kdialog - en to xh translation catalogue (18 entries)

en: KDialog can be used to show nice dialog boxes from shell scripts
xh: KDialog iyasebenziseka ukubonisa ibhokisi yencoko yababini ebukekayo evela kwiqhokobe lamagama ashicilelwe phantsi

en: Current maintainer
xh: Umlondolozi wangoku

en: Question message box with yes/no buttons
xh: Ibhokisi yombuzo enamaqosha ka ewe/hayi

en: Question message box with yes/no/cancel buttons
xh: Ibhokisi yombuzo enamaqosha ka ewe/hayi/rhoxisa

en: Warning message box with yes/no buttons
xh: Umyalezo webhokisi yesilumkiso esinamaqhosha ka ewe/hayi

en: Warning message box with continue/cancel buttons
xh: Ibhokisi yomyalezo wesilumkiso enamaqhosha oqhubeko/urhoxiso

en: Warning message box with yes/no/cancel buttons
xh: Ibhokisi yomyalezo wesilumkiso enamaqosha ka ewe/hayi/urhoxiso

en: 'Sorry' message box
xh: 'Uxolo' ibhokisi yomyalezo

en: 'Error' message box
xh: 'Imposiso' kwibhokisi yomyalezo

en: Message Box dialog
xh: Ibhokisi Yomyalezo yencoko yababini

en: Input Box dialog
xh: Ibhokisi Yegalelo Yencoko yababini

en: Password dialog
xh: Incoko yababini yegama lokugqitha

en: Text Box dialog
xh: Umbhalo Webhokisi Yencoko yababini

en: Menu dialog
xh: Menu yencoko yababini

en: Check List dialog
xh: Uluhlu Lokhangelo Lwencoko yababini

en: Radio List dialog
xh: Uluhlu Lukanomathotholo Lwencoko yababini

en: Dialog title
xh: Iwonga Lencoko yababini

en: Arguments - depending on main option
xh: Ugqabazo - luxhomekeke kukhetho loqobo
