kdialog - en to et translation catalogue (64 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
et: KDialogi saab kasutada dialoogide näitamiseks shelliskriptidest

en: (C) 2000, Nick Thompson
et: (C) 2000: Nick Thompson

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Question message box with yes/no buttons
et: Küsimusega teatekast Jah/Ei nuppudega

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
et: Küsimusega teatekast Jah/Ei/Loobu nuppudega

en: Warning message box with yes/no buttons
et: Hoiatav teatekast Jah/Ei nuppudega

en: Warning message box with continue/cancel buttons
et: Hoiatav teatekast Jätka/Loobu nuppudega

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
et: Hoiatav teatekast Jah/Ei/Loobu nuppudega

en: Use text as OK button label
et: Teksti kasutamine OK-nupul

en: Use text as Yes button label
et: Teksti kasutamine Jah-nupul

en: Use text as No button label
et: Teksti kasutamine Ei-nupul

en: Use text as Cancel button label
et: Teksti kasutamine Loobu-nupul

en: Use text as Continue button label
et: Teksti kasutamine Jätka-nupul

en: 'Sorry' message box
et: "Vabandust" teatekast

en: 'Sorry' message box with expandable Details field
et: "Vabandust" teatekast laiendatava üksikasjade väljaga

en: 'Error' message box
et: "Veateate" teatekast

en: 'Error' message box with expandable Details field
et: "Veateate" teatekast laiendatava üksikasjade väljaga

en: Message Box dialog
et: Teatekasti dialoog

en: Input Box dialog
et: Sisestuskasti dialoog

en: Image Box dialog
et: Pildikasti dialoog

en: Image Box Input dialog
et: Pildikasti sisenddialoog

en: Password dialog
et: Parooli dialoog

en: New Password dialog
et: Uue parooli dialoog

en: Text Box dialog
et: Tekstikasti dialoog

en: Text Input Box dialog
et: Tekstisisestuskasti dialoog

en: ComboBox dialog
et: Liitkasti dialoog

en: Menu dialog
et: Menüü dialoog

en: Check List dialog
et: Märkenimekirja dialoog

en: Radio List dialog
et: Raadionimekirja dialoog

en: Passive Popup
et: Passiivne hüpikdialoog

en: Popup icon
et: Hüpikikoon

en: File dialog to open an existing file (arguments [startDir] [filter])
et: Failidialoog olemasoleva faili avamiseks (argumendid [baasKataloog] [filter])

en: File dialog to save a file (arguments [startDir] [filter])
et: Failidialoog faili salvestamiseks (argumendid [baasKataloog] [filter])

en: File dialog to select an existing directory (arguments [startDir])
et: Failidialoog olemasoleva kataloogi valimiseks (argumendid [baasKataloog])

en: File dialog to open an existing URL (arguments [startDir] [filter])
et: Failidialoog olemasoleva URL-i avamiseks (argumendid [baasKataloog] [filter])

en: File dialog to save a URL (arguments [startDir] [filter])
et: Failidialoog URL-i salvestamiseks (argumendid [baasKataloog] [filter])

en: Icon chooser dialog (arguments [group] [context])
et: Ikoonivalija dialoog (argumendid [grupp] [kontekst])

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
et: Edenemisriba dialoog, tagastab D-Busi viite suhtlemiseks

en: Color dialog to select a color
et: Värvidialoog värvi valimiseks

en: Allow --getcolor to specify output format
et: Väljundvormingu määramiseks lubatakse --getcolor

en: Dialog title
et: Dialoogi tiitel

en: Default entry to use for combobox, menu, color, and calendar
et: Vaikekirje liitkasti, menüü, värvi ja kalendri jaoks

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
et: Lubab võtmetel --getopenurl ja --getopenfilename tagastada mitu faili

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
et: Nimekirja elemendid tagastatakse eraldi ridadel (märkenimekirja valiku ja failiavamise puhul võtmega --multiple)

en: Outputs the winId of each dialog
et: Iga dialoogi winId väljund

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
et: Seadistustefail ja võtme nimi "ära-näita/küsi-uuesti" oleku salvestamiseks

en: Slider dialog box, returns selected value
et: Liuguri dialoog, tagastab valitud väärtuse

en: Date format for calendar result and/or default value (Qt-style); defaults to 'ddd MMM d yyyy'
et: Kuupäevavorming kalendri tulemuse ja/või vaikeväärtuse jaoks (Qt-stiilis); vaikimisi "ddd MMM d yyyy"

en: Calendar dialog box, returns selected date
et: Kalendri dialoog, tagastab valitud kuupäeva

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
et: Seondab dialoogi winid-ga määratud X'i rakendusega

en: A synonym for --attach
et: Sama, mis --attach

en: Dialog geometry: [=][<width>{xX}<height>][{+-}<xoffset>{+-}<yoffset>]
et: Dialoogi geomeetria: [=][<laius>{xX}<kõrgus>][{+-}<x-nihe>{+-}<y-nihe>]

en: Arguments - depending on main option
et: Argumendid - sõltuvad peamisest parameetrist

en: Do not ask again
et: Rohkem ei küsita

en: Syntax: --combobox <text> item [item] ...
et: Süntaks: --combobox <tekst> element [element] ...

en: Syntax: --menu text tag item [tag item] ...
et: Süntaks: --menu tekst silt element [silt element] ...

en: Syntax: --checklist text tag item on/off [tag item on/off] ...
et: Süntaks: --checklist tekst silt element on/off [silt element on/off] ...

en: Syntax: --radiolist text tag item on/off [tag item on/off] ...
et: Süntaks: --radiolist tekst silt element on/off [silt element on/off] ...

[ctx: @title:window]
en: Open
et: Avamine

[ctx: @title:window]
en: Save As
et: Salvestamine

[ctx: @title:window]
en: Select Directory
et: Kataloogi valimine

[ctx: @title:window]
en: Choose Color
et: Värvi valimine

en: Cancel
et: Loobu

en: kdialog: could not open file %1
et: kdialog: faili %1 avamine nurjus
