kdialog - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
ku: KDialog, jê skrîpta shell, ji bo nîşan dana qutiyên paceyê yên rind tê karandin

en: Current maintainer
ku: Pêşdebirên Niha

en: Question message box with yes/no buttons
ku: Qutiya peyamên pirsê bi bişkojkên erê/na re

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
ku: Qutiya peyamên pirsê bi bişkojkên erê/na/betal re

en: Warning message box with yes/no buttons
ku: Qutiya peyamên hişyarî yê bi bişkojkên erê/na re

en: Warning message box with continue/cancel buttons
ku: Qutiya peyamên hişyarî yê bi bişkojkên bidomîne/betal re

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
ku: Qutiya peyamên hişyarî yê bi bişkojkên erê/na/betal re

en: 'Sorry' message box
ku: Qutiya peyama 'Biborîne'

en: 'Error' message box
ku: Qutiya peyama 'Çewtî'

en: Message Box dialog
ku: Pace ya Qutiya Peyamê

en: Input Box dialog
ku: Pace ya Pelên Têketinê

en: Password dialog
ku: Pace ya Nasnavê

en: Text Box dialog
ku: Pace ya Qutiya Nivîsarê

en: Text Input Box dialog
ku: Pace ya Qutiya Têketinên Nivîsarê

en: ComboBox dialog
ku: Pace ya ComboBox

en: Menu dialog
ku: Pace ya Pêşekê

en: Check List dialog
ku: Pace ya Lîsteya Hilbijartin

en: Radio List dialog
ku: Pace ya Lîsteya Bişkojkên Radyo

en: Passive Popup
ku: Paceya Veker a Pasîf

en: Color dialog to select a color
ku: Paceyê rengê ji bo hilbijartina rengekî

en: Dialog title
ku: Sernavê diyalogê

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
ku: Ji bo sepaneke X ya ku bi winid'ê diyar bûye paceya axaftinê dike demdemî

en: kdialog: could not open file %1
ku: kdialog: nikare pela %1 veke
