kdf - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: could not execute [%1]
sk: nemožno spustiť [%1]

en: Called: %1
sk: Volané: %1

en: could not execute %1
sk: nemožno spustiť %1

[ctx: Update action]
en: &Update
sk: Akt&ualizovať

en: KDE free disk space utility
sk: KDE pomôcka voľného miesta disku

[ctx: TODO]
en: Icon
sk: Ikona

[ctx: Device of the storage]
en: Device
sk: Zariadenie

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
sk: Typ

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
sk: Bod pripojenia

[ctx: Free space in storage]
en: Free
sk: Voľné

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
sk: Plné %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
sk: Použitie

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
sk: viditeľné

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
sk: viditeľné

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
sk: skryté

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
sk: skryté

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
sk: viditeľné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
sk: Frekvencia obnovy:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
sk:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
sk: Spustiť automaticky správcu súborov po pripojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
sk: Zobraziť okno, ak nastane kritické zaplnenie disku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSystemFileManagerCheck)
en: Use system default file manager
sk: Použiť predvoleného správcu súborov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
sk: Správca súborov (napr. konsole -e mc %m):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFlatpakLabel)
en: Custom file manager not supported when running as Flatpak.
sk: Vlastný správca súborov nie je podporovaný pri behu ako Flatpak.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
sk: Bod pripojenia

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
sk: Zariadenie [%1] na [%2] je kriticky plné.

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
sk: Varovanie

en: Mount Device
sk: Pripojiť zariadenie

en: Unmount Device
sk: Odpojiť zariadenie

en: Open in File Manager
sk: Otvoriť v Správcovi súborov

en: MOUNTING
sk: PRIPÁJAM

en: &Start KDiskFree
sk: &Spustiť KDiskFree

en: &Configure KwikDisk...
sk: Nas&taviť KwikDisk...

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
sk: Odpojiť

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
sk: Pripojiť

en: You must login as root to mount this disk
sk: Musíte byť root aby ste mohli pripojiť tento disk

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
sk: Varovanie

en: KDE Free disk space utility
sk: KDE pomôcka voľného miesta disku

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: KDE 2 changes
sk: Zmeny pre KDE 2

en: KDE 3 changes
sk: Zmeny pre KDE 3

en: Device
sk: Zariadenie

en: Mount Point
sk: Bod pripojenia

en: Mount Command
sk: Príkaz pripojenia

en: Unmount Command
sk: Príkaz odpojenia

[ctx: No device is selected]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: No mount point is selected]
en: None
sk: Žiadne

en: Only local files supported.
sk: Podporované sú iba lokálne súbory.

en: Only local files are currently supported.
sk: Zatiaľ sú podporované iba lokálne súbory.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
sk: Názov ikony:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
sk: Príkaz pripojenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
sk: Príkaz odpojenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
sk: Predvolená ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
sk: Získať príkaz...

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Mount Commands
sk: Príkazy pripojenia
