kdiamond - en to hne translation catalogue (29 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
hne: खेल ल फिर से चालू करे बर पाज बटन ल किलिक करव.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
hne: खेल खतम.

en: Possible moves: %1
hne: संभावित चाल: %1

en: Points: %1
hne: अंक :%1

en: Untimed game
hne: बिना समय के खेल

en: Time left: %1
hne: बचा समय : %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
hne: संभावित चाल...

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
hne: बिना समय के खेल खेलव.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hne: मुख्य औजार पट्टी

[ctx: The application's name]
en: KDiamond
hne: केडायमंड

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
hne: केडायमंड, एक-पंक्ति-में-तीन वाले खेल

en: Stefan Majewsky
hne: स्टीफन माजेव्स्की

en: Original author and current maintainer
hne: मूल लेखक अउ अभी हाल के मेंटेनर

en: Paul Bunbury
hne: पाल बनबरी

en: Gameplay refinement
hne: गेमप्ले रीफाइनमेंट

en: Eugene Trounev
hne: यूजीन ट्रोव्नेव

en: Default theme
hne: डिफाल्ट प्रसंग

en: Felix Lemke
hne: फेलिक्स लेम्के

en: Classic theme
hne: क्लासिक प्रसंग

en: Jeffrey Kelling
hne: जेफ्री केलिंग

en: Technical consultant
hne: तकनीकी कंसल्टेंट

[ctx: new game]
en: &New
hne: नवा (&N)

en: Timed game
hne: समय के खेल

en: Start a new game
hne: नवा खेल चालू करव

en: Start a new game.
hne: नवा खेल चालू करव.

en: Untimed
hne: बिनासमय

en: Timed
hne: समय

en: Mode
hne: मोड

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
hne: <h3>खेल के नियम</h3><p>आप मन के लक्छ्य होही कि आप मन कम से कम तीन एक जइसन हीरे के पंक्तियां बनाव. आपस मं बदले बर दो आसपास के हीरों ल किलिक करव.</p><p>कास्केड बनाकर आप मन अतिरिक्त पाइंट अर्जित कर सकथो अउ बड़ी पंक्तियों अउ एक बार मं बहुत से पंक्तियां बनाकर आप अतिरिक्त समय घलोक अर्जित कर सकथो .</p>
