kdialog - en to fy translation catalogue (31 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
fy: KDialog kin brûkt wurde om moaie dialoochfinsters te meitsjen fan shell-scripts

en: Current maintainer
fy: Hjoeddeiske ûnderhâlder

en: Question message box with yes/no buttons
fy: Fraachfinster mei de knoppen ja/nee

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
fy: Fraachfinster  mei de knoppen ja/nee/ôfbrekke

en: Warning message box with yes/no buttons
fy: Warskôgingsfinster mei de knoppen ja/nee

en: Warning message box with continue/cancel buttons
fy: Warskôgingsfinster mei de knoppen trochgean/ôfbrekke

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
fy: Warskôgingsfinster mei de knoppen ja/nee/ôfbrekke

en: 'Sorry' message box
fy: Berjochtfinster 'Sorry'

en: 'Error' message box
fy: Berjochtfinster 'Flater'

en: Message Box dialog
fy: Dialoochfinster

en: Input Box dialog
fy: Ynfier finster

en: Password dialog
fy: Wachtwurd finster

en: Text Box dialog
fy: Tekstfjild finster

en: Text Input Box dialog
fy: Tekst ynfierfjild finster

en: ComboBox dialog
fy: Kombinaasje fjild finster

en: Menu dialog
fy: Menu finster

en: Check List dialog
fy: Kar list finster

en: Radio List dialog
fy: Radio list finster

en: Passive Popup
fy: Passive popup

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
fy: Fuortgongbalke, jout in DBUS-referinsje werom foar kommunikaasje

en: Color dialog to select a color
fy: Kleurwaaier om in kleur te selektearjen

en: Dialog title
fy: Dialoochfinster titel

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
fy: Stiet de opsjes --getopenurl en --getopenfilename ta om meardere triemmen werom te jaan

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
fy: List items op skieden rigels werom jaan (foar opsje kontrolelist en triem iepenje mei --multiple)

en: Outputs the winId of each dialog
fy: Jout de winid fan elts dialoochfinster

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
fy: Konfiguraasjetriem en opsjenamme foar it bewarjen fan de "dizze fraach net opnij stelle"-tastân

en: Slider dialog box, returns selected value
fy: Dialoochfak mei glider, jout selektearje wearde werom

en: Calendar dialog box, returns selected date
fy: Kalinder dialoochfak, jout selektearre datum

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
fy: Soarget derfoar dat it finster har gedraacht as dialoochfinster foar in X11-app dy omskreaun wurdt troch winid.

en: Arguments - depending on main option
fy: Arguminten - ôfhinklik fan de haadopsje

en: kdialog: could not open file %1
fy: kdialog: koe triem %1 net iepenje
