kdiamond - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
gl: Preme de novo no botón de pausa para continuar a partida.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
gl: Rematou a partida.

en: Possible moves: %1
gl: Movementos posíbeis: %1

en: Points: %1
gl: Puntos: %1

en: Untimed game
gl: Partida sen tempo

en: Time left: %1
gl: Tempo restante: %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
gl: Movementos posíbeis: …

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
gl: Xoga unha partida sen control do tempo.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
gl: Barra de ferramentas principal

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
gl: KDiamond, un xogo de tres en raia.

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
gl: © 2008-2010 Stefan Majewsky e outros

en: Original author and current maintainer
gl: Autor orixinal e mantedor actual

en: Gameplay refinement
gl: Melloras na xogabilidade

en: Default theme
gl: Tema visual predeterminado

en: Classic theme
gl: Tema visual clásico

en: Technical consultant
gl: Asesor técnico

[ctx: new game]
en: &New
gl: &Nova

en: Timed game
gl: Partida cronometrada

en: Start a new game
gl: Iniciar unha nova partida

en: Start a new game.
gl: Comeza unha nova partida.

en: Untimed
gl: Sen tempo

en: Timed
gl: Cronometrada

en: Mode
gl: Modo

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
gl: <h3>Regras do xogo</h3><p>O teu obxectivo é artellar liñas de canto menos tres rombos similares. Preme dous rombos en contacto para trocalos.</p> <p>Gaña puntos adicionais construíndo cachóns, e segundos adicionais xuntando liñas grandes de múltiples liñas dunha vez.</p>
