र हाल समर्थित छन् ।

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: General Settings
ne: साधारण सेटिङ

en: Mount Commands
ne: आदेश माउन्ट गर्नुहोस्
