kdialog - en to hsb translation catalogue (15 entries)

en: Current maintainer
hsb: Tučasny hladaćel

en: Question message box with yes/no buttons
hsb: Wospjetne prašenje z Haj/Ně-kneflomaj

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
hsb: Wospjetne prašenje z Haj/Ně/Přestać-kneflemi

en: Warning message box with yes/no buttons
hsb: Warnowanje z Haj/Ně-kneflomaj

en: Warning message box with continue/cancel buttons
hsb: Warnowanje z Dale/Přestać-kneflomaj

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
hsb: Warnowanje z Haj/Ně/Přestać-kneflemi

en: 'Error' message box
hsb: Powěsć wo zmylku

en: Message Box dialog
hsb: Zdźělenka

en: Password dialog
hsb: Dialog za tajne hesło

en: Menu dialog
hsb: Dialog za menij

en: Check List dialog
hsb: Lisćina za nakřižikowanje

en: Radio List dialog
hsb: Dialog za wuzwolenje

en: Passive Popup
hsb: Pasiwne wokno, kiž so wočini (Popup)

en: Dialog title
hsb: Nadpismo dialoga

en: Arguments - depending on main option
hsb: Argumenty - wotwisne wot zakładneho nastajenja
