kdialog - en to wa translation catalogue (32 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
wa: On pout eployî KDivize po mostrer des belès boesses di dvize a pårti d' sicripes shell

en: (C) 2000, Nick Thompson
wa: © 2000, Nick Thompson

en: Current maintainer
wa: Mintneu do moumint

en: Question message box with yes/no buttons
wa: Boesse a kesse avou des botons oyi/neni

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
wa: Boesse a kesse avou des botons oyi/neni/rinoncî

en: Warning message box with yes/no buttons
wa: Messaedje d' adviertixhmint avou des botons oyi/neni

en: Warning message box with continue/cancel buttons
wa: Messaedje d' adviertixhmint avou des botons continouwer/rinoncî

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
wa: Messaedje d' adviertixhmint avou des botons oyi/neni/rinoncî

en: 'Sorry' message box
wa: Boesse a messaedje « Dji rgrete »

en: 'Error' message box
wa: Boesse a messaedje « Aroke »

en: Message Box dialog
wa: Divize a boesse a messaedje

en: Input Box dialog
wa: Divize a boesse d' intrêye

en: Password dialog
wa: Divize a sicret

en: Text Box dialog
wa: Divize a boesse di tecse

en: Text Input Box dialog
wa: Divize a boesse d' intrêye di tecse

en: ComboBox dialog
wa: Divize a djivêye di dressêye disrôlante

en: Menu dialog
wa: Divize a dressêye

en: Check List dialog
wa: Divize a djivêye a clitchî

en: Radio List dialog
wa: Divize a djivêye radio

en: Passive Popup
wa: Passif aspitant purnea

en: Progress bar dialog, returns a D-Bus reference for communication
wa: Divize del båre d' avançmint, ritoûne ene referince D-Bus pol comunicåcion

en: Color dialog to select a color
wa: Divize a coleur po tchoezi ene coleur

en: Dialog title
wa: Tite del divize

en: Allows the --getopenurl and --getopenfilename options to return multiple files
wa: Permet ås comandes --getopenurl eyet --getopenfilename di rtourner sacwants fitchîs

en: Return list items on separate lines (for checklist option and file open with --multiple)
wa: Ritoûne li djivêye des cayets so des royes a pårt (pol tchuze djivêye a clitchî eyet po drovi on fitchî avou --multiple)

en: Outputs the winId of each dialog
wa: Rexhe li winId di tchaeke divize

en: Config file and option name for saving the "do-not-show/ask-again" state
wa: Ficthî d' apontiaedje eyet no del tchuze po schaper l' estat « en nén mostrer/dimander co on côp »

en: Calendar dialog box, returns selected date
wa: Boesse di dvize avou calindrî, ritoûne li date di tchoezeye

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
wa: Fwait aparete li dvize po on programe X sipecifyî pa winid

en: Arguments - depending on main option
wa: Årgumints - sorlon l' mwaisse tchuze

en: KDialog
wa: KDivize

en: kdialog: could not open file %1
wa: kdivize: dji n' a savou drovi l' fitchî %1
