kdialog - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
lt: KDialog gali būti naudojamas gražiems dialogų langams rodyti iš apvalkalo scenarijų

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Question message box with yes/no buttons
lt: Klausimo pranešimo langas su taip/ne mygtukais

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
lt: Klausimo pranešimo langas su taip/ne/atšaukti mygtukais

en: Warning message box with yes/no buttons
lt: Perspėjimo pranešimo langas su taip/ne mygtukais

en: Warning message box with continue/cancel buttons
lt: Perspėjimo pranešimo langas su taip/ne/atšaukti mygtukais

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
lt: Perspėjimo pranešimo langas su taip/ne/atšaukti mygtukais

en: Use text as Yes button label
lt: Naudoti tekstą, kaip mygtuko „Taip“ etiketę

en: Use text as No button label
lt: Naudoti tekstą, kaip mygtuko „Ne“ etiketę

en: Use text as Cancel button label
lt: Naudoti tekstą, kaip mygtuko „Nutraukti“ etiketę

en: Use text as Continue button label
lt: Naudoti tekstą, kaip mygtuko „Tęsti“ etiketę

en: 'Sorry' message box
lt: „Atleiskite“ pranešimo langas

en: 'Error' message box
lt: „Klaida“ pranešimo langas

en: Message Box dialog
lt: Pranešimo lango dialogas

en: Input Box dialog
lt: Įvedimo dialogas

en: Password dialog
lt: Slaptažodžio dialogas

en: Text Box dialog
lt: Teksto dialogas

en: Text Input Box dialog
lt: Teksto įvedimo dialogas

en: ComboBox dialog
lt: Išskleidžiamo sąrašo dialogas

en: Menu dialog
lt: Meniu dialogas

en: Check List dialog
lt: Pažymėjimų sąrašo dialogas

en: Radio List dialog
lt: Radio sąrašo dialogas

en: Passive Popup
lt: Pasyvus pasirodantis langas

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
lt: Eigos juostos dialogas, grąžinantis D-Bus nuorodą komunikacijai

en: Color dialog to select a color
lt: Dialogas spalvos parinkimui

en: Dialog title
lt: Dialogo antraštė

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
lt: Leisti parinktims --getopenurl and --getopenfilename rodyti daugelį failų

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
lt: Grąžinti sąrašo elementus atskirose eilutėse (pažymėjimų sąrašo parinkčiai bei atveriant failus su parinktimi --multiple)

en: Outputs the winId of each dialog
lt: Pateikia kiekvieno dialogo lango ID (winid)

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
lt: Konfigūracijos failas ir parinkties vardas „daugiau nerodyti/neklausti“ būsenai

en: Slider dialog box, returns selected value
lt: Dialogo laukas su slinktuku, grąžina pažymėtą vertę

en: Calendar dialog box, returns selected date
lt: Kalendoriaus dialogas, grąžina pažymėtą datą

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
lt: Padaro dialogą permatomą X programoms, nurodytoms pagal lango ID (winid)

en: Arguments - depending on main option
lt: Argumentai – priklauso nuo pagrindinės parinkties

[ctx: @title:window]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: @title:window]
en: Save As
lt: Įrašyti kaip

[ctx: @title:window]
en: Select Directory
lt: Katalogo pasirinkimas

[ctx: @title:window]
en: Choose Color
lt: Parinkti spalvą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: kdialog: could not open file %1
lt: kdialog: nepavyko atverti failo %1
