kdialog - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
nl: KDialog kan worden gebruikt om mooie dialoogvensters te maken via shell-scripts

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Question message box with yes/no buttons
nl: Vraagvenster met de knoppen ja/nee

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
nl: Vraagvenster met de knoppen ja/nee/annuleren

en: Warning message box with yes/no buttons
nl: Waarschuwingvenster met de knoppen ja/nee

en: Warning message box with continue/cancel buttons
nl: Waarschuwingvenster met de knoppen doorgaan/annuleren

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
nl: Waarschuwingvenster met de knoppen ja/nee/annuleren

en: Use text as OK button label
nl: Tekst gebruiken als label op OK-knop

en: Use text as Yes button label
nl: Tekst gebruiken als label op Ja-knop

en: Use text as No button label
nl: Tekst gebruiken als label op Nee-knop

en: Use text as Cancel button label
nl: Tekst gebruiken als label op Annuleren-knop

en: Use text as Continue button label
nl: Tekst gebruiken als label op Doorgaan-knop

en: 'Sorry' message box
nl: Berichtvenster 'Helaas'

en: 'Sorry' message box with expandable Details field
nl: Berichtvenster 'Helaas' met uitvouwbaar veld Details

en: 'Error' message box
nl: Berichtvenster 'Fout'

en: 'Error' message box with expandable Details field
nl: Berichtvenster 'Fout' met uitvouwbaar veld Details

en: Message Box dialog
nl: Dialoogvenster

en: Input Box dialog
nl: Invoervenster

en: Image Box dialog
nl: Dialoogvenster van afbeeldingenvak

en: Image Box Input dialog
nl: Invoerdialoogvenster van afbeeldingenvak

en: Password dialog
nl: Wachtwoordvenster

en: New Password dialog
nl: Nieuw wachtwoordvenster

en: Text Box dialog
nl: Tekstveldvenster

en: Text Input Box dialog
nl: Tekstinvoerveldvenster

en: ComboBox dialog
nl: Combinatieveldvenster

en: Menu dialog
nl: Menuvenster

en: Check List dialog
nl: Keuzelijstvenster

en: Radio List dialog
nl: Radiolijstvenster

en: Passive Popup
nl: Passieve popup

en: Popup icon
nl: Pop-up-pictogram

en: File dialog to open an existing file (arguments [startDir] [filter])
nl: Bestandsdialoog om een bestaand bestand te openen (argumenten [startmap] [filter])

en: File dialog to save a file (arguments [startDir] [filter])
nl: Bestandsdialoog om een bestand op te slaan (argumenten [startmap] [filter])

en: File dialog to select an existing directory (arguments [startDir])
nl: Bestandsdialoog om een bestaande map te selecteren (argumenten [startmap])

en: File dialog to open an existing URL (arguments [startDir] [filter])
nl: Bestandsdialoog om een bestaande URL bestand te openen (argumenten [startmap] [filter])

en: File dialog to save a URL (arguments [startDir] [filter])
nl: Bestandsdialoog om een URL op te slaan (argumenten [startmap] [filter])

en: Icon chooser dialog (arguments [group] [context])
nl: Pictogramkiezerdialoog  (argumenten [groep] [context])

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
nl: Voortgangsbalk, geeft een DBUS-referentie terug voor communicatie

en: Color dialog to select a color
nl: Kleurendialoog om een kleur te selecteren

en: Allow --getcolor to specify output format
nl: Sta --getcolor toe om uitvoerformaat te specificeren

en: Dialog title
nl: Dialoogvenstertitel

en: Default entry to use for combobox, menu, color, and calendar
nl: Standaarditem om te gebruiken voor keuzelijst, menu, kleur en agenda

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
nl: Staat de opties --getopenurl en getopenfilename toe om meerdere bestanden terug te geven

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
nl: Lijstitems op gescheiden regels teruggeven (voor optie checklist en file open met -multiple)

en: Outputs the winId of each dialog
nl: Geeft de winid van elk dialoogvenster

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
nl: Bestandsnaam en optienaam voor het opslaan van de status "deze vraag niet opnieuw stellen"

en: Slider dialog box, returns selected value
nl: Dialoogvak met schuif, geeft geselecteerde waarde terug

en: Date format for calendar result and/or default value (Qt-style); defaults to 'ddd MMM d yyyy'
nl: Datumformaat voor agendaresultaat en/of standaard waarde (Qt-stijl); is standaard 'ddd MMM d yyyy'

en: Calendar dialog box, returns selected date
nl: Dialoogvak met kalender, geeft geselecteerde datum terug

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
nl: Zorgt er voor dat het venster zich gedraagt als dialoogvenster voor een X11-toepassing die wordt gespecificeerd via winid

en: A synonym for --attach
nl: Een synoniem voor --attach

en: Dialog geometry: [=][<width>{xX}<height>][{+-}<xoffset>{+-}<yoffset>]
nl: Dialooggeometrie: [=][<breedte>{xX}<hoogte>][{+-}<xoffset>{+-}<yoffset>]

en: Arguments - depending on main option
nl: Argumenten - afhankelijk van de hoofdoptie

en: Do not ask again
nl: Deze vraag niet meer stellen

en: Syntax: --combobox <text> item [item] ...
nl: Syntaxis: --combobox <text> item [item] ...

en: Syntax: --menu text tag item [tag item] ...
nl: Syntaxis: --menu tekst-tag-item [tag-item] ...

en: Syntax: --checklist text tag item on/off [tag item on/off] ...
nl: Syntaxis: --checklist tekst-tag-item on/off [tag-item on/off]

en: Syntax: --radiolist text tag item on/off [tag item on/off] ...
nl: Syntaxis: --radiolist tekst-tag-item on/off [tag-item on/off]

[ctx: @title:window]
en: Open
nl: Openen

[ctx: @title:window]
en: Save As
nl: Opslaan als

[ctx: @title:window]
en: Select Directory
nl: Map selecteren

[ctx: @title:window]
en: Choose Color
nl: Kleur kiezen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: kdialog: could not open file %1
nl: KDialog: bestand %1 kon niet worden geopend
