kdf - en to uz translation catalogue (16 entries)

en: could not execute %1
uz: %1 buyrugʻini bajarib boʻlmadi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
uz: Fayl boshqaruvchisi (m-n konsole -e mc %m):

en: Mount Device
uz: Uskunani ulash

en: Unmount Device
uz: Uskunani uzish

en: Open in File Manager
uz: Fayl boshqaruvchida ochish

en: &Configure KwikDisk...
uz: KwikDisk &moslamasi

en: You must login as root to mount this disk
uz: Bu diskni ulash uchun sizga boshqaruvchining imtiyozlari kerak

en: Original author
uz: Birinchi muallif

en: Device
uz: Uskuna

en: Mount Point
uz: Ulash nuqtasi

en: Mount Command
uz: Ulash buyrugʻi

en: Unmount Command
uz: Uzish buyrugʻi

en: Only local files supported.
uz: Faqat lokal fayllar qoʻllangan.

en: Only local files are currently supported.
uz: Hozircha faqat lokal fayllar qoʻllangan.

en: General Settings
uz: Umumiy moslamalar

en: Mount Commands
uz: Ulash buyruqlari
