kdialog - en to km translation catalogue (39 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
km: KDialog អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ដើម្បី​បង្ហាញ​ប្រអប់​ស្អាត​ពី​ស្គ្រីប​សែល

en: (C) 2000, Nick Thompson
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០០ ដោយ​ Nick Thompson

en: Current maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: Question message box with yes/no buttons
km: ប្រអប់​សារ​សំណួរ​ដែល​មាន​ប៊ូតុង បាទ/ចាស/ទេ

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
km: ប្រអប់​សារ​សំណួរ​ដែល​មាន​ប៊ូតុង បាទ/ចាស/​ទេ/​បោះបង់

en: Warning message box with yes/no buttons
km: ប្រអប់​សារ​ព្រមាន​ដែល​មាន​ប៊ូតុង បាទ/ចាស/ទេ

en: Warning message box with continue/cancel buttons
km: ប្រអប់​សារ​ព្រមាន​ដែល​មាន​ប៊ូតុង បន្ដ/បោះបង់

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
km: ប្រអប់​សារ​ព្រមាន​ដែល​មាន​ប៊ូតុង បាទ/ចាស/​ទេ/បោះបង់

en: Use text as Yes button label
km: ប្រើ​អត្ថបទ​ជា​ស្លាក​ប៊ូតុង បាទ/ចាស

en: Use text as No button label
km: ប្រើ​អត្ថបទ​ជា​​ស្លាក​ប៊ូតុង ទេ

en: Use text as Cancel button label
km: ប្រើ​អត្ថបទ​ជា​ស្លាក​ប៊ូតុង បោះបង់

en: Use text as Continue button label
km: ប្រើ​អត្ថបទ​ជា​ស្លាក​ប៊ូតុង​ បន្ត

en: 'Sorry' message box
km: ប្រអប់​សារ 'សុំទោស'

en: 'Error' message box
km: ប្រអប់​សារ 'កំហុស'

en: Message Box dialog
km: ប្រអប់​សារ

en: Input Box dialog
km: ប្រអប់​បញ្ចូល

en: Password dialog
km: ប្រអប់​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Text Box dialog
km: ប្រអប់​អត្ថបទ

en: Text Input Box dialog
km: ប្រអប់​បញ្ចូល​អត្ថបទ

en: ComboBox dialog
km: ប្រអប់​បន្សំ

en: Menu dialog
km: ប្រអប់​ម៉ឺនុយ

en: Check List dialog
km: ប្រអប់​បញ្ជី​ធីក

en: Radio List dialog
km: ប្រអប់​បញ្ជី​មូល

en: Passive Popup
km: បង្អួច​លេច​ឡើង​អកម្ម

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
km: ប្រអប់​របារ​វឌ្ឍនភាព ត្រឡប់​សេចក្តីយោង​ D-Bus សម្រាប់​ការ​ទំនាក់ទំនង

en: Color dialog to select a color
km: ប្រអប់​ពណ៌ សម្រាប់​ជ្រើស​ពណ៌

en: Dialog title
km: ចំណង​ជើង​ប្រអប់

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​មាន​ជម្រើស --getopenurl និង --getopenfilename ដើម្បី​ត្រឡប់​ឯកសារ​ច្រើន

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
km: ត្រឡប់​ធាតុ​បញ្ជី​នៅ​លើ​បន្ទាត់​ដោយ​ឡែកៗ​ពី​គ្នា (សម្រាប់​ជម្រើស​បញ្ជី​ធីក និង​ការ​បើក​ឯកសារ​ជាមួយ​នឹង --multiple)

en: Outputs the winId of each dialog
km: បង្កើត winId សម្រាប់​ប្រអប់​នីមួយៗ

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
km: ឯកសារ Config​ និង​ឈ្មោះ​ជម្រើស​សម្រាប់​រក្សាទុក​ស្ថានភាព "កុំ​បង្ហាញ/សួរ​ម្ដង​ទៀត"

en: Slider dialog box, returns selected value
km: ប្រអប់​គ្រាប់រំកិល ត្រឡប់​តម្លៃ​ដែល​បានជ្រើស

en: Calendar dialog box, returns selected date
km: ប្រអប់​ប្រតិទិន ត្រឡប់​កាលបរិច្ឆេទ​ដែល​បានជ្រើស

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
km: បង្កើត​ប្រអប់​បណ្តោះ​អាសន្ន​សម្រាប់ X app ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ដោយ winid

en: Arguments - depending on main option
km: អាគុយម៉ង់ - អាស្រ័យលើ​ជម្រើស​សំខាន់

[ctx: @title:window]
en: Open
km: បើក​

[ctx: @title:window]
en: Save As
km: រក្សា​ទុក​ជា

[ctx: @title:window]
en: Choose Color
km: ជ្រើស​ពណ៌

en: kdialog: could not open file %1
km: kdialog ៖ មិនអាច​បើក​ឯកសារ %1
