kdiamond - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
et: Klõps pausinupule mängu jätkamiseks.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
et: Mäng on läbi.

en: Possible moves: %1
et: Võimalikke käike: %1

en: Points: %1
et: Punkte: %1

en: Untimed game
et: Ajaarvestuseta mäng

en: Time left: %1
et: Aega jäänud: %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
et: Võimalikke käike: ...

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
et: Ajaarvestuseta mängu mängimine.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
et: KDiamond on kolm ühte ritta mäng.

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
et: (C) 2008-2010: Stefan Majewsky ja teised

en: Original author and current maintainer
et: Algne autor ja praegune hooldaja

en: Gameplay refinement
et: Mängimise edendamine

en: Default theme
et: Vaiketeema

en: Classic theme
et: Klassikaline teema

en: Technical consultant
et: Tehniline konsultant

[ctx: new game]
en: &New
et: &Uus

en: Timed game
et: Ajaarvestusega mäng

en: Start a new game
et: Alusta uut mängu

en: Start a new game.
et: Uue mängu alustamine.

en: Untimed
et: Ajaarvestuseta

en: Timed
et: Ajaarvestusega

en: Mode
et: Režiim

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
et: <h3>Mängureeglid</h3><p>Sinu eesmärk on koostada vähemalt kolmest ühesugusest teemandist koosnevaid ridu. Teemantide vahetamiseks klõpsa kahele kõrvutisele teemantile.</p><p>Lisapunkte teenib kaskaadi loomisega, lisasekundeid suurte ridade või mitme rea korraga loomisega.</p>
