kdialog - en to csb translation catalogue (31 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
csb: KDialog mòże bëc brëkòwóny do wëskrzëniwaniô dialogòwëch òknów z równi skriptów pòwłoczi

en: Current maintainer
csb: Biéżny òpiekùn

en: Question message box with yes/no buttons
csb: Òkno pëtaniô z knąpama Jo/Nié

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
csb: Òkno pëtaniô z knąpama Jo/Nié/Òprzestóń

en: Warning message box with yes/no buttons
csb: Òkno òstrzédżi z knąpama Jo/Nié

en: Warning message box with continue/cancel buttons
csb: Òkno òstrzédżi z knąpama Dali/Òprzestóń

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
csb: Òkno òstrzédżi z knąpama Jo/Nié/Òprzestóń

en: 'Sorry' message box
csb: Òkno z wiadłã 'Bòdôj'

en: 'Error' message box
csb: Òkno z wiadłã 'Fela'

en: Message Box dialog
csb: Òkno z wiadłã

en: Input Box dialog
csb: Òkno do wpisaniô pòdôwków

en: Password dialog
csb: Òkno do wpisaniô parolë

en: Text Box dialog
csb: Òkno z tekstowim pòlã

en: Text Input Box dialog
csb: Òkno do wpisaniô tekstu

en: ComboBox dialog
csb: Òkno z rozwijną lëstą

en: Menu dialog
csb: Òkno z menu

en: Check List dialog
csb: Òkno z lëstą òptacëjów

en: Radio List dialog
csb: Òkno z lëstą wëbiérkù

en: Passive Popup
csb: Pasywné òkno

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
csb: Òkno z sztrépkã pòkroków, zwracô identifikatorã D-Bus do kòmùnikacëji

en: Color dialog to select a color
csb: Dialogòwi òkno do wëbiérkù farwë

en: Dialog title
csb: Titel òkna

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
csb: Pòzwòlô na wëbiérk lopka w wielu òptacëjach --getopenurl ë --getopenfilename

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
csb: Zwrócë elementë lëstë w pòsobnëch réżkach (dlô lopków ótmekanëch òptacëją --multiple a téż dlô lëstë òptacëji)

en: Outputs the winId of each dialog
csb: Zwrôcô identifikatorã kòżdegò òkna

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
csb: Kònfigùracjowi lopk ë miono òptacëji do zapisënkù sztatusa "Nie pòkazëjë/pëtôj znowa"

en: Slider dialog box, returns selected value
csb: Dialogòwô kastka pùrgôcza, doprowôdzô wëbiérk nazôd

en: Calendar dialog box, returns selected date
csb: Òkno kalendarza, zwracô wëbróné datum

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
csb: Zrzëszô dialogòwi òkno z programã X ò gwësny identifikatorze

en: Arguments - depending on main option
csb: Argùmentë - zanôléżą òd przédny òptacëji

en: kdialog: could not open file %1
csb: kdialog: nié mòże òtemknąc lopka %1
