kdialog - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
ne: केडीई संवाद शेल स्क्रिप्टबाट राम्रो संवाद बाकस देखाउन प्रयोग गर्न सकिन्छ

en: (C) 2000, Nick Thompson
ne: (C) 2000, निक थोम्पसन

en: David Faure
ne: डेभिड फाउरे

en: Current maintainer
ne: हालको मर्मतकर्ता

en: Brad Hards
ne: ब्राड हार्डस

en: Nick Thompson
ne: निक थोम्पसन

en: Matthias Hölzer
ne: माथियस होल्जर

en: David Gümbel
ne: डेभिड गम्बेल

en: Richard Moore
ne: रिचार्ड मोरे

en: Dawit Alemayehu
ne: डाविट अलेमायेहु

en: Question message box with yes/no buttons
ne: हो/होइन बटन सहितको प्रश्न सन्देश बाकस

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
ne: हो/होइन/रद्द गर्नुहोस् बटन सहितको प्रश्न सन्देश बाकस

en: Warning message box with yes/no buttons
ne: हो/होइन बटन सहितको चेतावानी सन्देश बाकस

en: Warning message box with continue/cancel buttons
ne: जारी राख्नुहोस्/रद्द गर्नुहोस् बटन सहितको चेतावनी सन्देश बाकस

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
ne: हो/होइन/रद्द गर्नुहोस् बटन सहितको चेतावनी सन्देश बाकस

en: 'Sorry' message box
ne: 'माफ गर्नुहोस्' सन्देश बाकस

en: 'Error' message box
ne: 'त्रुटि' सन्देश बाकस

en: Message Box dialog
ne: सन्देश बाकस संवाद

en: Input Box dialog
ne: आगत बाकस संवाद

en: Password dialog
ne: पासवर्ड संवाद

en: Text Box dialog
ne: पाठ बाकस संवाद

en: Text Input Box dialog
ne: पाठ आगत बाकस संवाद

en: ComboBox dialog
ne: कम्बोबाकस संवाद

en: Menu dialog
ne: मेनु संवाद

en: Check List dialog
ne: परीक्षण सूची संवाद

en: Radio List dialog
ne: रेडियो सूची संवाद

en: Passive Popup
ne: निस्क्रिय पपअप

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
ne: प्रगतिपट्टी संवादले, सञ्चारका लागि डी-बस सन्दर्भ फर्काउँदछ

en: Dialog title
ne: संवाद शीर्षक

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
ne: बहुविध फाइल फर्काउन --getopenurl र --getopenfilename अनुमति दिन्छ

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
ne: (बहुँविधसँग फाइल खोल्ने र सूची विकल्प परीक्षण सूचीका लागि) अलग अलग रेखाहरूमा सूची वस्तुहरू फर्काउनुहोस्

en: Outputs the winId of each dialog
ne: हरेक संवादको winId निर्गत गर्दछ

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
ne: winId द्वारा निर्दिष्ट गरेको एउटा एक्स app का लागि संवाद चलायमान बनाउँदछ

en: Arguments - depending on main option
ne: तर्क - मुख्य विकल्पमा आश्रित

en: KDialog
ne: केडीई संवाद
