kdf - en to tg translation catalogue (21 entries)

en: Called: %1
tg: Дархост шуда: %1

en: KDE free disk space utility
tg: Барномаи пуштибони муайяннамоии фазои озоди диск барои KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mOpenMountCheck)
en: Open file manager automatically on mount
tg: Мудири файлиро ҳангоми насбшавӣ кушоед

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPopupFullCheck)
en: Pop up a window when a disk gets critically full
tg: Ҳангоме, ки диск қариб пур мешавад, тирезаро нишон диҳед

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
tg: Мудири файлӣ (масалан konsole -e mc %m):

en: N/A
tg: Р/Ш

en: Mount Device
tg: Дстгоҳи Насбкунӣ

en: Unmount Device
tg: Дастгоҳи Кандакунии Насбшавӣ

en: Open in File Manager
tg: Кушодан дар Мудири Файл

en: MOUNTING
tg: НАСБКУНӢ

en: &Start KDiskFree
tg: &Оғози KDiskFree

en: &Configure KwikDisk...
tg: &Танзимкунии KwikDisk...

en: You must login as root to mount this disk
tg: Барои насбкунии ин диск шумо бояд ҳамчун решавӣ ба низом ворид шавед

en: Device
tg: Дастгоҳ

en: Mount Point
tg: Нуқтаи Васлшавӣ

en: Mount Command
tg: Фармони Насбкунӣ

en: Unmount Command
tg: Фармони Кандакунии Насб

en: Only local files supported.
tg: Танҳо файлҳои маҳаллӣ пуштибонӣ мегарданд.

en: Only local files are currently supported.
tg: Дар айни замон танҳо файлҳои маҳаллӣ пуштибонӣ мегарданд.

en: General Settings
tg: Гузоришҳои Умумӣ

en: Mount Commands
tg: Фармонҳои Насбкунӣ
