kdialog - en to be@latin translation catalogue (30 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
be@latin: Z prahramaj „KDialog” možna pakazvać dyjalohavyja vokny z skryptoŭ abałonki.

en: (C) 2000, Nick Thompson
be@latin: © 2000, Nick Thompson

en: Current maintainer
be@latin: Dziejny dahladnik

en: Question message box with yes/no buttons
be@latin: Akno-pytańnie z knopkami „Tak” i „Nie”

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
be@latin: Akno-pytańnie z knopkami „Tak”, „Nie” i „Anuluj”

en: Warning message box with yes/no buttons
be@latin: Akno-papiaredžańnie z knopkami „Tak” i „Nie”

en: Warning message box with continue/cancel buttons
be@latin: Akno-papiaredžańnie z knopkami „Praciahvaj” i „Anuluj”

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
be@latin: Akno-papiaredžańnie z knopkami „Tak”, „Nie” i „Anuluj”

en: 'Sorry' message box
be@latin: Akno-vybačeńnie

en: 'Error' message box
be@latin: Akno-pamyłka

en: Message Box dialog
be@latin: Akno-paviedamleńnie

en: Input Box dialog
be@latin: Akno dla ŭpisańnia

en: Password dialog
be@latin: Akno dla ŭpisańnia parola

en: Text Box dialog
be@latin: Akno z tekstam

en: Text Input Box dialog
be@latin: Akno dla ŭpisańnia tekstu

en: ComboBox dialog
be@latin: Akno z vypłyŭnym śpisam

en: Menu dialog
be@latin: Akno z menu

en: Check List dialog
be@latin: Akno ź śpisam opcyjaŭ

en: Radio List dialog
be@latin: Akno ź pieraklučnikami

en: Passive Popup
be@latin: Pasiŭnaje vypłyŭnoje akno

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
be@latin: Akno vyjaŭleńnia čynnaści aperacyi. Viartaje spasyłku systemy „D-Bus”, praź jakuju možna brać źviestki.

en: Color dialog to select a color
be@latin: Akno vybaru kolera

en: Dialog title
be@latin: Zahałovak akna

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
be@latin: Dazvalaje opcyjam „--getopenurl” i „--getopenfilename” viartać niekalki fajłaŭ.

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
be@latin: Viartaje śpis, vyviedzieny ŭ niekalki radkoŭ (dla akna opcyjaŭ ci vybaru fajłaŭ, kali ŭklučanaja opcyja „--multiple”).

en: Outputs the winId of each dialog
be@latin: Vyvodzić identyfikatar usich akon.

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
be@latin: Fajł naładaŭ ci nazva opcyi dla pierachoŭvańnia źviestak pra zrobleny vybar „Bolš nie pakazvaj” ci „Bolš nie pytaj”.

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
be@latin: Prystasoŭvaje akno da aplikacyi z aznačanym identyfikataram akna.

en: Arguments - depending on main option
be@latin: Arhumenty, zaležnyja ad hałoŭnaha vybaru

en: kdialog: could not open file %1
be@latin: kdialog: nie ŭdałosia adčynić fajł „%1”.
