kdf - en to pl translation catalogue (61 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

en: could not execute [%1]
pl: nie można wykonać [%1]

en: Called: %1
pl: Wywołano: %1

en: could not execute %1
pl: nie można wykonać %1

en: A right mouse button click opens a context menu to mount/unmount a device or to open it in the file manager.
pl: Prawy przycisk myszy otwiera menu podręczne do podpięcia/odpięcia urządzeń i otwierania ich w przeglądarce plików.

[ctx: Update action]
en: &Update
pl: &Uaktualnij

en: KDE free disk space utility
pl: Kontrola wolnego miejsca na dysku dla KDE

[ctx: TODO]
en: Icon
pl: Ikona

[ctx: Device of the storage]
en: Device
pl: Urządzenie

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
pl: Typ

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
pl: Punkt podpięca

[ctx: Free space in storage]
en: Free
pl: Wolne

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
pl: Zajęte %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
pl: Wykorzystanie

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
pl: widoczne

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
pl: widoczne

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
pl: ukryte

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
pl: ukryte

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
pl: widoczne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
pl: Częstość odświeżania:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
pl:  s.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
pl: Otwórz przeglądarkę plików po podpięciu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
pl: Pokaż komunikat, jeśli dysk jest prawie zapełniony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSystemFileManagerCheck)
en: Use system default file manager
pl: Użyj domyślnego zarządzania plików systemu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
pl: Przeglądarka plików (np. konsole -e mc %m)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFlatpakLabel)
en: Custom file manager not supported when running as Flatpak.
pl: Własne zarządzanie plikami jest nieobsługiwane, gdy uruchomiono z Flatpaka.

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
pl: Punkt podpięcia

en: N/A
pl: brak

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
pl: Urządzenie [%1]  na [%2] jest prawie zapełnione.

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Mount Device
pl: Podepnij urządzenie

en: Unmount Device
pl: Odepnij urządzenie

en: Open in File Manager
pl: Otwórz w przeglądarce plików

en: MOUNTING
pl: PODPINANIE

en: &Start KDiskFree
pl: &Uruchom KDiskFree

en: &Configure KwikDisk...
pl: &Ustawienia KwikDisk...

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
pl: Odepnij

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
pl: Podepnij

en: You must login as root to mount this disk
pl: Tylko administrator może podpiąć ten dysk

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: KDE Free disk space utility
pl: Kontrola wolnego miejsca na dysku dla KDE

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: KDE 2 changes
pl: Zmiany dla KDE 2

en: KDE 3 changes
pl: Zmiany dla KDE 3

en: Device
pl: Urządzenie

en: Mount Point
pl: Punkt podpięcia

en: Mount Command
pl: Polecenie podpięcia

en: Unmount Command
pl: Polecenie odpięcia

[ctx: No device is selected]
en: None
pl: Brak

[ctx: No mount point is selected]
en: None
pl: Brak

en: Only local files supported.
pl: Obsługiwane są tylko pliki lokalne.

en: Only local files are currently supported.
pl: Aktualnie obsługiwane są tylko pliki lokalne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
pl: Nazwa ikony:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
pl: Polecenie podpięcia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
pl: Polecenie odpięcia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
pl: Domyślna ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
pl: Polecenie...

en: Configure
pl: Ustawienia

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Mount Commands
pl: Polecenia podpięcia
