kdf - en to sl translation catalogue (64 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: &Datoteka

en: could not execute [%1]
sl: ni mogoče izvesti [%1]

en: Called: %1
sl: Poklican: %1

en: could not execute %1
sl: ni mogoče izvesti %1

en: A right mouse button click opens a context menu to mount/unmount a device or to open it in the file manager.
sl: Klik z desnim gumbom miške odpre vsebinski meni za priklapljanje/odklapljanje naprave in odpiranje v upravljalniku datotek.

[ctx: Update action]
en: &Update
sl: &Posodobi

en: KDE free disk space utility
sl: Pripomoček za prikaz prostora na disku

en: (c) 1998-2001, Michael Kropfberger
sl: © 1998-2001, Michael Kropfberger

[ctx: TODO]
en: Icon
sl: Ikona

[ctx: Device of the storage]
en: Device
sl: Naprava

[ctx: Filesystem on storage]
en: Type
sl: Vrsta

[ctx: Total size of the storage]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: Mount point of the storage]
en: Mount Point
sl: Priklopna točka

[ctx: Free space in storage]
en: Free
sl: Neporabljeno

[ctx: Used storage space in %]
en: Full %
sl: Porabljeno %

[ctx: Usage graphical bar]
en: Usage
sl: Uporaba

[ctx: Visible items on device information columns (enable|disable)]
en: visible
sl: vidno

[ctx: Are items on device information columns visible?]
en: visible
sl: vidno

[ctx: Are items on device information columns hidden?]
en: hidden
sl: skrito

[ctx: Device information item is hidden]
en: hidden
sl: skrito

[ctx: Device information item is visible]
en: visible
sl: vidno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update frequency:
sl: Frekvenca posodabljanja:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_updateSpinBox)
en:  sec
sl:  sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
sl: Ob priklopu samodejno odpri upravljalnik datotek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
sl: Ko disk postaja kritično zapolnjen, prikaži opozorilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSystemFileManagerCheck)
en: Use system default file manager
sl: Uporabi privzeti sistemski upravljalnik datotek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
sl: Upravljalnik datotek (npr. konsole -e mc %m):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFlatpakLabel)
en: Custom file manager not supported when running as Flatpak.
sl: Upravljalnik datotek po meri ni podprt, kadar poganjamo Flatpak.

[ctx: Disk percentage]
en: %1%
sl: %1 %

[ctx: Mount point of storage]
en: Mount Point
sl: Priklopna točka

en: N/A
sl: N/D

en: Device [%1] on [%2] is critically full.
sl: Uporaba naprave [%1] na [%2] je kritična.

[ctx: Warning device getting critically full]
en: Warning
sl: Opozorilo

en: Mount Device
sl: Priklopi napravo

en: Unmount Device
sl: Odklopi napravo

en: Open in File Manager
sl: Odpri v upravljalniku datotek

en: MOUNTING
sl: PRIKLAPLJANJE

en: &Start KDiskFree
sl: &Zaženi KDiskFree

en: &Configure KwikDisk...
sl: &Nastavi KwikDisk ...

[ctx: Unmount the storage device]
en: Unmount
sl: Odklopi

[ctx: Mount the storage device]
en: Mount
sl: Priklopi

en: You must login as root to mount this disk
sl: Za priklop te naprave se morate prijaviti kot skrbnik

[ctx: Device is getting critically full]
en: Warning
sl: Opozorilo

en: KDE Free disk space utility
sl: Pripomoček za prikaz prostora na disku

en: (C) 2004 Stanislav Karchebny
sl: © 2004 Stanislav Karchebny

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: KDE 2 changes
sl: Spremembe za KDE 2

en: KDE 3 changes
sl: Spremembe za KDE 3

en: Device
sl: Naprava

en: Mount Point
sl: Priklopna točka

en: Mount Command
sl: Ukaz za priklop

en: Unmount Command
sl: Ukaz za odklop

[ctx: No device is selected]
en: None
sl: Brez

[ctx: No mount point is selected]
en: None
sl: Brez

en: Only local files supported.
sl: Podprte so le krajevne datoteke.

en: Only local files are currently supported.
sl: Trenutno so podprte le krajevne datoteke.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconNameLabel)
en: Icon name:
sl: Ime ikone:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountLabel)
en: Mount Command:
sl: Ukaz za priklop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, umountLabel)
en: Unmount Command:
sl: Ukaz za odklop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDefaultIconButton)
en: Default Icon
sl: Privzeta ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMountButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mUmountButton)
en: Get Command...
sl: Dobi ukaz ...

en: Configure
sl: Nastavi

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

en: Mount Commands
sl: Ukazi za priklop
