kdialog 0 - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
hr: KDialog se može koristiti za prikaz lijepih dijaloških okvira iz skripti korisničkih ljuski.

en: (C) 2000, Nick Thompson
hr: © 2000 Nick Thompson

en: Current maintainer
hr: Trenutni održavatelj

en: Question message box with yes/no buttons
hr: Prozor s porukom pitanja sa da/ne gumbima

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
hr: Prozor s porukom pitanja sa da/ne/prekini gumbima

en: Warning message box with yes/no buttons
hr: Prozor s porukom upozorenja sa da/ne gumbima

en: Warning message box with continue/cancel buttons
hr: Prozor s porukom upozorenja i nastavi/prekini gumbima

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
hr: Prozor s porukom upozorenja i da/ne/prekini gumbima

en: Use text as Yes button label
hr: Koristi tekst kao natpis za potvrdni gumb

en: Use text as No button label
hr: Koristi tekst kao natpis za niječni gumb

en: Use text as Cancel button label
hr: Koristi tekst kao natpis za gumb prekida

en: Use text as Continue button label
hr: Koristi tekst kao natpis za gumb za nastavak

en: 'Sorry' message box
hr: Prozor s porukom isprike.

en: 'Error' message box
hr: Prozor s porukom greške.

en: Message Box dialog
hr: Prozor s porukom.

en: Input Box dialog
hr: Dijalog unosa teksta

en: Password dialog
hr: Dijalog zaporke

en: Text Box dialog
hr: Dijalog polja za unos teksta

en: Text Input Box dialog
hr: Dijalog unosa teksta

en: ComboBox dialog
hr: ComboBox dijalog

en: Menu dialog
hr: Dijalog izbornika

en: Check List dialog
hr: Dijalog liste provjera

en: Radio List dialog
hr: Dijalog liste sa radio gumbima

en: Passive Popup
hr: Pasivno iskakanje

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
hr: Dijalog trake napretka, vraća D-Bus referencu za komunikaciju

en: Color dialog to select a color
hr: Dijalog za odabir boje

en: Dialog title
hr: Naslov dijaloga

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
hr: Dozvoljava -getopenurl i --getopenfilename opcije kod povrata više datoteka

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
hr: Vraća popis stavki u odvojenim redovima (za opcije liste provjera i otvaranje datoteke sa --multiple)

en: Outputs the winId of each dialog
hr: Ispisuje winId za svaki dijalog

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
hr: Konfiguracijska datoteka i naziv opcije za spremanje stanja "ne prikazuj/pitaj opet"

en: Slider dialog box, returns selected value
hr: Dijalog klizača, vraća odabranu vrijednost

en: Calendar dialog box, returns selected date
hr: Dijalog kalendara, vraća odabrani datum

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
hr: Čini dijalog prolaznim za X aplikaciju označenu od winId-a

en: Arguments - depending on main option
hr: Argumenti – ovise o glavnim opcijama

en: kdialog: could not open file %1
hr: kdialog: ne mogu otvoriti datoteku %1
