kdf - en to uz@cyrillic translation catalogue (16 entries)

en: could not execute %1
uz@cyrillic: %1 буйруғини бажариб бўлмади

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileManagerEdit)
en: File manager (e.g. konsole -e mc %m):
uz@cyrillic: Файл бошқарувчиси (м-н konsole -e mc %m):

en: Mount Device
uz@cyrillic: Ускунани улаш

en: Unmount Device
uz@cyrillic: Ускунани узиш

en: Open in File Manager
uz@cyrillic: Файл бошқарувчида очиш

en: &Configure KwikDisk...
uz@cyrillic: KwikDisk &мосламаси

en: You must login as root to mount this disk
uz@cyrillic: Бу дискни улаш учун сизга бошқарувчининг имтиёзлари керак

en: Original author
uz@cyrillic: Биринчи муаллиф

en: Device
uz@cyrillic: Ускуна

en: Mount Point
uz@cyrillic: Улаш нуқтаси

en: Mount Command
uz@cyrillic: Улаш буйруғи

en: Unmount Command
uz@cyrillic: Узиш буйруғи

en: Only local files supported.
uz@cyrillic: Фақат локал файллар қўлланган.

en: Only local files are currently supported.
uz@cyrillic: Ҳозирча фақат локал файллар қўлланган.

en: General Settings
uz@cyrillic: Умумий мосламалар

en: Mount Commands
uz@cyrillic: Улаш буйруқлари
