kde5 - en to bs translation catalogue (8 entries)

[ctx: KGantt::HeaderWidget|@title:menu]
en: Scale
bs: Razmjer

[ctx: KGantt::HeaderWidget|@item:inmenu Automatic scale]
en: Auto
bs: Automatski

[ctx: KGantt::HeaderWidget|@item:inmenu]
en: Month
bs: Mjesec

[ctx: KGantt::HeaderWidget|@item:inmenu]
en: Week
bs: Sedmica

[ctx: KGantt::HeaderWidget|@item:inmenu]
en: Day
bs: Dan

[ctx: KGantt::HeaderWidget|@item:inmenu]
en: Hour
bs: Sat

[ctx: KGantt::HeaderWidget|@action:inmenu]
en: Zoom In
bs: Uveličaj

[ctx: KGantt::HeaderWidget|@action:inmenu]
en: Zoom Out
bs: Umanji
