kdialog - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
uk: KDialog можна використовувати для виклику діалогових вікон зі скриптів оболонки

en: (C) 2000, Nick Thompson
uk: © Nick Thompson, 2000

en: Current maintainer
uk: Поточний супровід

en: Question message box with yes/no buttons
uk: Вікно питання з кнопками Так/Ні

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
uk: Вікно питання з кнопками Так/Ні/Скасувати

en: Warning message box with yes/no buttons
uk: Вікно попередження з кнопками Так/Ні

en: Warning message box with continue/cancel buttons
uk: Вікно попередження з кнопками Продовжити/Скасувати

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
uk: Вікно попередження з кнопками Так/Ні/Скасувати

en: Use text as OK button label
uk: Використовувати текст для напису на кнопці «Гаразд»

en: Use text as Yes button label
uk: Використовувати текст для напису на кнопці «Так»

en: Use text as No button label
uk: Використовувати текст для напису на кнопці «Ні»

en: Use text as Cancel button label
uk: Використовувати текст для напису на кнопці «Скасувати»

en: Use text as Continue button label
uk: Використовувати текст для напису на кнопці «Продовжити»

en: 'Sorry' message box
uk: Вікно «Перепрошую»

en: 'Sorry' message box with expandable Details field
uk: Вікно повідомлення «Вибачте» з полем «Подробиці», яке можна розгорнути

en: 'Error' message box
uk: Вікно «Помилка»

en: 'Error' message box with expandable Details field
uk: Вікно повідомлення «Помилка» з полем «Подробиці», яке можна розгорнути

en: Message Box dialog
uk: Звичайне вікно повідомлень

en: Input Box dialog
uk: Вікно для вводу рядка

en: Image Box dialog
uk: Вікно рамки зображення

en: Image Box Input dialog
uk: Вікно вхідних даних рамки зображення

en: Password dialog
uk: Вікно для вводу пароля

en: New Password dialog
uk: Вікно нового пароля

en: Text Box dialog
uk: Вікно з текстом

en: Text Input Box dialog
uk: Вікно для вводу тексту

en: ComboBox dialog
uk: Вікно з комбосписком

en: Menu dialog
uk: Вікно меню

en: Check List dialog
uk: Вікно для вибору
    (можна вибрати декілька елементів)

en: Radio List dialog
uk: Вікно для вибору
    (можна вибрати один елемент)

en: Passive Popup
uk: Пасивний вигульк

en: Popup icon
uk: Піктограма контекстного вікна

en: File dialog to open an existing file (arguments [startDir] [filter])
uk: Вікно для відкриття наявного файла (параметри [початковий каталог] [фільтр])

en: File dialog to save a file (arguments [startDir] [filter])
uk: Вікно для збереження файла (параметри [початковий каталог] [фільтр])

en: File dialog to select an existing directory (arguments [startDir])
uk: Вікно для вибирання наявного каталогу (аргументи [початковий каталог])

en: File dialog to open an existing URL (arguments [startDir] [filter])
uk: Вікно для відкриття наявної адреси (параметри [початковий каталог] [фільтр])

en: File dialog to save a URL (arguments [startDir] [filter])
uk: Вікно для збереження адреси (параметри [початковий каталог] [фільтр])

en: Icon chooser dialog (arguments [group] [context])
uk: Діалогове вікно вибору піктограми (аргументи [група] [контекст])

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
uk: Вікно смужки стану, повертає посилання D-Bus для зв'язку

en: Color dialog to select a color
uk: Вікно для вибирання кольору

en: Allow --getcolor to specify output format
uk: Дозволити --getcolor визначати формат виведення

en: Dialog title
uk: Заголовок вікна

en: Default entry to use for combobox, menu, color, and calendar
uk: Типовий запис для використання в спадному списку, меню, кольорі та календарі

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
uk: Дозволяє параметрам --getopenurl і --getopenfilename повертати декілька файлів

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
uk: Повернути список елементи в окремих рядках (для параметра checklist та відкриття файлів з --multiple)

en: Outputs the winId of each dialog
uk: Виводить winId для кожного вікна

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
uk: Файл налаштувань і назва параметра для збереження стану «не-показувати/питати-знову»

en: Slider dialog box, returns selected value
uk: Діалогова панель з повзунком, повертає обране значення

en: Date format for calendar result and/or default value (Qt-style); defaults to 'ddd MMM d yyyy'
uk: Формат дати для результатів календаря та/або типового значення (Qt-стиль); типовим є «ddd MMM d yyyy»

en: Calendar dialog box, returns selected date
uk: Діалогова панель календаря, повертає обрану дату

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
uk: Робить вікно прозорим для програми X з вказаним winid

en: A synonym for --attach
uk: Синонім --attach

en: Dialog geometry: [=][<width>{xX}<height>][{+-}<xoffset>{+-}<yoffset>]
uk: Геометричні параметри вікна: [=][<ширина>{xX}<висота>][{+-}<зсув за x>{+-}<зсув за y>]

en: Arguments - depending on main option
uk: Аргументи — залежать від головного параметра

en: Do not ask again
uk: Більше не питати

en: Syntax: --combobox <text> item [item] ...
uk: Синтаксис: --combobox <текст> пункт [пункт] ...

en: Syntax: --menu text tag item [tag item] ...
uk: Синтаксис: --menu текст мітка пункт [мітка пункт] ...

en: Syntax: --checklist text tag item on/off [tag item on/off] ...
uk: Синтаксис: --checklist текст мітка пункт on/off [мітка пункт on/off] ...

en: Syntax: --radiolist text tag item on/off [tag item on/off] ...
uk: Синтаксис: --radiolist текст мітка пункт on/off [мітка пункт on/off]

[ctx: @title:window]
en: Open
uk: Відкриття

[ctx: @title:window]
en: Save As
uk: Збереження з новою назвою

[ctx: @title:window]
en: Select Directory
uk: Виберіть каталог

[ctx: @title:window]
en: Choose Color
uk: Вибір кольору

en: Cancel
uk: Скасувати

en: kdialog: could not open file %1
uk: kdialog: не вдалося відкрити файл %1
