kdialog - en to uz translation catalogue (16 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
uz: KDialog dasturi yordamida turli hil muloqat oynalarni shel skriptlardan ishlatish mumkin

en: Current maintainer
uz: Joriy taʼminlovchi

en: Question message box with yes/no buttons
uz: Xa/yoʻq tugmalar bilan savol muloqat oynasi

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
uz: Xa/yoʻq/bekor qilish tugmalar bilan savol muloqat oynasi

en: Warning message box with yes/no buttons
uz: Xa/yoʻq tugmalar bilan diqqat muloqat oynasi

en: Warning message box with continue/cancel buttons
uz: Davom etish/bekor qilish tugmalar bilan diqqat muloqat oynasi

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
uz: Ha/yoʻq/bekor qilish tugmalar bilan diqqat muloqat oynasi

en: 'Sorry' message box
uz: 'Uzr' muloqat oynasi

en: 'Error' message box
uz: 'Xato' muloqat oynasi

en: Message Box dialog
uz: Xabar muloqat oynasi

en: Input Box dialog
uz: Kiritish muloqat oynasi

en: Password dialog
uz: Maxfiy soʻz muloqat oynasi

en: Text Box dialog
uz: Matn muloqat oynasi

en: Text Input Box dialog
uz: Kiritish muloqat oynasi

en: Dialog title
uz: Muloqat oynaning sarlavhasi

en: Arguments - depending on main option
uz: Argumentlar - asosiy parametrga bogʻliq
