kdialog - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Current maintainer
se: Dálá mátasdoalli

en: Question message box with yes/no buttons
se: Gažaldatbovssaš mas leat juo/ii boalut

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
se: Gažaldatbovssaš mas leat juo/ii/gaskkalduhtte boalut

en: Warning message box with yes/no buttons
se: Váruhusbovssaš mas leat juo/ii boalut

en: Warning message box with continue/cancel buttons
se: Váruhusbovssaš mas leat joatkke/gaskkalduhtte boalut

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
se: Váruhusbovssaš mas leat juo/ii/gaskkalduhtte boalut

en: 'Sorry' message box
se: «Ándagassii» dieđáhusbovssaš

en: 'Error' message box
se: «Meattáhus» dieđáhusbovssaš

en: Message Box dialog
se: Dieđáhusláseš

en: Input Box dialog
se: Sisadáhtaboksa

en: Password dialog
se: Beassansátneláseš

en: Text Box dialog
se: Teakstaláseš

en: Menu dialog
se: Fálluláseš

en: Radio List dialog
se: Radiolistuláseš

en: Dialog title
se: Lásešnamahus

en: Cancel
se: Gaskkalduhte
