kdialog - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
kk: KDialog орта-қоршау скрипттерден диалог терезелерді көрсету үшін қолданылады

en: Current maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Question message box with yes/no buttons
kk: Иә/Жоқ батырмалы сұрақ терезесі

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
kk: Иә/Жоқ/Қайту батырмалы сұрақ терезесі

en: Warning message box with yes/no buttons
kk: Иә/Жоқ батырмалы ескерту терезесі

en: Warning message box with continue/cancel buttons
kk: Жалғастыру/Қайту батырмалы ескерту терезесі

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
kk: Иә/Жоқ/Қайту батырмалы ескерту терезесі

en: Use text as Yes button label
kk: "Иә" батырмасының жазуы ретінде мәтін

en: Use text as No button label
kk: "Жоқ" батырмасының жазуы ретінде мәтін

en: Use text as Cancel button label
kk: "Қайту" батырмасының жазуы ретінде мәтін

en: Use text as Continue button label
kk: "Жалғастыру" батырмасының жазуы ретінде мәтін

en: 'Sorry' message box
kk: 'Кешіріңіз' айдарлы терезе

en: 'Sorry' message box with expandable Details field
kk: Тарқатылатын Егжей-тегжей өрісі бар 'Кешіріңіз' айдарлы терезе

en: 'Error' message box
kk: 'Қате' айдарлы терезе

en: 'Error' message box with expandable Details field
kk: Тарқатылатын Егжей-тегжей өрісі бар 'Қате' айдарлы терезе

en: Message Box dialog
kk: Хабарлау диалог терезесі

en: Input Box dialog
kk: Енгізу диалог терезесі

en: Password dialog
kk: Паролін сұрау диалогы

en: Text Box dialog
kk: Мәтінді диалогы

en: Text Input Box dialog
kk: Мәтін енгізу диалогы

en: ComboBox dialog
kk: Ашылмалы тізім диалогы

en: Menu dialog
kk: Мәзірлі диалогы

en: Check List dialog
kk: Құсбелгілі тізім диалогы

en: Radio List dialog
kk: Қосқыштар тізімі диалогы

en: Passive Popup
kk: Пассивті қалқымалы терезе

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
kk: Барыс көрсеткіш диалогы, қатынау үшін D-Bus сілтемесін қайтарады

en: Color dialog to select a color
kk: Түсті таңдау диалогы

en: Dialog title
kk: Диалог айдары

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
kk: Бұл --getopenurl and --getopenfilename дегендерге бірнеше файлдарды қайтаруға рұқсат етеді

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
kk: Тізімдегілерді бөлек жолдарда кайтартады (белгілі тізімі және --multiple параметрлі файл ашу үшін)

en: Outputs the winId of each dialog
kk: Әрбір диалогының winId идентификаторын шығару

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
kk: "көрсетілмесін/қайта сұрау" күйін сақтау үшін конфигурация файлы мен параметрдің атауы

en: Slider dialog box, returns selected value
kk: Жүгірткі диалогы, таңдаған мәнің қайтарады

en: Calendar dialog box, returns selected date
kk: Күнтізбе диалогы, таңдаған күнің қайтарады

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
kk: winid идентификаторы бойынша таңдалған X қолданбалар үшін диалогты уақытша қылады

en: Arguments - depending on main option
kk: Аргументтер - басшы параметрге тәуелді

[ctx: @title:window]
en: Open
kk: Ашу

[ctx: @title:window]
en: Save As
kk: Былай сақтау

[ctx: @title:window]
en: Choose Color
kk: Түсті таңдау

en: kdialog: could not open file %1
kk: kdialog: %1 файлы ашылмады
