kdialog - en to he translation catalogue (40 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
he: ‏היישום KDialog יכול לשמש כדי להציג תיבות דו-שיח מתוך תסריטי מעטפת‬

en: (C) 2000, Nick Thompson
he: כל הזכויות שמורות  ‎(c)‎‏ 2000‏ Nick Thompson

en: Current maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Question message box with yes/no buttons
he: תיבת הודעה של שאלה עם כפתורים כן\לא

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
he: תיבת הודעה של שאלה עם כפתורים כן\לא\ביטול

en: Warning message box with yes/no buttons
he: תיבת הודעה של אזהרה עם כפתורים כן\לא

en: Warning message box with continue/cancel buttons
he: תיבת הודעה של אזהרה עם כפתורים המשך\ביטול

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
he: תיבת הודעה של אזהרה עם כפתורים כן\לא\ביטול

en: Use text as Yes button label
he: שימוש בטקסט כתווית הכפתור "כן"

en: Use text as No button label
he: שימוש בטקסט כתווית הכפתור "לא"

en: Use text as Cancel button label
he: שימוש בטקסט כתווית הכפתור "ביטול"

en: Use text as Continue button label
he: שימוש בטקסט כתווית הכפתור "המשך"

en: 'Sorry' message box
he: תיבת הודעה "צר לי"

en: 'Error' message box
he: תיבת הודעה "שגיאה"

en: Message Box dialog
he: הודעת דו־שיח

en: Input Box dialog
he: דו־שיח עם תיבת קלט

en: Password dialog
he: דו־שיח ססמה

en: Text Box dialog
he: דו־שיח עם תיבת טקסט

en: Text Input Box dialog
he: דו־שיח עם תיבת קלט

en: ComboBox dialog
he: דו־שיח תיבה משולבת

en: Menu dialog
he: דו־שיח עם תפריט

en: Check List dialog
he: דו־שיח עם רשימת תיבות סימון

en: Radio List dialog
he: דו־שיח עם רשימת כפתורי בחירה

en: Passive Popup
he: חלון־קופץ סביל

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
he: דו־שיח שורת התקדמות, מחזיר הפניית D-Bus לתקשורת

en: Color dialog to select a color
he: דו־שיח לסימון תיקייה קיימת

en: Dialog title
he: כותרת הדו־שיח

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
he: ‏מאשר לאפשרויות --getopenurl ו- --getopenfilename להחזיר קבצים מרובים‬

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
he: ‏‏החזר פרטי רשימה בשורות נפרדות (בשביל אפשרות ה-checklist וקובץ נפתח עם ‎--multiple)‏‬

en: Outputs the winId of each dialog
he: פולט את ה־winid של כל דו־שיח

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
he: קובץ הגדרות ושם אפשרות לשמירת המצב ה־"אל תראה/תשאל-שוב"

en: Slider dialog box, returns selected value
he: תיבת דו־שיח מסוג מחוון, מחזירה את הערך הנבחר

en: Calendar dialog box, returns selected date
he: תיבת דו־שיח מסוג לוח שנה, מחזירה את התאריך הנבחר

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
he: ‫משייך את החלון ליישום X המוגדר על ידי זיהוי חלון‬

en: Arguments - depending on main option
he: ארגומנטים - תלוי באפשרות הראשית

[ctx: @title:window]
en: Open
he: פתיחה

[ctx: @title:window]
en: Save As
he: שמירה בשם

[ctx: @title:window]
en: Choose Color
he: בחירת צבע

en: Cancel
he: ביטול

en: kdialog: could not open file %1
he: kdialog: אין אפשרות לפתוח את הקובץ  %1
