kdiamond - en to eo translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: Classic theme
eo: Klasika etoso

[ctx: new game]
en: &New
eo: &Nova

en: Start a new game
eo: Komenci novan ludon

en: Start a new game.
eo: Komenci novan ludon.

en: Mode
eo: Moduso
