kdialog - en to uz@cyrillic translation catalogue (16 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
uz@cyrillic: KDialog дастури ёрдамида турли ҳил мулоқат ойналарни шел скриптлардан ишлатиш мумкин

en: Current maintainer
uz@cyrillic: Жорий таъминловчи

en: Question message box with yes/no buttons
uz@cyrillic: Ха/йўқ тугмалар билан савол мулоқат ойнаси

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
uz@cyrillic: Ха/йўқ/бекор қилиш тугмалар билан савол мулоқат ойнаси

en: Warning message box with yes/no buttons
uz@cyrillic: Ха/йўқ тугмалар билан диққат мулоқат ойнаси

en: Warning message box with continue/cancel buttons
uz@cyrillic: Давом этиш/бекор қилиш тугмалар билан диққат мулоқат ойнаси

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
uz@cyrillic: Ҳа/йўқ/бекор қилиш тугмалар билан диққат мулоқат ойнаси

en: 'Sorry' message box
uz@cyrillic: 'Узр' мулоқат ойнаси

en: 'Error' message box
uz@cyrillic: 'Хато' мулоқат ойнаси

en: Message Box dialog
uz@cyrillic: Хабар мулоқат ойнаси

en: Input Box dialog
uz@cyrillic: Киритиш мулоқат ойнаси

en: Password dialog
uz@cyrillic: Махфий сўз мулоқат ойнаси

en: Text Box dialog
uz@cyrillic: Матн мулоқат ойнаси

en: Text Input Box dialog
uz@cyrillic: Киритиш мулоқат ойнаси

en: Dialog title
uz@cyrillic: Мулоқат ойнанинг сарлавҳаси

en: Arguments - depending on main option
uz@cyrillic: Аргументлар - асосий параметрга боғлиқ
