kdialog - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
ms: KDialog boleh digunakan untuk memaparkan kekotak dialog yang elok daripada skrip cengkerang

en: Current maintainer
ms: Penyelenggara semasa

en: Question message box with yes/no buttons
ms: Kotak mesej soalan dengan butang ya/tidak

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
ms: Kotak mesej soalan dengan butang ya/tidak/batal

en: Warning message box with yes/no buttons
ms: Kotak mesej amaran dengan butang ya/tidak

en: Warning message box with continue/cancel buttons
ms: Kotak mesej amaran dengan butang teruskan/batal

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
ms: Kotak mesej amaran dengan butang ya/tidak/batal

en: Use text as Yes button label
ms: Guna teks sebagai label butang Ya

en: 'Sorry' message box
ms: Kotak mesej 'Maaf'

en: 'Error' message box
ms: Kotak mesej 'Ralat'

en: Message Box dialog
ms: Dialog Kotak Mesej

en: Input Box dialog
ms: Dialog Kotak Input

en: Password dialog
ms: Dialog kata laluan

en: Text Box dialog
ms: Dialog Kotak Teks

en: Text Input Box dialog
ms: Dialog Kotak Input Teks

en: ComboBox dialog
ms: Dialog Kekotak Kombo

en: Menu dialog
ms: Dialog Menu

en: Check List dialog
ms: Dialog Senarai Periksa

en: Radio List dialog
ms: Senarai Senarai Radio

en: Passive Popup
ms: Popup Pasif

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
ms: Bar dialog kemajuan, memulangkan rujukan D-Bus untuk komunikasi

en: Color dialog to select a color
ms: Dialog warna untuk memilih warna

en: Dialog title
ms: Tajuk Dialog

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
ms: Benarkan pilihan --getopenurl dan --getopenfilename untuk memulangkan pelbagai fail

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
ms: Pulang senarai item pada baris yang berpisah (untuk pilihan senarai periksa dan fail dibuka dengan --multiple))

en: Outputs the winId of each dialog
ms: Keluaran winId bagi setiap dialog

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
ms: Fail tetapan dan nama pilihan untuk menyimpan keadaan "do-not-show/ask-again"

en: Slider dialog box, returns selected value
ms: Kekotak dialog peleret, memulangkan nilai dipilih

en: Calendar dialog box, returns selected date
ms: Kekotak dialog kalendar, memulangkan tarikh dipilih

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
ms: Jadikan dialog transient untuk aplikasi X dinyatakan oleh winid

en: Arguments - depending on main option
ms: Hujah - bergantung kepada pilihan utama

en: kdialog: could not open file %1
ms: kdialog: tidak dapat membuka fail %1
